Hoya HD NANO - superodporne filtry trafiają na nasz rynek
0
PureNight - ten filtr ułatwi Wam tworzenie astrofotografii
15 grudzień 2016
Astrofotografia to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Za pomocą nowych filtrów uzyskanie ciekawych efektów może jednak stać się nieco łatwiejsze.
1
BenQ SW320 - zaawansowany monitor dla profesjonalistów
14 grudzień 2016
Firma BenQ zaprezentowała nowy, 32“ monitor 4K HDR, który ma okazać się idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających fotografów i retuszerów. Model SW320 zapewnia 99% pokrycie przestrzeni Adobe RGB i możliwość zaawansowanej kalibracji.
0
Syrp Super Dark - wysokiej jakości regulowany filtr ND, który obniży ekspozycję od 5 do 10 EV
13 grudzień 2016
Filtry szare o zmiennej gęstości zwykle nie są polecane przez profesjonalnych fotografów, gdyż często przy ich użyciu na zdjęciach mogą pojawić się niepożądane efekty. Syrp Super Dark oferować w tym temacie zupełnie nową jakość.
0
Temporary Forevers 48Hr Switch - stylowa torba i plecak w jednym
9 grudzień 2016
Nie możecie zdecydować się czy lepiej wyposażyć się w torbę czy w plecak fotograficzny? Dzięki 48Hr Switch, już nigdy nie będziecie musieli się nad tym zastanawiać.
0
Camslinger Streetomatic+ to ciekawa propozycja dla miejskich odkrywców
8 grudzień 2016
CosySpeed nie myśli zwalniać tempa. Firma zaprezentowała kolejną odsłonę niezwykle popularnego wśród fotografów ulicznych modelu z serii Camslinger. Nowy Streetomatic+ ma łączyć w sobie niewielki rozmiar z dużą funkcjonalnością.
0
Bug Out Bag - funkcjonalność to jej drugie imię
7 grudzień 2016
Bug Out Bag to idealna torba zaprojektowana dla najbardziej wymagających fotografów - obiecuje producent. Jej atutami mają być wytrzymałość oraz niezwykła wszechstronność.
1
Styl i funkcjonalność, czyli nowa kolekcja toreb Hawkesmill
6 grudzień 2016
Jeżeli poszukujecie niewielkich, ale za to bardzo ekskluzywnych toreb fotograficznych to mamy dobrą wiadomość. Firma Hawkesmill zaprezentowała właśnie nową kolekcję, która może się podobać.
0
GoPro Karma Grip dostępny w osobnej sprzedaży. Ale co z dronem?
6 grudzień 2016
Na początku listopada, w związku z wadą produkcyjną producent wycofał ze sprzedaży długo oczekiwanego drona Karma. Wygląda na to, że produkt nie wróci szybko na rynek. W zamian GoPro zaczęło oferować osobno wchodzący w skład pierwotnego zestawu gimbal Karma Grip.
0
Langly Messenger Tote i Crossbody - stylowe torby do pracy i na co dzień
0
zamknij X
Plebiscyt 2016
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2016
Głosuj!