Lightroom CC

Wszystkie artykuły z tagiem: "Lightroom CC" w serwisie fotopolis.pl:
Ekosystem Lightrooma doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z nią otrzymujemy jeszcze większą funkcjonalność i nowe rozwiązania
Adobe udostępniło aktualizacje Lightrooma Classic CC i Lightrooma CC, które zawierają wiele ulepszeń opartych na propozycjach przedstawionych przez fotografów, a także usprawnienia interfejsu i wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów.
12 Gru 2018
Michał Chrzanowski
1
Lightroom CC i Lightroom Classic CC - ważne aktualizacje Adobe
Podczas konferencji Adobe MAX firma zaprezentowała szereg aktualizacji programów wchodzących w skład rozwiązań Creative Cloud. Najwięcej nowości otrzymał Lightroom CC. Z kolei jego desktopowy odpowiednik Lightroom Classic to kolejna poprawa wydajności oraz niewielkie usprawnienia.
16 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Oto 5 funkcji Lightrooma, o których istnieniu mogłeś nie mieć pojęcia
Lightroom jest pełen trików i skrótów, które włączają zaawansowane funkcje. Jednak od czasu do czasu pojawiają się tutoriale, które prezentują zupełnie nowe możliwości. Oto jeden z takich poradników, dzięki któremu nauczysz się 5 mniej oczywistych możliwości programu Adobe.
1 Sie 2018
Michał Chrzanowski
2
Kolejna aktualizacja Lightrooma, a wraz z nią szereg wyczekiwanych usprawnień
Szybka synchronizacja presetów i profili, natychmiastowe implementowanie ustawień na różne zdjęcia, a także ogólna poprawa wydajności - to tylko niektóre z usprawnień Lightrooma zaproponowanych przez Adobe.
20 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Ważna aktualizacja Lightrooma. Zobacz, co tym razem zaserwowało nam Adobe
Zaprezentowana aktualizacja wprowadza sześć nowych profili Adobe RAW, ponad 40 wcześniej niespotykanych profili kreatywnych, zupełnie nową przeglądarkę profili oraz kilka ważnych funkcji i ulepszeń zarówno do wersji stacjonarnej, jak i mobilnej Lightrooma.
4 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
5
Ważna aktualizacja Lightrooma CC, a wraz z nią sporo oczekiwanych funkcji
Firma Adobe udostępniła właśnie aktualizację całego ekosystemu związanego z Lightroomem CC. Wraz z nowym uaktualnieniem pojawia się kilka ważnych funkcji, których brakowało w pierwszej wersji programu.
13 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Aktualizacja Adobe Lightroom i Camera RAW, a wraz z nią funkcja Guided Upright
Firma Adobe udostępniła aktualizację dwóch popularnych programów do wywoływania plików RAW. Poza naprawą drobnych błędów uaktualnienie wprowadza zupełnie nową funkcję, która powinna przypaść do gustu między innymi fotografom architektury.
9 Cze 2016
Michał Chrzanowski
3
Wypróbujcie nowe funkcje przeglądarkowej wersji programu Lightroom
Już niedługo Adobe zaprezentuje nowe funkcje programu Lightroom on the Web, który pozwala uzyskać dostęp do naszej biblioteki zdjęć z każdego urządzenia podłączonego do sieci. Twórcy zapraszają do ich przetestowania. Na początek sprawdzimy działanie ciekawej wyszukiwarki.
23 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – edycja w klimacie retro
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób utworzyć efekt zdjęcia retro, który będzie się charakteryzował wysyconymi barwami i zwiększonym kontrastem.
6 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – monochromatyczne presety do pobrania
Agfa Scala 200X, Fujifilm Acros czy Kodak Tri-X to tylko kilka symulacji popularnych monochromatycznych klisz filmowych, które możecie pobrać w przygotowanym przez nas pakiecie. Poza opisanymi filmami znalazło się także kilka bonusów, których nie publikowaliśmy.
28 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0