ONA Bond Street Bag – ciekawa propozycja dla miejskich odkrywców
0
Nowe filmowe mikrofony RØDE, w tym pierwszy do rejestracji dźwięku przestrzennego 360°
24 styczeń 2017
Marki RODE nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Produkty firmy od lat cieszą się reputacją jednych z najlepszych w branży i chętnie wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Już niebawem na rynku pojawią się modele VideoMic Pro+ i Soundfield, które z pewnością zainteresują fotografów zajmujących się także materiałami wideo.
0
Metz WT-1 - nowy bezprzewodowy wyzwalacz do systemu Nikon i Canon
23 styczeń 2017
Firma Metz zaprezentowała nowy system bezprzewodowego wyzwalania lamp błyskowych. Seria WT-1 została wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji, które z pewnością przypadną do gustu fotografom korzystającym ze sztucznego oświetlenia.
0
Vanguard Alta Rise - funkcjonalne plecaki i torby o regulowanej pojemności
23 styczeń 2017
Na rynku nie brakuje toreb ani plecaków fotograficznych. Nie wszystkie jednak są równie wygodne w użytkowaniu. Właśnie z myślą o komforcie użytkownika została zaprojektowana nowa seria toreb i plecaków Alta Rise, które pozwalają na regulację pojemności w zależności od ilości sprzętu.
0
Yongnuo YN-24EX - lampa makro do zadań specjalnych
20 styczeń 2017
Jeżeli poszukujecie wszechstronnej i funkcjonalnej lampy do makrofotografii to mamy dobrą wiadomość. Firma Yongnuo zaprezentowała właśnie nowy model YN-24EX, który dzięki odczepianym dwóm głowicom sprawdzi się w różnych sytuacjach.
0
Rotolight ANOVA Pro - uniwersalne oświetlenie LED z trybem HSS. Nowy standard?
17 styczeń 2017
Na polskim rynku pojawiła się profesjonalna lampa LED Rotolight ANOVA Pro, która dzięki niespotykanej uniwersalności sprawdzi się zarówno podczas pracy w studio jak i w plenerze oraz podczas filmowania.
0
Udee: funkcjonalność to jego drugie imię
17 styczeń 2017
Jeżeli poszukujecie uniwersalnego i wytrzymałego plecaka to mamy dobrą wiadomość. Udee to aż 19 innowacyjnych rozwiązań, które sprawdzą się w podróży i nie tylko - obiecuje producent.
0
Dron Lily przechodzi do historii
13 styczeń 2017
Lily miał być dronem wyjątkowym i stworzonym specjalnie dla najbardziej wymagających użytkowników. Na rynku miał pojawić się pod koniec ubiegłego roku. Jednak nic nie zapowiadało, że po udanej kampanii w serwisie Kickstarter producent ogłosi upadłość.
0
Astropad Studio zamieni iPad Pro w zaawansowany tablet graficzny
12 styczeń 2017
Astropad Studio to bardziej zaawansowana odsłona aplikacji, która umożliwia wykorzystywanie iPad’ów Pro, jako tabletów graficznych. Usprawniono między innymi funkcję Magic Gestures oraz technologię Liquid Extreme.
1
Moshi Arcus - funkcjonalny plecak dla fotografów podróżniczych i nie tylko
1