Darmowe warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Fujifilm i magazyn Press zapraszają do Szczecina na warsztaty fotografii ulicznej towarzyszące wystawie pokonkursowej tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo. Zgłoszenia można nadsyłać do 11 sierpnia.

Najbliższe warsztaty Akademii Fujfilm poświęcone będą fotografii ulicznej. Uczestnicy poznają tajniki dobrego reportażu pod okiem specjalisty. Będą też mieli okazję przetestować najnowsze bezlusterkowce Fujifilm X. Do tego atrakcyjny konkursu - podczas warsztatów będzie można wygrać najnowszy hybrydowy aparat natychmiastowy Instax Mini Li-Play.

Warsztaty poprowadzi Paweł Kosicki - fotograf niezależny, podróżnik, cyklista, członek ZPAF, ambasador Fujifilm. Rozpoczynał w latach 90-tych jako fotoreporter magazynu „Wprost”. Uczestnik warsztatów z fotografami agencji Magnum i National Geographic. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Wielokrotnie nagradzany. Od ponad 10 lat prowadzi autorskie warsztaty i plenery fotograficzne. Mieszka w Poznaniu.

Jak aplikować?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział, należy do 11 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz pod adresem akademia.fujifilm.pl. Na warsztaty zostanie wybranych kilkanaście osób, które prześlą najlepsze aplikacje - zaproszenia ze szczegółowymi informacjami na temat spotkania zostaną wysłane najpóźniej do 13 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie z Pawłem Kosickim odbędzie się w piątek, 23 sierpnia 2019 roku w Centrum Galaxy w przy Al. Wyzwolenia 18 w Szczecinie.

Spotkanie to pierwsze z wydarzeń towarzyszących wystawie zdjęć wyróżnionych w konkursie Grand Press Photo 2019. Wystawa, poza Szczecinem, odbywa się jeszcze w 14 innych miastach na przestrzeni kilku miesięcy. Warsztaty towarzyszące wystawom odbędą się łącznie jeszcze w 5 miastach.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Transformacja i uwalnianie - nadchodzi Fotofestiwal 2024
Transformacja i uwalnianie - nadchodzi Fotofestiwal 2024
Premiery polskich projektów, zdjęcia międzynarodowych gwiazd fotografii, najciekawsze tematy fotograficzne sezonu i prace młodych twórców - Fotofestiwal ogłosił program blisko...
7
Konkursy foto i wideo z okazji Festiwalu Fotoforma 2024
Konkursy foto i wideo z okazji Festiwalu Fotoforma 2024
Nadchodzi II edycja Festiwalu Fotoforma! Już 13 i 14 czerwca 2024 r. to wyjątkowe wydarzenie ponownie zagości na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. 2 dni inspiracji i edukacji,...
10
To jeden z najciekawszych polskich festiwali. "Północ" tematem przewodnim 10. edycji W Ramach Sopotu
To jeden z najciekawszych polskich festiwali. "Północ" tematem przewodnim 10. edycji W Ramach Sopotu
Jubileuszowa 10. edycja Festiwalu Fotografii w Ramach Sopotu rozpoczyna się we wrześniu, natomiast już 8 kwietnia do Sopotu przyjeżdżają tegoroczni rezydenci: Jacek Poremba, Antonina...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)