Zylight Active Diffusion - rewolucyjny, regulowany dyfuzor dostępny już w kwietniu
0
Cullmann FR60 - TTL i HSS dla zaawansowanych
21 grudzień 2016
Model FR60 to nowa lampa reporterska firmy Cullmann. Dzięki dużej mocy błysku, wbudowanemu sterownikowi radiowemu oraz funkcjom TTL i HSS ma efektywnie konkurować z systemowymi lampami błyskowymi.
0
Cactus RF60X - manualna lampa dla wymagających
19 grudzień 2016
Jeżeli poszukujecie kompaktowej lampy błyskowej z wydajnym trybem HSS to mamy dobrą wiadomość. Firma Cactus zaprezentowała model RF60X, który będzie współpracował z większością popularnych systemów.
0
Hoya HD NANO - superodporne filtry trafiają na nasz rynek
16 grudzień 2016
Na naszym rynku pojawiły się nowe filtry Hoya z serii HD Nano (zapowiadanej w lipcu jako HD3), które dzięki nanopowłokom mają być do 800% bardziej wytrzymałe od wcześniejszych konstrukcji.
0
PureNight - ten filtr ułatwi Wam tworzenie astrofotografii
15 grudzień 2016
Astrofotografia to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Za pomocą nowych filtrów uzyskanie ciekawych efektów może jednak stać się nieco łatwiejsze.
1
BenQ SW320 - zaawansowany monitor dla profesjonalistów
14 grudzień 2016
Firma BenQ zaprezentowała nowy, 32“ monitor 4K HDR, który ma okazać się idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających fotografów i retuszerów. Model SW320 zapewnia 99% pokrycie przestrzeni Adobe RGB i możliwość zaawansowanej kalibracji.
0
Syrp Super Dark - wysokiej jakości regulowany filtr ND, który obniży ekspozycję od 5 do 10 EV
13 grudzień 2016
Filtry szare o zmiennej gęstości zwykle nie są polecane przez profesjonalnych fotografów, gdyż często przy ich użyciu na zdjęciach mogą pojawić się niepożądane efekty. Syrp Super Dark oferować w tym temacie zupełnie nową jakość.
0
Temporary Forevers 48Hr Switch - stylowa torba i plecak w jednym
9 grudzień 2016
Nie możecie zdecydować się czy lepiej wyposażyć się w torbę czy w plecak fotograficzny? Dzięki 48Hr Switch, już nigdy nie będziecie musieli się nad tym zastanawiać.
0
Camslinger Streetomatic+ to ciekawa propozycja dla miejskich odkrywców
8 grudzień 2016
CosySpeed nie myśli zwalniać tempa. Firma zaprezentowała kolejną odsłonę niezwykle popularnego wśród fotografów ulicznych modelu z serii Camslinger. Nowy Streetomatic+ ma łączyć w sobie niewielki rozmiar z dużą funkcjonalnością.
1
Bug Out Bag - funkcjonalność to jej drugie imię
1