Redakcja Fotopolis

Startuje kolejna edycja konkursu poświęconego najlepszym wydawnictwom fotograficznym, które ukazały się na przestrzeni ostatniego roku. Nadsyłać można zarówno albumy i książki fotograficzne jak i opracowania teoretyczne, podręczniki, katalogi wystaw czy ziny. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja.
15 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
W związku z dynamicznym rozwojem serwisu fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska poszukujemy nowych współpracowników w dziale reklamy.
14 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Piotr Bekas wraca po kilkuletniej przerwie z nowym projektem fotograficznym. Zdjęcia prezentowane w galerii Miejsce przy Miejscu 14 w ramach wystawy „Bezwład“, to premierowe upublicznienie szerszego cyklu poświęconego władzy i bezradności. Wernisaż w najbliższy czwartek.
14 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Pod koniec marca zaprosiliśmy Was do przetestowania konsoli do edycji zdjęć Loupedeck. Spośród wszystkich zgłoszeń wyłoniliśmy trzech uczestników. Dziś prezentujemy Wam opinię drugiego z nich, Adama Rottera.
14 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Przestrzeń Otwarta“ to inicjatywa absolwentów Warszawskiej Szkoły Fotografii, prezentująca około 50 prac, siedemnastu fotografów, którzy poprzez wystawę chcą podsumować swoją dotychczasową twórczą drogę. Wernisaż wystawy już dziś o 18:00 w Warszawie.
14 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Sezon wiosenny zobowiązuje, dlatego w najnowszym wydaniu magazynu Digital Camera Polska znajdziecie aż 45 stron poświęconych fotografii makro.
14 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Galeria Karrot zaprasza do obejrzenia mniej znanych zdjęć polskiego mistrza fotografii, Tadeusza Rolke. Wernisaż 17 maja.
11 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Gdańska Galeria Fotografii zaprasza na wystawę fotograficzną dokumentującą powojenną odbudowę miasta, które na stałe zapisało się w historii świata. Wernisaż już w piątek, 11 maja.
10 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotografie pokazane w ramach "Queer Gaze from Poland" nie mogłyby być pokazane w Polsce poza kontekstem społeczno-politycznym. Celem kuratorek jest zaprezentowanie ich z daleka od uprzedzeń - jako piękne, intrygujące prace utalentowanych artystów, którym pozwolono na swobodne wyrażanie siebie w bezpiecznym miejscu, z dala od polityki.
10 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Jeżeli czwartkowy wieczór macie wolny, zarezerwujcie go na trwające właśnie wystawy Fundacji Archeologia Fotografii i Leica 6x7 Gallery Warszawa. Oprowadzenia kuratorskie zapewnią wam unikalny wgląd w prezentowane prace.
9 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0