Vimble S - uniwersalny gimbal do smartfonów
0
Seagate Backup Plus Portable, czyli 5TB w kieszeni
17 listopad 2016
Firma Seagate zaprezentowała kolejny dysk przenośny z rodziny Backup Plus Portable, który zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Co więcej, jak zapewnia producent, jest to „najpojemniejszy dysk przenośny na świecie”.
0
Think Tank Airport Advantage - zaprojektowana z myślą o podróży
16 listopad 2016
Firma Think Tank zaprezentowała walizkę fotograficzną, którą powinna spodobać się profesjonalistom. Model Airport Advantage jest wielkości niewielkiego bagażu podręcznego, jednak do wnętrza schowamy naprawdę sporo sprzętu.
0
Podniebna ofensywa DJI
16 listopad 2016
Firma DJI zaprezentowała dziś najnowsze odsłony swoich najbardziej zaawansowanych dronów. Modele Phantom 4 Pro i Inspire 2 mają być szybszymi, wydajniejszymi i o wiele bardziej profesjonalnymi konstrukcjami.
0
Mountainsmith T.A.N. - kolekcja dla aktywnych
15 listopad 2016
Firma Mountainsmith zaprezentowała nową linię T.A.N sygnowaną nazwiskiem cenionego fotografa Chrisa Burkarda. W skład kolekcji wchodzą plecak oraz cztery odporne torby, które mają sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.
0
DJI Matrice 600 Pro - jeszcze lepszy i wydajniejszy
14 listopad 2016
Firma DJI zaprezentowała Matrice 600 Pro - usprawnioną wersję drona zaprojektowanego z myślą o profesjonalnych produkcjach filmowych.
0
Voltaic Array i Offgrid - solarne plecaki dla aktywnych
8 listopad 2016
Firma Voltaic nie zwalnia tempa - zaprezentowała kolejne rozwiązania solarne. Tym razem są to dwa plecaki Array i Offgrid, które powinny zainteresować podróżników i wymagających użytkowników.
0
Oberwerth William - stylowa i droga
4 listopad 2016
Jeżeli poszukujecie eleganckiej i skórzanej torby fotograficznej, to mamy dobrą wiadomość. Oberwerth William to nowy luksusowy model, który może się podobać.
2
SPUD: 24-calowy ekran, który po złożeniu jest wielkości książki
4 listopad 2016
SPUD, a dokładniej Spontaneous Pop-Up Display to najnowszy pomysł firmy Arovia. Jak zapewnia producent, jest to jedyny na świecie przenośny 24-calowy ekran, który możemy złożyć w taki sam sposób jak zwykłą parasolkę fotograficzną.
0
Loupedeck - przenieś obsługę Lightrooma na wyższy poziom
3