Profoto powraca na polski rynek
1
iPhone 7 jako podwodny aparat? To możliwe dzięki obudowie LenzO
30 styczeń 2017
Nurkowanie do głębokości 100 metrów, wygodne nawigowanie i obsługa iPhone’a, a do tego specjalne adaptery poprawiające jakość obrazu podczas fotografowania i filmowania pod wodą - to główne cechy najnowszej obudowy LenzO.
0
Yongnuo YN600EX-RT II – błysk dla wymagających
27 styczeń 2017
Zaprezentowana lampa Yongnuo YN600EX-RT to ciekawa propozycja dla bardziej zaawansowanych fotografów, którzy chcą zbudować systemy oświetleniowe złożone z wielu lamp sterowanych bezprzewodowo.
0
SpiderLight Holster – wygodny system przenoszenia aparatu
26 styczeń 2017
Spider Holster, firma produkująca paski i uchwyty dla aparatów, zaprezentowała SpiderLight Holster - wygodny i funkcjonalny system do przenoszenia bezlusterkowców opierający się na zaczepach przy pasku.
0
Epson Expression 12000XL - szybki skaner dla profesjonalistów
25 styczeń 2017
Jeśli dużo skanujecie, wiecie jak czasochłonny jest to proces. Nowy, kierowany do profesjonalistów skaner Epsona nie tylko oferuje wysoką rozdzielczość, ale też wyposażony został w szybko nagrzewające się lampy LED i system skanowania wielu negatywów jednocześnie.
0
ONA Bond Street Bag – ciekawa propozycja dla miejskich odkrywców
25 styczeń 2017
Firma ONA Bags wprowadziła do kolekcji nową linię kompaktowych toreb Bond Street Bag. Zostały one zaprojektowane głównie z myślą o systemach bezlusterkowych i fotografach, którzy znaczną część swojego czasu poświęcają na fotografowaniu w plenerze.
0
Nowe filmowe mikrofony RØDE, w tym pierwszy do rejestracji dźwięku przestrzennego 360°
24 styczeń 2017
Marki RODE nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Produkty firmy od lat cieszą się reputacją jednych z najlepszych w branży i chętnie wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Już niebawem na rynku pojawią się modele VideoMic Pro+ i Soundfield, które z pewnością zainteresują fotografów zajmujących się także materiałami wideo.
0
Metz WT-1 - nowy bezprzewodowy wyzwalacz do systemu Nikon i Canon
23 styczeń 2017
Firma Metz zaprezentowała nowy system bezprzewodowego wyzwalania lamp błyskowych. Seria WT-1 została wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji, które z pewnością przypadną do gustu fotografom korzystającym ze sztucznego oświetlenia.
0
Vanguard Alta Rise - funkcjonalne plecaki i torby o regulowanej pojemności
23 styczeń 2017
Na rynku nie brakuje toreb ani plecaków fotograficznych. Nie wszystkie jednak są równie wygodne w użytkowaniu. Właśnie z myślą o komforcie użytkownika została zaprojektowana nowa seria toreb i plecaków Alta Rise, które pozwalają na regulację pojemności w zależności od ilości sprzętu.
0
Yongnuo YN-24EX - lampa makro do zadań specjalnych
0