Dell Canvas – tablet graficzny dla prawdziwych profesjonalistów
0
Kingston DataTraveler Ultimate GT - 2 TB w kieszeni
4 styczeń 2017
CES 2017: Chcielibyście mieć całą Waszą bibliotekę zdjęć zawsze przy sobie? Kingston ma dla was najbardziej pojemne pamięci USB na świecie.
0
Epson SureColor SC-P5000 - precyzyjne wydruki dla profesjonalistów
3 styczeń 2017
CES 2017: Epson wprowadza na rynek drukarkę do wydruków próbnych, profesjonalnego druku zdjęć i reprodukcji dzieł sztuki, która odwzorować ma nawet 99% palety Pantone Solid Coated Colours.
0
Natec Scarab – kompaktowy czytnik w niskiej cenie
2 styczeń 2017
Mały rozmiar, szybki transfer plików, USB 3.0 i przystępna cena – to główne cechy najnowszego czytnika kart z rodziny Natec Scarab.
1
Z GearEye już nigdy więcej nie zapomnisz sprzętu fotograficznego
30 grudzień 2016
Pakowanie sprzętu fotograficznego na sesję zdjęciową lub wyprawę fotograficzną wcale nie musi należeć do prostych i przyjemnych obowiązków. Jednak dzięki rozwiązaniu GearEye ma to ulec zmianie.
0
Myloview - Twoje zdjęcia jako element dekoracji wnętrza
27 grudzień 2016
Myloview oferuje bogaty wachlarz wysokiej jakości fototapet, fotoobrazów, plakatów i naklejek dekoracyjnych. Ale to coś więcej niż kolejny sklep internetowy. Twórcy udostępniają także praktyczny poradnik z inspiracjami na temat aranżacji wnętrz oraz wygodny kreator pozwalający na załadowanie własnych zdjęć.
0
STC Astro-Multispectra Clip Filter - nowe rozwiązanie dla astrofotografów
23 grudzień 2016
Zanieczyszczenie świetlne to zmora wszystkich osób zajmujących się astrofotografią. Z tym filtrem będziecie jednak mogli się go w znacznym stopniu pozbyć, a do tego możecie z niego korzystać z dowolnym obiektywem.
0
Smart Slider ATOM - lekka jazda na każdą okazję
22 grudzień 2016
Choć różnego rodzaju sliderów na rynku nie brakuje, wcale nie tak łatwo znaleźć jakościową, a przy tym kompaktową konstrukcję w przystępnej cenie. Ciekawą propozycję w tym segmencie ma włoska firma Smart System.
0
Camslinger Outdoor - niewielki kompan każdego podróżnika
22 grudzień 2016
Firma CosySpeed zaprezentowała nową kolekcję Camslinger Outdoor. Została ona zaprojektowana głównie z myślą o systemach bezlustrkowych i fotografach, którzy znaczną część swojego czasu spędzają na fotografowaniu w plenerze.
0
Zylight Active Diffusion - rewolucyjny, regulowany dyfuzor dostępny już w kwietniu
0