firmware

Wszystkie artykuły z tagiem: "firmware" w serwisie fotopolis.pl:
Ważna aktualizacja modeli Sony A7 III i A7R III - superszybki system wykrywania oczu u ludzi i zwierząt oraz tryb zdjęć poklatkowych
O wyjątkowych możliwościach układu Real-time Eye AF mieliśmy już okazję przekonać się podczas premiery modelu Sony A6400. Teraz trafia on do głównych reprezentantów linii A7.
11 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
1
Ważna aktualizacja oprogramowania Sony A9. Autofokus powalać ma na kolana
Zaprezentowany dwa lata temu Sony A9 to bezsprzecznie najwydajniejszy pełnoklatkowy bezlusterkowy korpus na rynku. Dzięki nowej aktualizacji firmware'u, m.in. poprawiającej kluczowe aspekty działania i wprowadzającej oparte o sztuczną inteligencję systemy śledzenia, staje się jeszcze doskonalszy.
25 Mar 2019
Maciej Luśtyk
2
Istotne aktualizacje aparatów Fujifilm X-T3 i X-H1 - nagrywanie 4K HDR i poprawiona stabilizacja
Dziś Fujifilm zaprezentowało najnowszy firmware dla flagowych korpusów X-T3, X-H1 i obiektywu Fujinon XF80 f/2.8. Oprogramowanie w wersji 2.0 wprowadza m.in. istotne usprawnienia pod względem pracy filmowej.
17 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Zbiorowa aktualizacja aparatów Leica. Sporo nowości w modelach M10, Q, CL, TL i TL2
Niemiecki producent wypuścił zbiorową aktualizację 5 najnowszych aparatów w swojej ofercie. Otrzymujemy poprawki, lepszą wydajność i nowe funkcje.
2 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Ważna aktualizacja Olympusa - usprawnienia dla modeli E-M1 II, E-M5 II i PEN-F
Olympus zaprezentował nowy firmware do kilku z najważniejszych modeli ze swojej oferty. Uaktualnienie ucieszy szczególnie zawodowców pracujących ze światłem błyskowym. Między innymi wprowadza bowiem wsparcie dla systemu Profoto.
8 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Magic Lantern odblokowało zapis 4K RAW w Canonie 5D Mark III
Tak, to nie pomyłka. Dzięki staraniom programistów z Magic Lantern, leciwy już Canon 5D Mark III pozwoli Wam na rejestrację filmów w rozdzielczości zbliżonej do 4K, w formacie RAW. Pamiętajcie jednak, że oprogramowanie instalujecie na własną odpowiedzialność.
4 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
3
Nowy firmware do Fujifilm X-Pro2 - 20 usprawnień, w tym nowy algorytm AF
Producent udostępnił aktualizację oprogramowania (Ver. 2.00) do modelu X-Pro2, która między innymi znacznie usprawnia system autofokusa.
6 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Panasonic Lumix GH4 otrzyma funkcję 4K Photo i Post Focus
Panasonic Lumix GH4 to aparat, który w szczególności upodobali sobie filmowcy, ale korzysta z niego także wielu fotografów. Ci drudzy już niebawem otrzymają aktualizację wprowadzającą 3 istotne funkcje.
22 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Tamron Tap-In Console pozwoli spersonalizować i zaktualizować obiektyw
Oprócz nowych obiektywów, Tamron zaprezentował także urządzenie o nazwie Tap-In Console, które pozwoli nam wygodnie zaktualizować oprogramowanie obiektywu, a także regulować ustawienia systemu AF i stabilizacji.
22 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Ważne aktualizacje Fujifilm
Dzisiaj Fujifilm udostępniło zestaw aktualizacji do aparatów X-T1, X-T10 oraz X-E2. Zwykle nowy firmware oznacza drobne usprawnienia, Fujifilm stara się jednak udostępniać swoim użytkownikom nieco więcej niż inni producenci. Nie inaczej jest tym razem, szczególnie jeśli chodzi o model X-E2.
4 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0