Bergger Pancro 400 - nowy uniwersalny film monochromatyczny na rynku
5
Firma Lexar swoją nową kartą CFast 2.0 przekroczyła kolejne bariery
2 luty 2017
Zaprezentowana dziś nowa karta Lexar z serii Profesjonal 3500x CFast 2.0 to z pewnością marzenie niejednego profesjonalnego fotografa i filmowca. Zapewnia aż 512 GB pojemności, co przełoży się na ponad 30 minut ciągłego nagrywania materiału w jakości 4K.
0
Skórzane paski COOPH to elegancja i funkcjonalność w jednym
2 luty 2017
Uwielbiacie styl retro i chcecie nadać swoim aparatom wyjątkowego stylu i elegancji? Jeśli tak to nowe skórzane paski firmy COOPH powinny Was zainteresować.
1
Profoto powraca na polski rynek
1 luty 2017
Profesjonalne oświetlenie Profoto to marzenie niejednego zawodowego fotografa. Teraz produkty szwedzkiego producenta będą dostępne w sprzedaży także w naszym kraju.
1
iPhone 7 jako podwodny aparat? To możliwe dzięki obudowie LenzO
30 styczeń 2017
Nurkowanie do głębokości 100 metrów, wygodne nawigowanie i obsługa iPhone’a, a do tego specjalne adaptery poprawiające jakość obrazu podczas fotografowania i filmowania pod wodą - to główne cechy najnowszej obudowy LenzO.
0
Yongnuo YN600EX-RT II – błysk dla wymagających
27 styczeń 2017
Zaprezentowana lampa Yongnuo YN600EX-RT to ciekawa propozycja dla bardziej zaawansowanych fotografów, którzy chcą zbudować systemy oświetleniowe złożone z wielu lamp sterowanych bezprzewodowo.
0
SpiderLight Holster – wygodny system przenoszenia aparatu
26 styczeń 2017
Spider Holster, firma produkująca paski i uchwyty dla aparatów, zaprezentowała SpiderLight Holster - wygodny i funkcjonalny system do przenoszenia bezlusterkowców opierający się na zaczepach przy pasku.
0
Epson Expression 12000XL - szybki skaner dla profesjonalistów
25 styczeń 2017
Jeśli dużo skanujecie, wiecie jak czasochłonny jest to proces. Nowy, kierowany do profesjonalistów skaner Epsona nie tylko oferuje wysoką rozdzielczość, ale też wyposażony został w szybko nagrzewające się lampy LED i system skanowania wielu negatywów jednocześnie.
0
ONA Bond Street Bag – ciekawa propozycja dla miejskich odkrywców
25 styczeń 2017
Firma ONA Bags wprowadziła do kolekcji nową linię kompaktowych toreb Bond Street Bag. Zostały one zaprojektowane głównie z myślą o systemach bezlusterkowych i fotografach, którzy znaczną część swojego czasu poświęcają na fotografowaniu w plenerze.
0
Nowe filmowe mikrofony RØDE, w tym pierwszy do rejestracji dźwięku przestrzennego 360°
0