Manfrotto XPRO Monopod+ - głowica kulowa w podstawie
0
Mind Shift Gear SidePath i TrailScape - plecaki dla wymagających
19 październik 2016
W ofercie firmy Mind Shift Gear możemy znaleźć dwa nowe funkcjonalne plecaki zaprojektowane z myślą o fotografach, którzy większość czasu spędzają w terenie. Modele SidePath i TrailScape są już dostępne w sprzedaży.
0
Flash Porter - terenowy backup na jaki czekaliśmy
18 październik 2016
Producenci dysków oferują wiele modeli, które z założenia mają służyć pracy w terenie. W praktyce ciągle brakuje kompleksowego rozwiązania, które z całego procesu pozwoliłoby wyłączyć komputer. Lukę tę ma zamiar zapełnić Flash Porter.
1
ONA for Leica – ekskluzywna kolekcja toreb
18 październik 2016
Firma ONA zaprezentowała nową linię zaprojektowaną myślą o użytkownikach Leiki. Każdą z toreb wykonano z wysokiej klasy materiałów i wykończono elementami nawiązującymi do stylistyki niemieckich aparatów.
0
Nowe uniwersalne plecaki Manfrotto Pro Light 3N1 - na aparat, kamerę, lub drona
17 październik 2016
W skład linii Manfrotto Pro Light weszły nowe modele 3N1, które sprostać mają oczekiwaniom fotografów zabierających w teren dużą ilość sprzętu, a dzięki regulowanemu wnętrzu i ramionom, sprawdzą się także jako plecaki na kamerę filmową o drony.
0
Zapomnijcie o kartach XQD. Nadchodzi format CFexpress o przepustowości 8 GB/s
17 październik 2016
Jeśli chodzi o szybkość, obecnie na rynku królują karty pamięci w technologii XQD. Już niedługo jednak mogą one zostać wyparte przez format CFexpress, nad którym pracuje CompactFlash Association.
0
Sonder - klawiatura E-ink, która wyświetla skróty klawiaturowe
14 październik 2016
Skróty klawiaturowe to podstawa szybkiej pracy w programach graficznych, zapamiętanie ich nie jest jednak proste, zwłaszcza jeśli korzystamy z kilku różnych aplikacji. Już niedługo przestanie być to problemem dzięki nowym klawiaturom w technologii E-ink.
0
Nowe produkty Manfrotto w kolekcjach Advanced i Street
13 październik 2016
Firma Manfrotto zaprezentowała dwa plecaki i trzy torby, które wzbogacają serie Advanced i Street. Każdy z nowych produktów został zaprojektowany z myślą o systemach bezlusterkowych.
0
Photomemo - notes dla fanów analoga
12 październik 2016
W fotografii cyfrowej mamy dane EXIF, lecz gdy fotografujemy analogiem i chcemy zachować jakiekolwiek informacje o ekspozycji, musimy zapisywać je ręcznie. Ułatwi nam to stworzony dokładnie w tym celu notes Photomemo.
1
Roczny pakiet Adobe CC Fotografia przy zakupie produktów X-Rite
0