Rotolight AEOS - mocny i wszechstronny oświetlacz LED z trybem błysku HSS
0
GP ReCyko+ Pro Photo Flash - akumulatory stworzone z myślą o lampach błyskowych
24 kwiecień 2017
Używając zewnętrznej lampy błyskowej doskonała większość z nas korzysta z akumulatorów wielorazowego użytku. Jednak akumulator akumulatorowi nierówny. Nowa seria dedykowanych ogniw GP Recyko+ Pro zagwarantować ma, że z naszych lamp reporterskich wyciśniemy maksimum możliwości.
0
FeiyuTech WG2 zapewni stabilny obraz w najtrudniejszych warunkach
24 kwiecień 2017
Jeszcze bardziej odporny, funkcjonalny i wszechstronny - tak można opisać drugą odsłonę gimbala dedykowanego do kamer sportowych. Model WG2, dzięki ciekawej specyfikacji, może skusić do siebie niejednego pasjonata sportów ekstremalnych.
0
Photo Pod - gdy parasol to za mało
18 kwiecień 2017
Raptem w zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o Nubrelli - innowacyjnej parasolce na fotografów. Firma Under The Weather poszła jednak o krok dalej i oferuje przenośny, wodoodporny namiot, który miałby pomóc podczas pracy w terenie.
1
Godox rozszerza wsparcie o aparaty Fujifilm, Olympus i Panasonic
14 kwiecień 2017
To dobra wiadomość dla użytkowników bezlusterkowców szukających niedrogich, ale dobrych lamp błyskowych. Nowe lampy producenta możemy już kupić w wersjach do systemów Fujifilm X i Mikro Cztery Trzecie.
3
Nubrella to innowacyjna „parasolka“ dla fotografa
14 kwiecień 2017
Nubrella to „rozwiązanie, które skutecznie ochroni nas i nasz aparat podczas fotografowania w deszczu“ - zapewnia producent. Wszystko dzięki specjalnej konstrukcji, która pozawala na bezproblemowe fotografowanie w trudnych warunkach pogodowych.
8
DJI Phantom 4 Advanced - nowy król przestworzy
14 kwiecień 2017
Najnowszy dron DJI to usprawnienia niemal w każdym calu. W porównaniu do poprzednika otrzymujemy przede wszystkim lepszą kamerę z 1“ matrycą o rozdzielczości 20MP oraz bardziej zaawansowany tryb wideo z nagrywaniem 4K 60 kl./s na czele.
5
FeiyuTech G360 to funkcjonalny gimbal zaprojektowany z myślą o kamerach 360°
13 kwiecień 2017
Ostatnimi czasy kamery sferyczne stały się wyjątkowo popularne. Wciąż jednak brakuje odpowiednich uchwytów i stabilizatorów zwiększających funkcjonalność podczas nagrywania. Do teraz. Firma FeiyuTech zaprezentowała gimbal G360, który może okazać się ciekawą propozycją.
0
ONA Savannah - mała i stylowa torba fotograficzna dla kobiet
13 kwiecień 2017
Torby ONA łączą funkcjonalność z wysokiej jakości wykonaniem i eleganckim wzornictwem. Tym razem ofertę wzbogaca model Savannah, stworzony z myślą o fotografkach, które chcą pozostać mobilne.
0
Edelkrone SliderPlus X i Motion Kit - spełnienie snów użytkowników sliderów
0