Think Tank Signature - nowa linia eleganckich toreb fotograficznych
0
Z nowymi akcesoriami Moment fotografia mobilna ma być jeszcze przyjemniejsza
13 luty 2017
Jeżeli jesteście użytkownikami iPhone’a 7 lub 7 Plus i rozglądacie się za ciekawymi rozwiązaniami, które pomogą rozwinąć fotograficzną pasję, to najnowsze akcesoria firmy Moment mogą być tym czego poszukujecie.
0
Nowe lampy Fotodiox Flapjack LED Edgelight to wyjątkowe, miękkie światło do filmu i fotografii
10 luty 2017
Na rynku nie brakuje paneli LED, niewiele z nich pozwala jednak na uzyskanie mocnego a zarazem miękkiego światła, niczym przy użyciu tradycyjnych softboxów. A to właśnie oferują autorskie oświetlacze firmy Fotodiox.
0
Westcott Omega 360 - pierwsza blenda 15 w 1
9 luty 2017
Czy to najbardziej uniwersalna blenda na rynku? Z pewnością może aspirować do tego miana. Jej cena jednak poraża.
0
QNAP Thunderbolt 2 NAS TVS-882ST2 - potężny NAS dla zawodowców
8 luty 2017
Najnowszy model TVS-882ST2 dzięki zaawansowanym rozwiązaniom może przypaść do gustu fotografom lub filmowcom na co dzień rejestrującym ogromną ilość materiału.
0
Szybka wymiana filtrów? To możliwe dzięki Manfrotto Xume
8 luty 2017
Firma Manfrotto zaprezentowała funkcjonalne adaptery Xume, dzięki którym zmiana nakręcanych filtrów potrwa zaledwie ułamek sekundy. Wszystko za sprawą specjalnego systemu magnesów.
0
Sony HVL-F45RM - kompaktowa lampa z głowicą obracaną o 360° i diodą LED
7 luty 2017
Oprócz nowych obiektywów, producent zaprezentował dziś lampę systemową, która użytkowników kusić ma rozmiarami i funkcjonalnością.
0
Bergger Pancro 400 - nowy uniwersalny film monochromatyczny na rynku
6 luty 2017
Francuski producent materiałów światłoczułych zaprezentował nowy film czarno-biały film, którym na pewno zainteresują się miłośnicy analoga. Dzięki wyjątkowej charakterystyce ma szansę stać się równie popularny co Kodak Tri-X czy niektóre z materiałów Ilforda.
5
Firma Lexar swoją nową kartą CFast 2.0 przekroczyła kolejne bariery
2 luty 2017
Zaprezentowana dziś nowa karta Lexar z serii Profesjonal 3500x CFast 2.0 to z pewnością marzenie niejednego profesjonalnego fotografa i filmowca. Zapewnia aż 512 GB pojemności, co przełoży się na ponad 30 minut ciągłego nagrywania materiału w jakości 4K.
0
Skórzane paski COOPH to elegancja i funkcjonalność w jednym
1