Loupedeck - przenieś obsługę Lightrooma na wyższy poziom
3
LaCie Thunderbolt 3 – nowe dyski dla prawdziwych zawodowców
2 listopad 2016
Szybkie, wydajne i zapewniające miejsce na nawet 120 TB danych – to tylko niektóre z cech nowych dysków z serii Thunderbolt 3. Zaprezentowane jednostki mają przykuć uwagę profesjonalnych edytorów zdjęć i filmów.
2
Colorama Translum to coś znacznie więcej niż zwyczajne tło fotograficzne
28 październik 2016
Jeżeli poszukujecie wszechstronnego rozwiązania, które posłuży jako tło fotograficzne lub spory dyfuzor to mamy dobrą wiadomość. Firma Colorama zaprezentowała Translum, które powinno spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.
0
Apple MacBook Pro – jeszcze mniejszy i jeszcze bardziej wydajny
27 październik 2016
Apple nie ukrywa, że najnowszy MacBook Pro to najbardziej zaawansowany laptop w historii firmy. Przeszedł on usprawnienia w niemal każdym calu. Ma być szybszy i wydajniejszy od poprzednika. A do tego wyposażono go w rozwiązanie, które powinno spodobać się fotografom i filmowcom.
0
Microsoft Surface Studio - nadchodzi pogromca iMaca?
27 październik 2016
Dziś Apple ma zaprezentować nowe komputery, a tymczasem kilka godzin wcześniej swoje nowe flagowe produkty pokazał Microsoft, co z pewnością nieco przyćmi premiery urządzeń z jabłuszkiem. Tym bardziej, że komputer Surface Studio to prawdziwa bestia.
5
iLUUN Air - mobilna pamięć nowej generacji
26 październik 2016
iLUUN Air wyglądem przypomina zwykłą pamięć USB, jednak dzięki jednej ukrytej funkcji może okazać się świetnym rozwiązaniem dla użytkowników urządzeń mobilnych.
0
Fujifilm wprowadza wkłady Instax z czarnymi i niebieskimi ramkami
26 październik 2016
W tym roku Fujifilm przeprowadza prawdziwą natychmiastową ofensywę. Po zapowiedział nowego kwadratowego formatu i filmu monochromatycznego przyszła kolej na Instaksy z kolorowymi ramkami.
0
Plug - powerbank wielkości książki, który naładuje lustrzankę 30 razy
26 październik 2016
W dobie smartfonów przenośne źródła zasilania to dość popularny temat. Zwykle jednak ich wydajność pozostawia wiele do życzenia. Rewolucją ma być The Plug, który mimo kompaktowych rozmiarów ma być w stanie naładować przeciętną lustrzankę 30 razy.
0
Manfrotto XPRO Monopod+ - głowica kulowa w podstawie
24 październik 2016
Manfrotto zaprezentowało nową serię monopodów, które mają oferować niespotykaną dotąd swobodę panoramowania, a to dzięki nowej podstawie z wbudowaną głowicą kulową.
0
SpiderLight Holster – wygodny system przenoszenia aparatu
2
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!