Redakcja Fotopolis

"Tegoroczna odsłona MFK splata historie i obrazy, aby zbadać zamieszkiwaną przez nas „przestrzeń przepływów”. Rozwój społeczeństwa sieciowego i świata wirtualnego uświadomił nam, że nie żyjemy już tylko w fizycznej przestrzeni miejsc". - mówią organizatorzy 16. edycji festiwalu, który startuje już 25 maja.
9 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Najnowsza wystawa Starej Galerii ZPAF to 4 spojrzenia na Polskę, dla których klamrą jest temat podróży i przemieszczania się. Wernisaż już dziś, o godzinie 19:30.
8 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Startuje 2 edycja programu studenckiego Canona. W jej ramach 10 studentów fotografii z Polski będzie miało okazję poznać światowe sławy branży prasowej o fotoreporterskiej oraz wziąć udział w intensywnych, 3-dniowych warsztatach.
8 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Skoro tworzysz swoją stronę WWW, to zależy Ci na tym, żeby Twoi przyszli klienci mogli Cię łatwo znaleźć. Dlatego musisz zainteresować się tematem pozycjonowania. Zwłaszcza jeśli chcesz stworzyć własną wizytówkę w sieci, która pomoże Ci zdobyć nowych klientów.
8 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotografia uliczna wbrew pozorom nie należy do najprostszych. Ilość tematów i możliwości ich przedstawienia może skrępować niejednego amatora. Zapytaliśmy fotografów znanych ze sceny streetowej o rady, które mogą pomóc okiełznać ulicę.
8 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Pod koniec marca zaprosiliśmy Was do przetestowania konsoli do edycji zdjęć Loupedeck. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniliśmy trzech uczestników. Dziś prezentujemy Wam opinię pierwszego z nich, Tomasza Tołłoczko.
7 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Sesja zagraniczna to nie tylko zdjęcia, ale i przygoda, która rodzi się najpierw jako pomysł. Dla części par tym pomysłem pozostaje i nie przechodzi do realizacji. Gdy jednak zadecydujemy, że chcemy mieć zdjęcia ślubne z jakiegoś zakątka świata najlepiej przeanalizować kilka spraw – podkreśla Grzegorz Ciepiel, który od 10 lat realizuje sesje ślubne poza granicami Polski.
4 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
1
Olympus rusza z tegoroczną akcją cashback. W jej ramach, kupując wybrany aparat bądź obiektyw do 31 lipca, będziemy mogli odebrać zwrot pieniędzy w wysokości nawet 900 zł.
2 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
1
W ramach VII edycji Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”, Muzeum Powstania Warszawskiego organizuje warsztaty fotograficzne i reporterskie z dziedziny portretu dokumentalnego. Do współpracy zostali zaproszeni uznani twórcy – fotograf Michał Szlaga oraz pisarz Grzegorz Kapla. Warsztaty są bezpłatne, jednak wybór uczestników odbędzie się na podstawie przesłanych zgłoszeń. Zarejestrować się można do 7 maja.
2 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Josef Moucha dokumentował absurdy życia za bramą koszar. Jako fotograf skorzystał z faktu, że wszyscy żołnierze chcieli wysłać do swoich bliskich swój wojskowy wizerunek. Jednak jego fotografowanie było tajemnicą koszar. Teraz możesz ją zobaczyć na wystawie, której wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek w Galerii ZPAF Katowice.
2 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
1