Darmowe warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim

0
Redakcja Fotopolis
24 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm i magazyn Press zapraszają do Szczecina na warsztaty fotografii ulicznej towarzyszące wystawie pokonkursowej tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo. Zgłoszenia można nadsyłać do 11 sierpnia.

Najbliższe warsztaty Akademii Fujfilm poświęcone będą fotografii ulicznej. Uczestnicy poznają tajniki dobrego reportażu pod okiem specjalisty. Będą też mieli okazję przetestować najnowsze bezlusterkowce Fujifilm X. Do tego atrakcyjny konkursu - podczas warsztatów będzie można wygrać najnowszy hybrydowy aparat natychmiastowy Instax Mini Li-Play.

Warsztaty poprowadzi Paweł Kosicki - fotograf niezależny, podróżnik, cyklista, członek ZPAF, ambasador Fujifilm. Rozpoczynał w latach 90-tych jako fotoreporter magazynu „Wprost”. Uczestnik warsztatów z fotografami agencji Magnum i National Geographic. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Wielokrotnie nagradzany. Od ponad 10 lat prowadzi autorskie warsztaty i plenery fotograficzne. Mieszka w Poznaniu.

Jak aplikować?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział, należy do 11 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz pod adresem akademia.fujifilm.pl. Na warsztaty zostanie wybranych kilkanaście osób, które prześlą najlepsze aplikacje - zaproszenia ze szczegółowymi informacjami na temat spotkania zostaną wysłane najpóźniej do 13 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie z Pawłem Kosickim odbędzie się w piątek, 23 sierpnia 2019 roku w Centrum Galaxy w przy Al. Wyzwolenia 18 w Szczecinie.

Spotkanie to pierwsze z wydarzeń towarzyszących wystawie zdjęć wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo 2019. Wystawa, poza Szczecinem, odbywa się jeszcze w 14 innych miastach na przestrzeni kilku miesięcy. Warsztaty towarzyszące wystawom odbędą się łącznie jeszcze w 5 miastach.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
19
7
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
94
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0
Powiązane artykuły