Grip Gear Movie Maker - zmotoryzowany slider do smartfonów i kamer sportowych
0
Manfrotto Befree Color - kolorowa odsłona kompaktowych statywów
29 listopad 2016
Firma Manfrotto postanowiła nieco odświeżyć swoją linię Befree. Nowe statywy kierowane do zaawansowanych użytkowników są teraz dostępne w czterech nowych kolorach.
0
Cokin Riviera - statyw w stylu retro
29 listopad 2016
Ten moment był nieunikniony. Moda na stylistykę retro właśnie wtargnęła na rynek statywów. Model Riviera, to według producenta „nowoczesny statyw dla klasycznych aparatów… i na odwrót”.
0
Stroppa - wytrzymałe i stylowe paski fotograficzne
28 listopad 2016
Jeżeli poszukujecie ciekawych akcesoriów do waszych aparatów to mamy dobrą wiadomość. Stroppa to debiutujący właśnie na polskim rynku producent wytrzymałych, a przy tym stylowych pasków wykonanych z liny oraz naturalnej skóry.
1
Life Lite - niech stanie się światłość
25 listopad 2016
Jeżeli lubicie fotografię mobilną i poszukujecie niewielkiej lampy, to mamy dobrą wiadomość. Life Lite firmy Lume Cube to niewielka kostka, która łączy dużą moc z kompaktowymi rozmiarami.
0
Godox Mini TT350S - kompaktowy flash z TTL i HSS do aparatów Sony
23 listopad 2016
Znany producent sprzętu oświetleniowego zaprezentował miniaturową lampę reporterską do systemy Sony, ze wsparciem TTL, krótkich czasów migawki i trybem strobo.
0
GekkoGum - i mocowania do kamer sportowych stają się zbędne
21 listopad 2016
Kamery sportowe i smartfony zmieniły to jak filmujemy codzienne wydarzenia i wyczyny sportowe. Ich użyteczność ogranicza jednak konieczność posiadania różnego rodzaju mocowań. Dzięki nowo opracowanemu materiałowi GekkoGum mają one stać się zbędne.
0
Adapter Fotodiox Nikon F - Sony E, obsługujący AF, stabilizację i dane EXIF
21 listopad 2016
Nowy adapter firmy Fotodiox umożliwia użytkownikom bezlusterkowców Sony na skorzystanie ze wszystkich dobrodziejstw oferowanych przez szkła Nikona.
0
Yongnuo YN968EX-RT - reporterski flash dla zawodowców
21 listopad 2016
YN968EX-RT to najbardziej zaawansowana lampa błyskowa Yongnuo. Dzięki dużej mocy błysku, wbudowanemu sterownikowi radiowemu oraz funkcjom TTL i HSS ma efektywnie konkurować z systemowymi lampami reporterskimi.
0
Wacom Cintiq Pro - nowa linia tabletów dla kreatywnych
0