Darmowe warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim

0
Redakcja Fotopolis
24 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm i magazyn Press zapraszają do Szczecina na warsztaty fotografii ulicznej towarzyszące wystawie pokonkursowej tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo. Zgłoszenia można nadsyłać do 11 sierpnia.

Najbliższe warsztaty Akademii Fujfilm poświęcone będą fotografii ulicznej. Uczestnicy poznają tajniki dobrego reportażu pod okiem specjalisty. Będą też mieli okazję przetestować najnowsze bezlusterkowce Fujifilm X. Do tego atrakcyjny konkursu - podczas warsztatów będzie można wygrać najnowszy hybrydowy aparat natychmiastowy Instax Mini Li-Play.

Warsztaty poprowadzi Paweł Kosicki - fotograf niezależny, podróżnik, cyklista, członek ZPAF, ambasador Fujifilm. Rozpoczynał w latach 90-tych jako fotoreporter magazynu „Wprost”. Uczestnik warsztatów z fotografami agencji Magnum i National Geographic. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Wielokrotnie nagradzany. Od ponad 10 lat prowadzi autorskie warsztaty i plenery fotograficzne. Mieszka w Poznaniu.

Jak aplikować?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział, należy do 11 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz pod adresem akademia.fujifilm.pl. Na warsztaty zostanie wybranych kilkanaście osób, które prześlą najlepsze aplikacje - zaproszenia ze szczegółowymi informacjami na temat spotkania zostaną wysłane najpóźniej do 13 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie z Pawłem Kosickim odbędzie się w piątek, 23 sierpnia 2019 roku w Centrum Galaxy w przy Al. Wyzwolenia 18 w Szczecinie.

Spotkanie to pierwsze z wydarzeń towarzyszących wystawie zdjęć wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo 2019. Wystawa, poza Szczecinem, odbywa się jeszcze w 14 innych miastach na przestrzeni kilku miesięcy. Warsztaty towarzyszące wystawom odbędą się łącznie jeszcze w 5 miastach.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Piękna, brutalna, wzruszająca i wstrząsająca. Europa Środkowa w książkach fotograficznych
Piękna, brutalna, wzruszająca i wstrząsająca. Europa Środkowa w książkach fotograficznych
Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie zaprasza na wyjątkową wystawę „Fotoblok", która pozwoli spojrzeć na bliski nam kawałek świata przez pryzmat photobooków...
8
0
Ruszył cashback Panasonic Lumix - aparaty i obiektywy do 1000 zł taniej
Ruszył cashback Panasonic Lumix - aparaty i obiektywy do 1000 zł taniej
W ramach najnowszej promocji, kupując poszczególne modele aparatów i obiektywów możemy uzyskać zwrot części wydanych na nie pieniędzy. W ofercie m.in. flagowce GH5 i...
4
0
Kobiety, numerologia i ukryte symbole. Wystawa Borysa Makarego w Walencji
Kobiety, numerologia i ukryte symbole. Wystawa Borysa Makarego w Walencji
Borys Makary otwiera indywidualną wystawę w galerii NUE w Walencji. Projekt „They were” to man-rayowskie spojrzenie na postać kobiety. Wernisaż już 8...
31
4
Powiązane artykuły