Edelkrone SliderPlus X i Motion Kit - spełnienie snów użytkowników sliderów
0
Digital Sputnik Voyager - czy nadchodzi rewolucja na rynku oświetlaczy LED?
12 kwiecień 2017
Wśród filmowców i fotografów dużą popularnością cieszą się przenośne, wszechstronne oświetlacze LED. Na tym rynku namieszać chce firma Digital Sputnik, której nowa seria niedrogich lamp odmienić ma to, jak patrzymy na tego rodzaju sprzęt.
0
QNAP TVS-1282T3 - serwer NAS dla wymagających
12 kwiecień 2017
Wydajny i wyjątkowo zaawansowany - tak można opisać najnowszy serwer NAS firmy QNAP. Model QNAP TVS-1282T3 jest już dostępny w sprzedaży i ma zapewniać efektywną pracę zarówno z komputerami Mac OS jak i Windows.
0
WD My Passport SSD - szybkie, pojemne i wytrzymałe
7 kwiecień 2017
Western Digital zaprezentowało właśnie swoje pierwsze przenośne dyski SSD, które na pewno zwrócą uwagę fotografów szukających wygodnego i wytrzymałego nośnika danych do pracy w terenie.
0
Elinchrom Deep Umbrellas - nowe parasolki, które posłużą również za softboksy
6 kwiecień 2017
Parasolki to jedne z najczęściej używanych modyfikatorów światła. Elinchrom chce by stały się jeszcze bardziej uniwersalne i prezentuje serię Deep, którą za pomocą opcjonalnych dyfuzorów przekształcimy w softboksy.
0
Gudsen Moza Air to zmotoryzowany gimbal z 3-stopniową stabilizacją
5 kwiecień 2017
Gudsen to znany chiński producent gimbali do kamer i aparatów. W jego ofercie możemy znaleźć rozwiązania zarówno dla bardziej, jak i nieco mniej zaawansowanych użytkowników. Teraz firma postanowiła powiększyć swoją cenioną serię Moza o kolejne ciekawe rozwiązanie.
0
Fotodiox Pro FACTOR to nowa kolekcja paneli LED dla fotografów i filmowców
4 kwiecień 2017
Dostosowanie temperatury barwowej bez spadku wyjściowej mocy, miękkie i równomierne oświetlenie, czy wreszcie zasilanie za pomocą akumulatora lub kabla - to wszystko zapewniają najnowsze panele LED Fotodiox Pro FACTOR.
0
STC Ultra Layer - jeden filtr ND do wszystkich obiektywów. I nie tylko
31 marzec 2017
Firma STC proponuje zupełnie nowe podejście do tematu filtrów w fotografii i prezentuje rodzinę konstrukcji montowanych bezpośrednio w body aparatu.
3
Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K to prawdziwa bestia dla fotografów, filmowców i grafików
28 marzec 2017
Najnowszy Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K to jak na razie pierwszy na świecie monitor graficzny o przekątnej 32 cali, który zapewnia rozdzielczość 8K. W sprzedaży pojawić ma się już w połowie kwietnia tego roku.
0
Kudrone - kompaktowy mocarz
1