Loupedeck wprowadza nowy interfejs użytkownika oraz nową integrację w najnowszej wersji oprogramowania

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Czerwiec 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Loupedeck udostępnił podgląd nowego interfejsu użytkownika (UI) z przejrzystym profilem dostępnym dla streamerów korzystających z Loupedeck Live.

Oprogramowanie w wersji 4.3 to nowy interfejs użytkownika, który zapewnia bardziej intuicyjne, gotowe do użycia urządzenie tuż po wyjęciu z pudełka oraz wprowadza natywną integrację z Philips Hue.

Nowy interfejs Loupedeck - jakie przynosi zmiany?

Oprogramowanie w wersji 4.3 przynosi nowy, bardziej intuicyjny dla początkującego użytkownika interfejs, oferując przystępny profil, który obejmuje funkcje Twitch, Spotify Premium, OBS, Streamlabs i Philips Hue. Oczywiście klasyczny interfejs użytkownika z bardziej rozbudowaną personalizacją i zaawansowanymi funkcjami jest nadal dostępny w najnowszej aktualizacji.

W nowym interfejsie użytkownika profil nie jest już powiązany z konkretną aplikacją. Zamiast tego jest scentralizowany, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do wszystkich dostępnych wtyczek i działań z panelu akcji po prawej stronie, który teraz oferuje ikony dla każdej wtyczki i zakładkę filtrowania, aby umożliwić użytkownikom łatwe wyszukiwanie ulubionych działań. Na samej konsoli okrągłe przyciski znajdujące się pod ekranem dotykowym umożliwiają teraz użytkownikom dostęp do stałych stron, na których mogą przypisywać własne działania bezpośrednio z panelu akcji lub tworzyć niestandardową akcję bezpośrednio do przycisku dotykowego.

Nowa natywna integracja z Philips Hue plus lokalizacja oprogramowania

Oprócz zaktualizowanego interfejsu użytkownika Loupedeck wprowadza również natywną integrację mostka Philips Hue z Loupedeck CT i Loupedeck Live. Obecny zestaw funkcji umożliwia dodawanie pojedynczych lamp, grup i scen, które można włączać i wyłączać z dowolnego miejsca w profilu. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wszystkich swoich świateł Hue naraz dzięki nowej funkcji Control Center. Loupedeck będzie nadal rozszerzać funkcjonalność Philips Hue w nadchodzących miesiącach.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania wprowadza również zlokalizowane wsparcie w języku niemieckim, francuskim, koreańskim i japońskim dla niektórych najpopularniejszych natywnych integracji Loupedeck, w tym Photoshop, Lightroom, Premiere Pro i Final Cut Pro. Lokalizacja oprogramowania zapewnia przetłumaczone czynności, menu i artykuły wsparcia technicznego, a także rozwiązuje problemy z układami klawiatury.

Gdzie pobrać aktualizację?

Aktualizacja oprogramowania 4.3 jest już dostępna do pobrania na stronie Loupedeck, z podglądem nowego interfejsu użytkownika i uproszczonymi profilami integracji streamingu.

Pełna wersja interfejsu użytkownika, oferująca bardziej zaawansowany profil, oparty na funkcjonalności poprzedniego oprogramowania Loupedeck, wraz z obsługą wszystkich wtyczek obsługiwanych przez Loupedeck, zostanie wydana jeszcze w tym roku.

Więcej informacji o aktualizacji można przeczytać na stronie producenta.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Moza Mini-P Max - nowa wersja składanego gimbala dla vlogerów. Uniesie nawet pełną klatkę
Moza Mini-P Max - nowa wersja składanego gimbala dla vlogerów. Uniesie nawet pełną klatkę
Moza Mini-P Max to niewielki, lekki gimbal do smartfonów, kamer sportowych i bezlusterkowców. W nowej wersji oferuje większy udźwig, lepszą obudowę i jeszcze więcej...
6
Rusza Quadralite Roadshow 2022 - pokazy sprzętu oświetleniowego i warsztaty fotograficzne
Rusza Quadralite Roadshow 2022 - pokazy sprzętu oświetleniowego i warsztaty fotograficzne
Quadralite Roadshow to cykl spotkań organizowanych w formie dnia otwartego. Dzięki nim poznasz najnowszy sprzęt oświetleniowy i porozmawiasz ze specjalistami. Roadshow...
5
Newell BP-4CHT i DF-4CH - 4-kanałowe ładowarki do akumulatorów V-Mount i Sony NP-F
Newell BP-4CHT i DF-4CH - 4-kanałowe ładowarki do akumulatorów V-Mount i Sony NP-F
Dużo filmujesz i na każde zlecenie zabierasz po kilka akumulatorów? Dzięki nowym, 4-kanałowym ładowarkom Newell, ich ładowanie będzie wygodniejsze niż...
6
Powiązane artykuły