fotografia reportażowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia reportażowa" w serwisie fotopolis.pl:
Konkurs na najlepsze zdjęcie reporterskie roku 2011
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Prasowe Zdjęcie Roku 2011". Konkurs organizowany jest przez Klub Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich. Jego głównym celem jest promowanie i rozwijanie fotografii prasowej. Konkurs został podzielony na dwie kategorie: profesjonalną i amatorską. Dzięki temu każdy może spróbować swoich sił i stanąć do rywalizacji o pierwsze miejsce. Do wygrania cenne nagrody z oferty firm Sigma i Vanguard.
20 Sty 2011
Marcin Grabowiecki
0
W poszukiwaniu własnego punktu widzenia - wywiad z Adamem Lachem
Prezentujemy wywiad z Adamem Lachem, laureatem licznych konkursów fotografii prasowej, współpracownikiem Newsweek Polska, The New York Times'a i International Herald Tribune, członkiem agencji Napo Images. Adam zdradza nam tajniki pracy nad reportażem i fotografią uliczną i opowiada jak powstawały niektóre jego zdjęcia. Przeczytajcie koniecznie!
16 Lis 2010
Marta Majewska
0
"Norway Story" według Michała Muchy
Od wczoraj, 26 października 2008 roku we wrocławskiej galerii ODA Firlej prezentowany jest reportażowy cykl "Norway Story". Autorem zdjęć jest Michał Mucha - fotoreporter, założyciel "Manual Agency".
27 Paź 2008
Marta Sinior
0
Wystawa fotografii Światosława Wojtkowiaka we Wrocławiu
Miłośników fotografii podróżniczo-reportażowej zapraszamy do wrocławskiego klubu Mleczarnia na wernisaż wystawy Światosława Wojtkowiaka "Fotografie 2005 - 2008". Zdjęcia powstawały podczas licznych podróży autora do Azji, Ameryki Południowej i Środkowej oraz Afryki. Podczas wernisażu odbędzie się też pokaz slajdów. Polecamy!
10 Paź 2008
Michal Grzegorczyk
0
Fotografie Henri Cartierr Bressona w Królikarni
Postaci Henri Cartierr Bressona nikomu nie trzeba przedstawiać. Ojciec fotografii reporterskiej, autor terminu "decydujący moment" oraz jeden z założycieli słynnej agencji fotograficznej MAGNUM. Jego zdjęcia to ikony fotografii światowej. Teraz fotografie mistrza z cyklu "Europejczycy" zostaną zaprezentowane w warszawskiej Królikarni. Polecamy.
6 Paź 2008
Marta Sinior
0