firmware

Wszystkie artykuły z tagiem: "firmware" w serwisie fotopolis.pl:
Istotne aktualizacje aparatów Fujifilm X-T3 i X-H1 - nagrywanie 4K HDR i poprawiona stabilizacja
Dziś Fujifilm zaprezentowało najnowszy firmware dla flagowych korpusów X-T3, X-H1 i obiektywu Fujinon XF80 f/2.8. Oprogramowanie w wersji 2.0 wprowadza m.in. istotne usprawnienia pod względem pracy filmowej.
17 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Zbiorowa aktualizacja aparatów Leica. Sporo nowości w modelach M10, Q, CL, TL i TL2
Niemiecki producent wypuścił zbiorową aktualizację 5 najnowszych aparatów w swojej ofercie. Otrzymujemy poprawki, lepszą wydajność i nowe funkcje.
2 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Ważna aktualizacja Olympusa - usprawnienia dla modeli E-M1 II, E-M5 II i PEN-F
Olympus zaprezentował nowy firmware do kilku z najważniejszych modeli ze swojej oferty. Uaktualnienie ucieszy szczególnie zawodowców pracujących ze światłem błyskowym. Między innymi wprowadza bowiem wsparcie dla systemu Profoto.
8 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Magic Lantern odblokowało zapis 4K RAW w Canonie 5D Mark III
Tak, to nie pomyłka. Dzięki staraniom programistów z Magic Lantern, leciwy już Canon 5D Mark III pozwoli Wam na rejestrację filmów w rozdzielczości zbliżonej do 4K, w formacie RAW. Pamiętajcie jednak, że oprogramowanie instalujecie na własną odpowiedzialność.
4 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
3
Nowy firmware do Fujifilm X-Pro2 - 20 usprawnień, w tym nowy algorytm AF
Producent udostępnił aktualizację oprogramowania (Ver. 2.00) do modelu X-Pro2, która między innymi znacznie usprawnia system autofokusa.
6 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Panasonic Lumix GH4 otrzyma funkcję 4K Photo i Post Focus
Panasonic Lumix GH4 to aparat, który w szczególności upodobali sobie filmowcy, ale korzysta z niego także wielu fotografów. Ci drudzy już niebawem otrzymają aktualizację wprowadzającą 3 istotne funkcje.
22 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Tamron Tap-In Console pozwoli spersonalizować i zaktualizować obiektyw
Oprócz nowych obiektywów, Tamron zaprezentował także urządzenie o nazwie Tap-In Console, które pozwoli nam wygodnie zaktualizować oprogramowanie obiektywu, a także regulować ustawienia systemu AF i stabilizacji.
22 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Ważne aktualizacje Fujifilm
Dzisiaj Fujifilm udostępniło zestaw aktualizacji do aparatów X-T1, X-T10 oraz X-E2. Zwykle nowy firmware oznacza drobne usprawnienia, Fujifilm stara się jednak udostępniać swoim użytkownikom nieco więcej niż inni producenci. Nie inaczej jest tym razem, szczególnie jeśli chodzi o model X-E2.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica SL (Typ 601) jeszcze lepsza za sprawą nowego firmware’u
Raptem kilka tygodni po oficjalnej premierze najnowszego, pełnoklatkowego bezlusterkowca producent wprowadza aktualizację, która usprawnia szereg kluczowych funkcji aparatu.
15 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Ważna aktualizacja dla aparatów Olympus OM-D E-M1 i E-M5 Mark II już dostępna
Ważna aktualizacja dla aparatów OM-D E-M1 i E-M5 Mark II, o której pisaliśmy we wrześniu tego roku jest już dostępna do pobrania. Uaktualnienie wprowadza między innymi funkcję Focus Stacking, cichą migawkę, bracketing autofokusa, symulację wizjera optycznego i rozbudowuje funkcje filmowe.
26 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0