Lab-Box - samodzielne wywoływanie filmów prostsze niż kiedykolwiek
7
Dzięki adapterom Fotodiox do Fujifilm GFX 50S podepniesz szkła z 5 różnych systemów
20 luty 2017
Jeżeli rozważaliście zakup średnioformatowego Fujifilm GFX 50S, ale wciąż nie możecie się zdecydować, być może przekona Was wiadomość o nowych adapterach Fotodiox, które pozwolą Wam używać aparat z niemal każdym obiektywem.
0
Ramiona teleskopowe Removu - nawet do 160 cm długości
17 luty 2017
Osoby filmujące kamerami sportowymi chętnie korzystają z pomocy w postaci teleskopowych wysięgników. W tym temacie, jedne z najbardziej uniwersalnych konstrukcji oferuje marka Removu, którą znamy z produkcji stabilizatorów i akcesoriów do action camów.
1
Obrabiasz zdjęcia w Capture One? Oto klawiatura dla Ciebie
14 luty 2017
Skróty klawiaturowe to klucz do przyspieszenia pracy z programami graficznymi. Dzięki nowej klawiaturze Phase One będzie to znacznie łatwiejsze.
0
Think Tank Signature - nowa linia eleganckich toreb fotograficznych
13 luty 2017
Do grona firm, które w swojej ofercie mają torby utrzymane w stylistyce retro dołącza znany i lubiany Think Tank. Linia Signature, to eleganckie torby “premium”, które przydadzą się nie tylko w pracy fotografa.
0
Z nowymi akcesoriami Moment fotografia mobilna ma być jeszcze przyjemniejsza
13 luty 2017
Jeżeli jesteście użytkownikami iPhone’a 7 lub 7 Plus i rozglądacie się za ciekawymi rozwiązaniami, które pomogą rozwinąć fotograficzną pasję, to najnowsze akcesoria firmy Moment mogą być tym czego poszukujecie.
0
Nowe lampy Fotodiox Flapjack LED Edgelight to wyjątkowe, miękkie światło do filmu i fotografii
10 luty 2017
Na rynku nie brakuje paneli LED, niewiele z nich pozwala jednak na uzyskanie mocnego a zarazem miękkiego światła, niczym przy użyciu tradycyjnych softboxów. A to właśnie oferują autorskie oświetlacze firmy Fotodiox.
0
Westcott Omega 360 - pierwsza blenda 15 w 1
9 luty 2017
Czy to najbardziej uniwersalna blenda na rynku? Z pewnością może aspirować do tego miana. Jej cena jednak poraża.
0
QNAP Thunderbolt 2 NAS TVS-882ST2 - potężny NAS dla zawodowców
8 luty 2017
Najnowszy model TVS-882ST2 dzięki zaawansowanym rozwiązaniom może przypaść do gustu fotografom lub filmowcom na co dzień rejestrującym ogromną ilość materiału.
0
Szybka wymiana filtrów? To możliwe dzięki Manfrotto Xume
0