Manfrotto Manhattan: najnowsza kolekcja dla miejskich odkrywców
0
Hasselblad i DJI łączą siły. W tym roku ma pojawić się dron z wbudowaną 100MP kamerą
27 kwiecień 2017
Firma DJI poinformowała o trwających zaawansowanych pracach nad nowym „królem przestworzy“. Profesjonalny dron ma zostać wyposażony w średniowormatowy aparat Hasselblad H6D-100c o rozdzielczości 100-megapikseli. Jednak czy mamy do czynienia z rewolucyjną nowością?
2
Trilens - 3 obiektywy zawsze pod ręką
24 kwiecień 2017
Większość zleceń wymaga od nas żonglowania obiektywami. Z nowym uchwytem firmy Frii Design ma być to znacznie prostsze.
0
Rotolight AEOS - mocny i wszechstronny oświetlacz LED z trybem błysku HSS
24 kwiecień 2017
Lampy Rotolight to jedne z najlepiej zaprojektowanych oświetlaczy na rynku. Nowy model AEOS do przesiadki na system LED-owy przekonać ma nawet fotografów pracujących ze światłem błyskowym.
0
GP ReCyko+ Pro Photo Flash - akumulatory stworzone z myślą o lampach błyskowych
24 kwiecień 2017
Używając zewnętrznej lampy błyskowej doskonała większość z nas korzysta z akumulatorów wielorazowego użytku. Jednak akumulator akumulatorowi nierówny. Nowa seria dedykowanych ogniw GP Recyko+ Pro zagwarantować ma, że z naszych lamp reporterskich wyciśniemy maksimum możliwości.
0
FeiyuTech WG2 zapewni stabilny obraz w najtrudniejszych warunkach
24 kwiecień 2017
Jeszcze bardziej odporny, funkcjonalny i wszechstronny - tak można opisać drugą odsłonę gimbala dedykowanego do kamer sportowych. Model WG2, dzięki ciekawej specyfikacji, może skusić do siebie niejednego pasjonata sportów ekstremalnych.
0
Photo Pod - gdy parasol to za mało
18 kwiecień 2017
Raptem w zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o Nubrelli - innowacyjnej parasolce na fotografów. Firma Under The Weather poszła jednak o krok dalej i oferuje przenośny, wodoodporny namiot, który miałby pomóc podczas pracy w terenie.
1
Godox rozszerza wsparcie o aparaty Fujifilm, Olympus i Panasonic
14 kwiecień 2017
To dobra wiadomość dla użytkowników bezlusterkowców szukających niedrogich, ale dobrych lamp błyskowych. Nowe lampy producenta możemy już kupić w wersjach do systemów Fujifilm X i Mikro Cztery Trzecie.
3
Nubrella to innowacyjna „parasolka“ dla fotografa
14 kwiecień 2017
Nubrella to „rozwiązanie, które skutecznie ochroni nas i nasz aparat podczas fotografowania w deszczu“ - zapewnia producent. Wszystko dzięki specjalnej konstrukcji, która pozawala na bezproblemowe fotografowanie w trudnych warunkach pogodowych.
8
DJI Phantom 4 Advanced - nowy król przestworzy
5