Canon zaprezentował własną linię odzieży i akcesoriów
2
Oberwerth Donau to ekskluzywne, stylowe i nieziemsko drogie pokrowce na obiektywy
22 marzec 2017
Jeżeli poszukujecie wysokiej klasy nieprzeciętnych akcesoriów, to swój wzrok powinniście skierować w stronę firmy Oberwerth. Jej najnowsza kolekcja Donau to cztery skórzane pokrowce zaprojektowane z myślą o obiektywach stałoogniskowych.
2
Gnarbox to rozwiązanie, które może zmienić oblicze gry
21 marzec 2017
To niepozorne urządzenie z ogromnymi możliwościami - obiecuje producent. Gnarbox ma zapewniać backup danych, edytowanie zdjęć RAW i filmów 4K oraz dzielenie się zarejestrowanym materiałem w pełnej rozdzielczości.
0
BenQ PD2700Q - 27“ monitor QHD dla wymagających
20 marzec 2017
Model PD2700Q to najnowszy reprezentant zaawansowanej serii Pro Designers, która jest projektowana z myślą o projektantach grafiki i animacji. Monitor ma więc spełniać oczekiwania nawet najbardziej zaawansowanych twórców wizualnych.
0
Film Ferrania P30 Alpha dostępny w sprzedaży
20 marzec 2017
Na początku lutego informowaliśmy Was o wznowieniu działalności marki Ferrania i reaktywacji klasycznego, czarno-białego filmu Pancro 30. Materiał właśnie trafił na rynek.
4
Fotodiox Pro PopSpot J-500 - kompaktowa lampa LED z soczewką Fresnela
14 marzec 2017
W ofercie firmy Fotodiox pojawił się ciekawy reflektor LED, który powinien zainteresować zarówno fotografów jak i filmowców. A to dzięki wyjątkowo kompaktowym rozmiarom, możliwości skupiania wiązki światła i akumulatorowi pozwalającemu na pracę w terenie.
0
Cinetics Lynx pozwoli stworzyć kinowe efekty i fantastyczne filmy time-lapse
10 marzec 2017
Firma Cinetics powraca i to w dobrym stylu. Jej najnowszy produkt Lynx to zaawansowany filmowy slider wyposażony w zmotoryzowaną głowicę, którą możemy precyzyjnie kontrolować za pomocą urządzenia mobilnego.
0
Lexar Professional microSD x1000 UHS-II U3 - pojemny maluch
10 marzec 2017
Jeżeli poszukujecie karty microSD, która bez problemu pomieści tysiące zdjęć lub kilka godzin nagrań w jakości 4K, to mamy dobrą wiadomość. Firma Lexar zaprezentowała 256 GB nośnik ze swojej zaawansowanej linii Professional x1000.
0
Kodak Photo Printer Mini i Dock - natychmiastowy druk w zasięgu ręki
7 marzec 2017
Jeżeli poszukujecie niewielkich a zaawansowanych drukarek fotograficznych, to mamy dobre wiadomości. Firma Kodak zaprezentowała dwa ciekawe i funkcjonalne rozwiązania - Photo Printer Mini i Photo Printer Dock.
1
Quadralite Pulse Pro X - szybkie, wydajne i precyzyjne
0