DJI Matrice 200 polecą tam, gdzie inne drony nie dadzą rady
0
Przenośny system Elinchrom ELB 1200 jest tak mały, że można z nim skoczyć na spadochronie
28 luty 2017
Jeśli przed wyjściem z błyskiem w plener powstrzymywały Was do tej pory gabaryty sprzętu, mamy dla was dobrą nowinę. Nowy system Elinchrom ELB 1200 jest tak kompaktowy, że będziecie z niego mogli skorzystać w każdej sytuacji. Dosłownie.
0
Nowe miniaturowe statywy w linii Genesis Base - Mini ABT Kit oraz T-1
28 luty 2017
W nagradzanej linii statywów Genesis Base pojawiły się dwa nowe trójnogi, które w wyjątkowo kompaktowej konstrukcji zamykają funkcjonalność profesjonalnych modeli.
1
UHS-III - nowy standard kart SD zaprezentowany
24 luty 2017
Jeśli jakimś cudem prędkości zapisu i odczytu oferowane przez najnowsze karty SD to dla was za mało, mamy dobrą wiadomość. SD Association zaprezentowało właśnie nowy standard kart pamięci - UHS-III.
0
REDRO - wielkoformatowy druk Twoich fotografii
24 luty 2017
W przypadku fotografii, rozmiar ma znaczenie. Dzięki usługom REDRO wasze zdjęcia mogą stać się ciekawym elementem wnętrza, co pozwoli uatrakcyjnić fotograficzną ofertę.
1
Luuv - profesjonalne efekty w kompaktowym wydaniu
24 luty 2017
Pamiętacie Luuv? Ten niewielki stabilizator do kamer sportowych i smartfonów został po raz pierwszy zaprezentowany na początku 2015 roku. Jednak dopiero teraz trafiał do sprzedaży. Czy warto było czekać?
0
UNO II to futurystyczny plecak dla każdego
24 luty 2017
Wydaje się, że funkcjonalność to drugie imię modelu UNO II. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz możliwości dowolnej konfiguracji wewnętrznej komory może okazać się ciekawą propozycją - nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
0
Lomography Color Negative F2/400 - film, który może przejść do historii
23 luty 2017
Miłośnicy fotografii analogowej mają dużo powodów do radości, ponieważ przeżywa ona prawdziwy renesans. Co rusz jesteśmy wręcz zalewani informacji o premierach nowych materiałów światłoczułych lub wznowieniu produkcji legendarnych klisz. Teraz swoją cegiełkę dołożyła firma Lomography.
1
Czy Sony SF-G to obecnie najszybsze karty SD na świecie?
22 luty 2017
Tak przynajmniej uważa producent. Zaprezentowane dziś nośniki pamięci mają gwarantować zapis filmów 4K i serii zdjęć z lustrzanek cyfrowych z prędkością 299 MB/s.
0
Lab-Box - samodzielne wywoływanie filmów prostsze niż kiedykolwiek
7