Bowens Generation X - nowa linia mocnych lamp studyjnych i plenerowych
0
Bergger Pancro400 – monochromatyczny film opracowany na nowo
7 październik 2016
W końcu mamy dobrą wiadomość dla miłośników fotografii analogowej. Firma Bergger zaprezentowała nową monochromatyczną kliszę filmową Pancro400.
0
Wacom MobileStudio Pro – nowa linia tabletów dla wymagających
7 październik 2016
Tablety graficzne z nowej linii MobileStudio Pro zostały zaprojektowane z myślą o prawdziwych profesjonalistach. Zapewniają rozdzielczość 4K i wsparcie dla najbardziej wymagających programów, w tym także aplikacji do obróbki materiału 3D.
0
Aura: cyfrowa ramka nowej generacji
4 październik 2016
W sieci możemy znaleźć wiele ciekawych rozwiązań wzbogacających świat fotografii. Tym razem firma Aura zaprezentowała rozwiązanie, które ma być czymś znacznie więcej niż tylko cyfrowym albumem.
2
Kenro - nowy gracz w segmencie reporterskich lamp błyskowych
4 październik 2016
Firma Kenro modelem Speedflash KFL101 wkroczyła na zupełnie nowy dla siebie segment rynku fotograficznego. Zaprezentowana lampa jest już dostępna w sprzedaży i może współpracować z aparatami Nikon i Canon.
0
The Flash Bag – torba fotograficzna i srebrna blenda w jednym
30 wrzesień 2016
The Flash Bag to najnowszy projekt Scotta Tallengera. Z zewnątrz wygląda na typową torbę, jednak po uchyleniu klapy odsłoni się wnętrze wykonane z srebrnego, odbijającego światło materiału.
0
Phottix Indra 500 LC - nowa generacja uniwersalnej lampy TTL
28 wrzesień 2016
Nowa lampa Phottix to aktualizacja popularnej konstrukcji, którą dzięki dołączanemu w zestawie przenośnemu akumulatorowi mogliśmy z powodzeniem wykorzystywać zarówno w studiu, jak i w plenerze. Otrzymujemy między innymi nowe funkcje wyzwalania.
0
Black & Red, czyli nowe filmy dichromatyczne w ofercie Impossible
28 wrzesień 2016
Impossible nie zwalnia tempa. Niedawno firma zaprezentowała swój pierwszy aparat natychmiastowy, a teraz wprowadza na rynek dwa nowe rodzaje filmów dichromatycznych.
0
Lowepro PhotoStream RL 150 - nowa odsłona walizki fotograficznej
27 wrzesień 2016
Firma Lowepro zaprezentowała walizkę fotograficzną, którą powinna spodobać się profesjonalistom. Model PhotoStream RL 150 jest wielkości bagażu podręcznego, jednak do wnętrza schowamy naprawdę wiele.
0
Manfrotto Windsor - funkcjonalne i eleganckie
0
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!