Feiyu Tech a2000 - profesjonalny gimbal do lustrzanek i bezlusterkowców, o udźwigu 2 kg
1
Film JCH Street Pan 400 dostępny w wersji do aparatów średnioformatowych
1 sierpień 2017
Często, gdy piszemy o nowych materiałach światłoczułych, zagorzali miłośnicy analoga komentują: “Fajnie, ale co z tego, jak nie ma wersji 120”. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Pokazany rok temu film JCH Street Pan od teraz dostępny jest także w wariancie średnioformatowym.
3
Kingjoy PPL-06 to kompaktowy wózek video z wbudowanym napędem
26 lipiec 2017
PPL-06 to najnowszy model wózka video typu dolly w ofercie firmy Kingjoy. Przeznaczony do współpracy z aparatami i kamerami umożliwia nagrywanie płynnych scen z najazdu oraz panoramowanie.
0
Firma Benro zaprezentowała nowe rozwiązania dla profesjonalistów
26 lipiec 2017
Oferta firmy Benro zwiększyła się o dwie nowe linie. Mach3 to najbardziej zaawansowana seria statywów. Natomiast Sherpa to kolekcja plecaków, które zaprojektowano z myślą o wymagających fotografach.
0
Godox A1 to zewnętrzna lampa błyskowa do smartfona i nie tylko
25 lipiec 2017
O takim rozwiązaniu marzył zapewne niejeden miłośnik fotografii mobilnej. Firma Godox już niebawem może zaprezentować bezprzewodową lampę błyskową zaprojektowaną z myślą o smartfonach.
0
Voyager to miecz świetlny, który rozbłyśnie nawet pod wodą
24 lipiec 2017
Jeżeli od dłuższego czasu staracie się znaleźć ciekawe oświetleniowe rozwiązania, które zwiększą waszą kreatywność, to warto zwrócić uwagę na Digital Sputnik Voyager - odporny miecz świetlny, który zaświeci również pod wodą.
0
Genesis Denali - wszechstronny i niedrogi plecak dla fotografów podróżniczych
20 lipiec 2017
Na rynku na pewno nie brakuje ciekawych toreb i plecaków fotograficznych. Wcale nie tak łatwo znaleźć jednak produkt, który jest funkcjonalny, a zarazem niedrogi. Właśnie dlatego powstał Genesis Denali.
2
Airdog ADII to dron, który ma zapewnić ekstremalne ujęcia
14 lipiec 2017
Jeśli poszukujesz kompaktowego i odpornego drona z masą zaawansowanych funkcji, dzięki którym uwiecznisz w kadrze swoje przygody, to mamy dobrą wiadomość. Firma Airdog zaprezentowała właśnie drugą odsłonę modelu ADII, który ma sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników.
1
Takeway - system rewolucyjnych mocowań dla wymagających fotografów i filmowców
13 lipiec 2017
Takeway to nowa firma na polskim rynku. W jej ofercie znajdziecie mocowania, które mają odznaczać się innowacyjnym rozwiązaniem, funkcjonalnością, a także wysoką jakością wykonania i dbałość o szczegóły. Poza tym trzy podstawowe mocowania można wzbogacić o szereg akcesoriów, znacząco zwiększając gamę zastosowań danego urządzenia.
0
Alpaka Shift Pack - plecak nowej generacji
4