Grand Press Photo

Wszystkie artykuły z tagiem: "Grand Press Photo" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztaty z budowania fotoreportażu i projektów długoterminowych z Espenem Rasmussenem. Zgłoszenia do 20 kwietnia
17-18 maja 2019 roku w Warszawie odbędą się warsztaty z przewodniczącym jury tegorocznej edycji Grand Press Photo, laureatem Grand Press Photo Espenem Rasmussenem.
16 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Dziś upływa termin zgłoszeń do Grand Press Photo 2019
Jeszcze tylko dziś (3 kwietnia do północy) można zgłaszać zdjęcia, reportaże, projekty dokumentalne i książki fotograficzne do Grand Press Photo 2019. Organizatorzy przyjmują już także zapisy na warsztaty z Espenem Rasmussenem, przewodniczącym jury tegorocznej edycji GPP.
3 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Young Poland, czyli Grand Press Photo dla młodych - ostatnie dni na zgłoszenia!
Jeszcze tylko do 3 kwietnia młodzi twórcy mogą zgłaszać swoje prace w kategorii Young Poland konkursu Grand Press Photo. Kto powinien wysłać swoje zdjęcia? Dlaczego warto stanąć do rywalizacji? I przede wszystkim - na jakie zdjęcia czekają jurorzy? Zapytaliśmy tych, którzy będą je oceniać!
27 Mar 2019
Julia Kaczorowska
0
Aparaty Fujifilm X-T3 i X-T30 do wygrania w konkursie Grand Press Photo
Fujifilm zostało mecenasem największego w Polsce konkursu fotografii prasowej. Z tej okazji na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają najnowsze aparaty producenta.
22 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Rusza Grand Press Photo 2019 - największy polski konkurs fotografii prasowej
Magazyn Press rusza z kolejną, 15. już edycją konkursu kierowanego do osób zajmujących się zawodowo fotografią prasową. Z okrągłej rocznicy pierwszych “wolnych” wyborów w 1989 roku przewidziano dodatkową nagrodę za Zdjęcie 30-lecia. Zdjęcia można nadsyłać do 3 kwietnia.
15 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
Codzienność i nuda wojny w Donbasie. Jan Jurczak sprzedaje zdjęcia, by wspomóc bohaterów swojego projektu
Jan Jurczak przez pół roku dokumentował codzienność osób żyjących w strefie konfliktu. "Mieszkałem u tych ludzi. Chcę się jakoś odwdzięczyć.” - opowiada o swoim przedsięwzięciu, na realizację którego poszukuje środków w serwisie zrzutka.pl.
25 Paź 2018
Maciej Luśtyk
2
Polska i świat w 2017 roku, czyli blisko 250 zdjęć prasowych, które trzeba zobaczyć. Już dziś wernisaż wystawy Grand Press Photo
Od dziś w Warszawie będzie można zobaczyć wystawę składającą się z prawie 250 najlepszych fotografii nadesłanych do prestiżowego konkursu Grand Press Photo.
15 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Oto najlepsze polskie zdjęcia prasowe roku. Znamy wyniki Grand Press Photo 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji najważniejszego polskiego konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo. Główną nagrodę otrzymał Adam Lach. Zobaczcie najlepsze polskie zdjęcia reportażowe.
17 Maj 2018
Maciej Luśtyk
12
Ostatnie dni na zgłaszanie zdjęć do Grand Press Photo 2018
Najważniejszy polski konkurs fotografii prasowej już za 10 dni kończy przyjmowanie aplikacji. Jeśli więc jeszcze nie zdążyliście nadesłać swoich prac, nie zwlekajcie dłużej. Macie czas do 4 kwietnia.
26 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Young Poland, czyli nowa kategoria w Grand Press Photo 2018
Najnowsza odsłona Grand Press Photo czeka już na Wasze zgłoszenia. Jednak w ramach tegorocznej edycji konkursu fotografii prasowej, magazyn „Press” wprowadza dodatkową kategorię. Sekcja „Young Poland“ kierowana jest do młodych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, agencjach fotograficznych oraz freelancerów.
6 Mar 2018
Michał Chrzanowski
0