Olympus FL-900R  - nowa szybka lampa systemowa
0
Epson FastFoto FF-640 - skan w sekundę
19 wrzesień 2016
Digitalizacja zbiorów to żmudny wielogodzinny proces. Od teraz skanowanie starych odbitek ma być wyjątkowo proste i szybkie. Nowy skaner Epsona robić ma to w sekundę. Dosłownie.
0
Syrp Slingshot - 100-metrowy slider
16 wrzesień 2016
Jak sprawić, by nasz time-lapse nabrał życia? Jednym ze sposobów jest wprowadzenie ruchu aparatu za pomoca slidera. Syrp Slingshot przenosi tę technikę na zupełnie inny poziom.
0
Profoto D2 TTL Monolight - lampy, które mają zatrzymać czas
16 wrzesień 2016
Firma Profoto zaprezentowała nowe lampy studyjne D2 TTL Monolight. Ich specyfikacja robi wrażenie i jak zapewnia producent są to „najszybsze lampy na świecie“.
0
Manfrotto Pro Light Reloader-55 – walizka dla wymagających
15 wrzesień 2016
Firma Manfrotto powiększyła swoja rodzinę Pro Light o model, który powinien sprostać oczekiwaniom niejednego profesjonalisty. Manfrotto Pro Light Reloader-55 to fotograficzna walizka na kółkach, która pomieści bardzo dużą ilość sprzętu.
0
Eizo ColorEdge CG2730 i CS2730 - nowe 27 cali dla fotografów i grafików
12 wrzesień 2016
Oferta znanego producenta EIZO powiększyła się o dwa nowe modele z profesjonalnej serii ColorEdge. Te adresowane są do fotografów i grafików szukających dużego wyświetlacza z doskonałym odwzorowaniem kolorów.
0
SunnyBAG Leaf+ to przyjaciel każdego podróżnika
8 wrzesień 2016
Leaf+ to nowa i ulepszona generacja kompaktowych paneli słonecznych firmy SunnyBAG. Jak zapewnia producent to „najbardziej kompaktowy i wydajny zewnętrzny system solarny na świecie“.
0
Peak Design Range Pouch - futerały nowej generacji
7 wrzesień 2016
System funkcjonalnych akcesoriów firmy Peak Design doczekał się nowych reprezentantów. Zaprezentowana linia Range Pouch składa się z trzech konfigurowalnych futerałów, z czego największy z nich zmieści nawet profesjonalny zoom.
0
Instax mini monochrome – czarno-biały film, na który czekaliśmy
7 wrzesień 2016
Fotografowanie aparatami instax wkroczyło na zupełnie nowy poziom. Firma Fujifilm w końcu zaprezentowała swój pierwszy monochromatyczny film natychmiastowy, który ma „uwolnić kreatywność”.
1
Canon PIXMA - nowa linia zaawansowanych drukarek
2
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!