Redakcja Fotopolis

Reporterski flash YN860Li, lampa pierścieniowa LED YN608, dwa panele LED YN1200 i YN320 oraz model YN760, czyli lampa LED o dużej mocy - to najnowsze rozwiązania, które wzbogaciły ofertę Yongnuo.
30 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
1
Tworząc internetowe portfolio, pieczołowicie wybierasz najlepsze prace. Wszystko jest super - zdjęcie prezentuje się wspaniale, na Facebooku zbiera dziesiątki lajków. A potem dostajesz wiadomość od kogoś znajomego: „Hej, czy to nie twoje zdjęcie tamtej stronie”?
29 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
8
„Widzi-mi-się” to książka o fotografii dla trochę starszych dzieci i ciekawych świata dorosłych. Nie ma w niej jednak instrukcji, jak robić dobre zdjęcia. Jest za to wiele wskazówek, jak je oglądać. Udowadnia ona, że nie istnieje jedna poprawna odpowiedź na pytanie, co widzisz na zdjęciu.
29 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Podczas pracy nad projektem chciałem być jak najbliżej ludzi i wydarzeń, w których uczestniczą. Fotografia na szczęście pozwala doświadczać” – zaznacza Arkadiusz Kubisiak autor cyklu „Bardzo Jasna Góra”.
28 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fizyczny kontroler Loupedeck ma odmienić i przyspieszyć proces obróbki zdjęć w Lightroomie. Teraz masz szansę sprawdzić jak radzi sobie w rzeczywistości i otrzymać go na własność.
26 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
W dniach 23-25 marca po raz piętnasty do Rybnika przyjadą opowiedzieć o swojej twórczości wybitni artyści reprezentujący różne gatunki fotografii. W tym roku Rybnicki Festiwal Fotografii będzie gościł między innymi: Tomasza Tomaszewskiego, Roberta Wolańskiego, Marka Arcimowicza, Weronikę Gęsicką, Tomasza Wysockiego, Macieja Moskwę, Marka Lapis oraz Krystiana Bielatowicza.
23 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
6x7 Leica Gallery Warszawa oraz studenci i absolwenci Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi zapraszają na otwarcie wystawy „Terra Incognita”, która odbędzie się już dziś w Warszawie.  Ekspozycja zostanie połączona ze spotkaniem wokół publikacji „Fotografia i szaleństwo” pod redakcją Tomasza Ferenca.
22 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Anna i Krystian Jarnuszkiewicz żyli razem i tworzyli przez ponad pięćdziesiąt lat. Okoliczności te stanowią krajobraz wspólnej podróży, w której kontekście należy patrzeć na zdjęcia ukazujące ich dorobek. Fundacja Archeologia Fotografii zaprasza na oprowadzenie kuratorskie po wystawie “Love Story”, które odbędzie się 26 marca.
22 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu poszukujemy nowych współpracowników. Dołącz do ekipy najważniejszego serwisu fotograficznego w Polsce!
20 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Rusza pierwsza odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego. Uczestnicy będą mieli 12 godzin na wykonanie 12 różnych zadań fotograficznych. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Zapisy potrwają do 15 kwietnia.
19 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
2