Photo Pod - gdy parasol to za mało
1
Godox rozszerza wsparcie o aparaty Fujifilm, Olympus i Panasonic
14 kwiecień 2017
To dobra wiadomość dla użytkowników bezlusterkowców szukających niedrogich, ale dobrych lamp błyskowych. Nowe lampy producenta możemy już kupić w wersjach do systemów Fujifilm X i Mikro Cztery Trzecie.
3
Nubrella to innowacyjna „parasolka“ dla fotografa
14 kwiecień 2017
Nubrella to „rozwiązanie, które skutecznie ochroni nas i nasz aparat podczas fotografowania w deszczu“ - zapewnia producent. Wszystko dzięki specjalnej konstrukcji, która pozawala na bezproblemowe fotografowanie w trudnych warunkach pogodowych.
8
DJI Phantom 4 Advanced - nowy król przestworzy
14 kwiecień 2017
Najnowszy dron DJI to usprawnienia niemal w każdym calu. W porównaniu do poprzednika otrzymujemy przede wszystkim lepszą kamerę z 1“ matrycą o rozdzielczości 20MP oraz bardziej zaawansowany tryb wideo z nagrywaniem 4K 60 kl./s na czele.
5
FeiyuTech G360 to funkcjonalny gimbal zaprojektowany z myślą o kamerach 360°
13 kwiecień 2017
Ostatnimi czasy kamery sferyczne stały się wyjątkowo popularne. Wciąż jednak brakuje odpowiednich uchwytów i stabilizatorów zwiększających funkcjonalność podczas nagrywania. Do teraz. Firma FeiyuTech zaprezentowała gimbal G360, który może okazać się ciekawą propozycją.
0
ONA Savannah - mała i stylowa torba fotograficzna dla kobiet
13 kwiecień 2017
Torby ONA łączą funkcjonalność z wysokiej jakości wykonaniem i eleganckim wzornictwem. Tym razem ofertę wzbogaca model Savannah, stworzony z myślą o fotografkach, które chcą pozostać mobilne.
0
Edelkrone SliderPlus X i Motion Kit - spełnienie snów użytkowników sliderów
12 kwiecień 2017
Programowalne głowice w świecie sliderów to nic nowego. Zestaw firmy Edelkrone, wyposażony m.in w system kontroli pierścienia ostrości obiektywów, ma jednak w tym segmencie wyznaczać zupełnie nowy standard.
0
Digital Sputnik Voyager - czy nadchodzi rewolucja na rynku oświetlaczy LED?
12 kwiecień 2017
Wśród filmowców i fotografów dużą popularnością cieszą się przenośne, wszechstronne oświetlacze LED. Na tym rynku namieszać chce firma Digital Sputnik, której nowa seria niedrogich lamp odmienić ma to, jak patrzymy na tego rodzaju sprzęt.
0
QNAP TVS-1282T3 - serwer NAS dla wymagających
12 kwiecień 2017
Wydajny i wyjątkowo zaawansowany - tak można opisać najnowszy serwer NAS firmy QNAP. Model QNAP TVS-1282T3 jest już dostępny w sprzedaży i ma zapewniać efektywną pracę zarówno z komputerami Mac OS jak i Windows.
0
WD My Passport SSD - szybkie, pojemne i wytrzymałe
0