Bug Out Bag - funkcjonalność to jej drugie imię
1
Styl i funkcjonalność, czyli nowa kolekcja toreb Hawkesmill
6 grudzień 2016
Jeżeli poszukujecie niewielkich, ale za to bardzo ekskluzywnych toreb fotograficznych to mamy dobrą wiadomość. Firma Hawkesmill zaprezentowała właśnie nową kolekcję, która może się podobać.
0
GoPro Karma Grip dostępny w osobnej sprzedaży. Ale co z dronem?
6 grudzień 2016
Na początku listopada, w związku z wadą produkcyjną producent wycofał ze sprzedaży długo oczekiwanego drona Karma. Wygląda na to, że produkt nie wróci szybko na rynek. W zamian GoPro zaczęło oferować osobno wchodzący w skład pierwotnego zestawu gimbal Karma Grip.
0
Langly Messenger Tote i Crossbody - stylowe torby do pracy i na co dzień
5 grudzień 2016
Producent stylowych i funkcjonalnych plecaków i akcesoriów fotograficznych zaprezentował swoje pierwsze torby. Modele Messenger Tote i Crossbody mają okazać się wygodne zarówno podczas przenoszenia sprzętu jak i podczas codziennych zmagań.
0
SLIK LITE - nowa linia wytrzymałych i podświetlanych statywów
2 grudzień 2016
SLIK, znany producent statywów i monopodów, zaprezentował nową serię LITE. Każdy z modeli został wyposażony w lampę LED i jest dostępny w sprzedaży w pięciu różnych rozmiarach.
0
Grip Gear Movie Maker - zmotoryzowany slider do smartfonów i kamer sportowych
30 listopad 2016
Dziś smartfony i action-camy wielu osobom służą za podstawowe narzędzie do filmowania i fotografowania. Za ich pomocą powstają nawet pełnometrażowe filmy. Dzięki nowemu sliderowi, produkcja jakościowych ujęć ma być jeszcze łatwiejsza.
0
Manfrotto Befree Color - kolorowa odsłona kompaktowych statywów
29 listopad 2016
Firma Manfrotto postanowiła nieco odświeżyć swoją linię Befree. Nowe statywy kierowane do zaawansowanych użytkowników są teraz dostępne w czterech nowych kolorach.
0
Cokin Riviera - statyw w stylu retro
29 listopad 2016
Ten moment był nieunikniony. Moda na stylistykę retro właśnie wtargnęła na rynek statywów. Model Riviera, to według producenta „nowoczesny statyw dla klasycznych aparatów… i na odwrót”.
2
Stroppa - wytrzymałe i stylowe paski fotograficzne
28 listopad 2016
Jeżeli poszukujecie ciekawych akcesoriów do waszych aparatów to mamy dobrą wiadomość. Stroppa to debiutujący właśnie na polskim rynku producent wytrzymałych, a przy tym stylowych pasków wykonanych z liny oraz naturalnej skóry.
1
Life Lite - niech stanie się światłość
0