Redakcja Fotopolis

Gratka dla osób, które zamierzały kupić aparat systemu X, lub rozbudować swój zestaw o nowe obiektywy. Przez kolejne dwa miesiące, kupując wybrane produkty z oferty możemy uzyskać zwrot części wydanej gotówki.
15 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Światowe marki, najnowsze produkty, innowacyjne rozwiązania, spotkania z ekspertami z branży. To wszystko i wiele więcej czeka na miłośników fotografowania i filmowania w dniach 23-25 maja na Targach Film Video Foto!
15 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Podwodny fotograf i biolog morski, dr Alex Mustard zyskał międzynarodową sławę dzięki swoim wspaniałym obrazom, które wielokrotnie zdobywały nagrody w najważniejszych konkursach fotograficznych. W rozmowie z nami opowiada o tym, jak z morskiego biologa przeistoczył się w fotografa i o swoich innowacyjnych sposobach wykonywania wspaniałych zdjęć podwodnych.
14 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Trzymajcie się tych kilku praktycznych wskazówek i zanurzcie się w cudownym świecie podwodnej fotografii portretowej.
14 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Czym jest współczesny reportaż i storytelling? A czym jest rzecznictwo (Advocacy) i dlaczego jest obecne w pracy dziennikarza? Jak łączyć różne media w swojej pracy? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź podczas nadchodzącego spotkania z członkami agencji RATS.
14 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Po wielu miesiącach pracy nad projektem Auschwitz - fall of the modern age zrozumiałem jedno: każdy z nas, w tym ja sam, mógł być zarówno jedną z ofiar, jak i jednym ze sprawców” - powiedział Tomasz Lewandowski. Wernisaż wystawy oraz polska premiera książki już dziś (14 maja) w Poznaniu.
14 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
1
Najnowsze wydaniu magazynu DCP składa hołd Tadeuszowi Rolke - ikonie polskiego reportażu i fotografii mody, który kończy właśnie 90 lat. By podkreślić wyjątkowość tego wydania, powstała autorska sesja okładkowa. Zajrzyjcie za jej kulisy.
13 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
3
Czy można uchwycić nastrój oraz duszę całego kraju? „Japan Urban“ Waldemara Zdrojewskiego wydaje się pokazywać prawdziwe, często mroczne, oblicze Kraju Kwitnącej Wiśni. Wernisaż już w najbliższą sobotę (18 maja) w warszawskiej Galerii Obserwacja.
13 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jak fotografowanie polityki zmieniło się po 1989 roku? Czy cenzura w świecie mediów jest dalej obecna? Jak wygląda praca współczesnych fotoreporterów relacjonujących wydarzenia polityczne? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na dzisiejszym spotkaniu z Piotrem Wójcikiem.
13 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Do kiosków trafiło najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: obszerny materiał poświęcony jednemu z najsłynniejszych polskich fotografów, wywiad z nadwornym fotografem Baracka Obamy, porady sprzętowe oraz test aparatu Fujifilm GFX 50R.
10 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0