Yongnuo YN968EX-RT - prawdziwy mocarz
0
Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K to pierwszy na świecie monitor graficzny o rozdzielczości 8K
9 styczeń 2017
Wygląda na to, że modelem UltraSharp 32 Ultra HD 8K firma Dell przekroczyła nieosiągalne dotąd granice. A już za pewno zaprezentował monitor, który mocno zaciekawi niejednego wymagającego fotografa, filmowca i grafika.
0
Dell Canvas – tablet graficzny dla prawdziwych profesjonalistów
6 styczeń 2017
Jak na razie zaprezentowany w ostatnim kwartale ubiegłego roku Microsoft Surface Studio nie miał silnego konkurenta. Ten stan rzeczy pragnie zmienić firma Dell, która właśnie pokazała światu swoje najnowsze rozwiązanie – zaawansowany tablet graficzny Canvas.
0
Kingston DataTraveler Ultimate GT - 2 TB w kieszeni
4 styczeń 2017
CES 2017: Chcielibyście mieć całą Waszą bibliotekę zdjęć zawsze przy sobie? Kingston ma dla was najbardziej pojemne pamięci USB na świecie.
0
Epson SureColor SC-P5000 - precyzyjne wydruki dla profesjonalistów
3 styczeń 2017
CES 2017: Epson wprowadza na rynek drukarkę do wydruków próbnych, profesjonalnego druku zdjęć i reprodukcji dzieł sztuki, która odwzorować ma nawet 99% palety Pantone Solid Coated Colours.
0
Natec Scarab – kompaktowy czytnik w niskiej cenie
2 styczeń 2017
Mały rozmiar, szybki transfer plików, USB 3.0 i przystępna cena – to główne cechy najnowszego czytnika kart z rodziny Natec Scarab.
1
Z GearEye już nigdy więcej nie zapomnisz sprzętu fotograficznego
30 grudzień 2016
Pakowanie sprzętu fotograficznego na sesję zdjęciową lub wyprawę fotograficzną wcale nie musi należeć do prostych i przyjemnych obowiązków. Jednak dzięki rozwiązaniu GearEye ma to ulec zmianie.
0
Myloview - Twoje zdjęcia jako element dekoracji wnętrza
27 grudzień 2016
Myloview oferuje bogaty wachlarz wysokiej jakości fototapet, fotoobrazów, plakatów i naklejek dekoracyjnych. Ale to coś więcej niż kolejny sklep internetowy. Twórcy udostępniają także praktyczny poradnik z inspiracjami na temat aranżacji wnętrz oraz wygodny kreator pozwalający na załadowanie własnych zdjęć.
0
STC Astro-Multispectra Clip Filter - nowe rozwiązanie dla astrofotografów
23 grudzień 2016
Zanieczyszczenie świetlne to zmora wszystkich osób zajmujących się astrofotografią. Z tym filtrem będziecie jednak mogli się go w znacznym stopniu pozbyć, a do tego możecie z niego korzystać z dowolnym obiektywem.
0
Smart Slider ATOM - lekka jazda na każdą okazję
0