ONA for Leica – ekskluzywna kolekcja toreb
0
Nowe uniwersalne plecaki Manfrotto Pro Light 3N1 - na aparat, kamerę, lub drona
17 październik 2016
W skład linii Manfrotto Pro Light weszły nowe modele 3N1, które sprostać mają oczekiwaniom fotografów zabierających w teren dużą ilość sprzętu, a dzięki regulowanemu wnętrzu i ramionom, sprawdzą się także jako plecaki na kamerę filmową o drony.
0
Zapomnijcie o kartach XQD. Nadchodzi format CFexpress o przepustowości 8 GB/s
17 październik 2016
Jeśli chodzi o szybkość, obecnie na rynku królują karty pamięci w technologii XQD. Już niedługo jednak mogą one zostać wyparte przez format CFexpress, nad którym pracuje CompactFlash Association.
0
Sonder - klawiatura E-ink, która wyświetla skróty klawiaturowe
14 październik 2016
Skróty klawiaturowe to podstawa szybkiej pracy w programach graficznych, zapamiętanie ich nie jest jednak proste, zwłaszcza jeśli korzystamy z kilku różnych aplikacji. Już niedługo przestanie być to problemem dzięki nowym klawiaturom w technologii E-ink.
0
Nowe produkty Manfrotto w kolekcjach Advanced i Street
13 październik 2016
Firma Manfrotto zaprezentowała dwa plecaki i trzy torby, które wzbogacają serie Advanced i Street. Każdy z nowych produktów został zaprojektowany z myślą o systemach bezlusterkowych.
0
Photomemo - notes dla fanów analoga
12 październik 2016
W fotografii cyfrowej mamy dane EXIF, lecz gdy fotografujemy analogiem i chcemy zachować jakiekolwiek informacje o ekspozycji, musimy zapisywać je ręcznie. Ułatwi nam to stworzony dokładnie w tym celu notes Photomemo.
1
Roczny pakiet Adobe CC Fotografia przy zakupie produktów X-Rite
11 październik 2016
W ramach współpracy Adobe oraz X-Rite, wszyscy którzy zakupią narzędzia do kalibracji ColorMunku Photo, i1Photo Pro 2 oraz i1 Display Pro otrzymają w promocji roczną subskrypcję planu fotograficznego Adobe CC.
0
WD My Passport i My Book - nowe wzornictwo i zwiększona funkcjonalność
11 październik 2016
Firma Western Digital zaprezentowała nową odsłonę przenośnych dysków z serii My Passport i My Book. Poza odświeżonym designem otrzymamy zaawansowane rozwiązania, które powinny przypaść do gustu bardziej wymagającym użytkownikom.
0
Bowens Generation X - nowa linia mocnych lamp studyjnych i plenerowych
10 październik 2016
Bowens wraca do gry i prezentuje lampy XMT i XMS, które mają być wszystkim czego do szczęścia potrzeba fotografom pracującym ze światłem błyskowym w studiu i w plenerze.
0
Bergger Pancro400 – monochromatyczny film opracowany na nowo
0