Loupedeck Live S - konsola do streamingu w wersji light. Przyda się także w obróbce foto i wideo

Autor: Maciej Luśtyk

7 Czerwiec 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Loupedeck prezentuje kolejną ciekawą konsolę, która przyspieszyć ma naszą pracę. Loupedeck Live S to najtańsze akcesorium w ofercie producenta, które polubią początkujący streamerzy i twórcy.

Loupedeck Live S to nic innego jak uszczuplona wersja konsoli Loupedeck Live która zadebiutowała na rynku jesienią 2020 roku. Otrzymujemy więc poręczne akcesorium, które pozwoli nam na szybką „fizyczną” kontrolę poszczególnych funkcji i parametrów w danych programach. Z tym, że w dużo niższej cenie.

Do streamów, podcastów, programów graficznych czy codziennej pracy - Loupedeck Live S skonfigurujesz jak chcesz

Konsola Loupedeck Live S wyposażona została w 15 przycisków dotykowych z wyświetlaczem LCD, 2 pokrętła oraz 3 fizyczne przyciski, do którym możemy przypisywać dowolne skróty, funkcje czy całe akcje, a poszczególne ustawienia można kupować i sprzedawać na oficjalnej giełdzie producenta. Sama konsola oferuje z kolei natywne wsparcie dla kilkudziesięciu najważniejszych aplikacji na rynku, w tym m.in. dla pakietu Adobe, Capture One, Abletona, Final Cut Pro czy OBS Studio, Streamlabs, Voiceom, vMix, Ecamm.

Kwestie kompatybilności i personalizacji są więc niemal nieograniczone, jednak standardowo konsolka Loupedeck Live S kierowana jest do streamerów czy podcasterów, którym pozwoli na szybkie przełączanie się pomiędzy źródłami wideo czy kontrolę dźwięku i kontrolę wszystkich najpotrzebniejszych ustawień z jednego miejsca.

Nowego Loupedecka szczególnie pokochają początkujący. Model Live S debiutuje w cenie o około połowę niższej od swojego starszego brata.

Cena i dostępność

Konsola Loupedeck Live S dostępna jest do kupienia za pośrednictwem kampanii w serwisie Indiegogo w cenie 119 euro (około 550 zł). Gotowy produkt trafić ma na rynek w październiku 2022 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie projektu.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda to seria wyprawowych plecaków fotograficznych dla najbardziej wymagających użytkowników. W sezonie 2023 firma wprowadza szereg nowości, wśród których znajdziecie nowe modele plecaków,...
42
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn wprowadza do sprzedaży baterie z nowej linii Ultimate, będące najwydajniejszymi na rynku zamiennikami akumulatorów LP-E6NH, EN-EL15C, NP-W235 oraz BLX-1. Nowe baterie...
4
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newel prezentuje kolejną generację miecza LED. Główne nowości to płynna regulacja temperatury i koloru, więcej efektów specjalnych oraz mocniejsza bateria, która pozwoli na 70 minut...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)