Szybka wymiana filtrów? To możliwe dzięki Manfrotto Xume
0
Sony HVL-F45RM - kompaktowa lampa z głowicą obracaną o 360° i diodą LED
7 luty 2017
Oprócz nowych obiektywów, producent zaprezentował dziś lampę systemową, która użytkowników kusić ma rozmiarami i funkcjonalnością.
0
Bergger Pancro 400 - nowy uniwersalny film monochromatyczny na rynku
6 luty 2017
Francuski producent materiałów światłoczułych zaprezentował nowy film czarno-biały film, którym na pewno zainteresują się miłośnicy analoga. Dzięki wyjątkowej charakterystyce ma szansę stać się równie popularny co Kodak Tri-X czy niektóre z materiałów Ilforda.
5
Firma Lexar swoją nową kartą CFast 2.0 przekroczyła kolejne bariery
2 luty 2017
Zaprezentowana dziś nowa karta Lexar z serii Profesjonal 3500x CFast 2.0 to z pewnością marzenie niejednego profesjonalnego fotografa i filmowca. Zapewnia aż 512 GB pojemności, co przełoży się na ponad 30 minut ciągłego nagrywania materiału w jakości 4K.
0
Skórzane paski COOPH to elegancja i funkcjonalność w jednym
2 luty 2017
Uwielbiacie styl retro i chcecie nadać swoim aparatom wyjątkowego stylu i elegancji? Jeśli tak to nowe skórzane paski firmy COOPH powinny Was zainteresować.
1
Profoto powraca na polski rynek
1 luty 2017
Profesjonalne oświetlenie Profoto to marzenie niejednego zawodowego fotografa. Teraz produkty szwedzkiego producenta będą dostępne w sprzedaży także w naszym kraju.
1
iPhone 7 jako podwodny aparat? To możliwe dzięki obudowie LenzO
30 styczeń 2017
Nurkowanie do głębokości 100 metrów, wygodne nawigowanie i obsługa iPhone’a, a do tego specjalne adaptery poprawiające jakość obrazu podczas fotografowania i filmowania pod wodą - to główne cechy najnowszej obudowy LenzO.
0
Yongnuo YN600EX-RT II – błysk dla wymagających
27 styczeń 2017
Zaprezentowana lampa Yongnuo YN600EX-RT to ciekawa propozycja dla bardziej zaawansowanych fotografów, którzy chcą zbudować systemy oświetleniowe złożone z wielu lamp sterowanych bezprzewodowo.
0
SpiderLight Holster – wygodny system przenoszenia aparatu
26 styczeń 2017
Spider Holster, firma produkująca paski i uchwyty dla aparatów, zaprezentowała SpiderLight Holster - wygodny i funkcjonalny system do przenoszenia bezlusterkowców opierający się na zaczepach przy pasku.
0
Epson Expression 12000XL - szybki skaner dla profesjonalistów
0