Darmowe warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim

0
Redakcja Fotopolis
24 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm i magazyn Press zapraszają do Szczecina na warsztaty fotografii ulicznej towarzyszące wystawie pokonkursowej tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo. Zgłoszenia można nadsyłać do 11 sierpnia.

Najbliższe warsztaty Akademii Fujfilm poświęcone będą fotografii ulicznej. Uczestnicy poznają tajniki dobrego reportażu pod okiem specjalisty. Będą też mieli okazję przetestować najnowsze bezlusterkowce Fujifilm X. Do tego atrakcyjny konkursu - podczas warsztatów będzie można wygrać najnowszy hybrydowy aparat natychmiastowy Instax Mini Li-Play.

Warsztaty poprowadzi Paweł Kosicki - fotograf niezależny, podróżnik, cyklista, członek ZPAF, ambasador Fujifilm. Rozpoczynał w latach 90-tych jako fotoreporter magazynu „Wprost”. Uczestnik warsztatów z fotografami agencji Magnum i National Geographic. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Wielokrotnie nagradzany. Od ponad 10 lat prowadzi autorskie warsztaty i plenery fotograficzne. Mieszka w Poznaniu.

Jak aplikować?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział, należy do 11 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz pod adresem akademia.fujifilm.pl. Na warsztaty zostanie wybranych kilkanaście osób, które prześlą najlepsze aplikacje - zaproszenia ze szczegółowymi informacjami na temat spotkania zostaną wysłane najpóźniej do 13 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie z Pawłem Kosickim odbędzie się w piątek, 23 sierpnia 2019 roku w Centrum Galaxy w przy Al. Wyzwolenia 18 w Szczecinie.

Spotkanie to pierwsze z wydarzeń towarzyszących wystawie zdjęć wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo 2019. Wystawa, poza Szczecinem, odbywa się jeszcze w 14 innych miastach na przestrzeni kilku miesięcy. Warsztaty towarzyszące wystawom odbędą się łącznie jeszcze w 5 miastach.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Najbliższe dni będą doskonałą okazją do skompletowania pełnoklatkowego zestawu do fotografii portretowej. Na zakończenie zimowej akcji cashback dealerzy Sony oferują...
4
0
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Zdjęcia Anny Gondek-Grodkiewicz są piękne i pokazują nam rzeczy nieznane, choć geograficznie bliskie. A jednak to nie...
86
0
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Dobiega końca promocja, w ramach której przy zakupie określonych produktów X-Rite możecie otrzymać roczną subskrypcje Planu Fotograficznego Adobe Creative Cloud....
2
4
Powiązane artykuły