fotografia reportażowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia reportażowa" w serwisie fotopolis.pl:
Bartłomiej Jurecki z nagrodą w prestiżowym konkursie Pictures of the Year International
- To największy sukces w moim życiu - mówi fotograf, którego cykl “Twardy jak skała” zdobył właśnie 3 miejsce w kategorii portretowej jednego z najstarszych konkursów fotograficznych na świecie - Pictures of the Year International.
9 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Nikon-Noor Academy Masterclass - bezpłatne warsztaty dla młodych dokumentalistów
Agencja Noor i Nikon zapraszają wszystkich zainteresowanych fotografią dokumentalną i reportażem do wzięcia udziału w serii bezpłatnych 4-dniowych warsztatów z zawodowymi fotografami. W tym roku zajęcia odbędą się w Polsce, Szwecji i Belgii.
23 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Ostatnie dni na zgłoszenie zdjęć do World Press Photo 2018. Termin rejestracji mija w czwartek
Najważniejszy na świecie konkurs fotografii prasowej kończy przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji. Jeśli nie jeszcze nie zdążyliście nadesłać swoich zdjęć, macie na to ostatnią szansę.
2 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8 PRO FX taniej o niemal 400 zł
Gratka dla osób zainteresowanych szerokokątnymi zoomami. Obiektyw Tokina AT-X 16-28 mm f/2.8 PRO FX kupimy teraz taniej o około 400 zł. Promocją obowiązuje do wyczerpania zapasów.
5 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Kancelaria sejmu RP szuka oficjalnego fotografa. Aplikować można do 23 października
Masz wyższe wykształcenie, umiesz obsługiwać Photoshopa, pracować pod presją czasu i znasz się na robieniu zdjęć? Masz szansę zostać oficjalnym fotografem sejmu RP. Na zgłoszenia od kandydatów kancelaria czeka jeszcze przez 2 tygodnie.
9 Paź 2017
Maciej Luśtyk
1
Ciąg dalszy sporu o okładkę Gazety Polskiej. Fotoreporterzy żądają przeprosin i wypłaty 20 tys. zł na cel społeczny. Co na to wydawca?
Wracamy do sprawy kontrowersyjnej okładki Gazety Polskiej, którą środowisko fotoreporterów posądziło o niedopuszczalne manipulacje i łamanie prawa. Przed wniesieniem sprawy do sądu poszkodowani próbują rozwiązać sprawę ugodowo i stawiają swoje warunki.
18 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Media społecznościowe, a rzeczywistość. Bénédicte Vanderreydt bada ich wpływ na dorastanie na różnych kontynentach
Dziś 14-latkowie sami robią sobie zdjęcia. Czy na podstawie tego lustra budują potem obraz samych siebie? I przede wszystkim - co dzieje się w ich głowach zanim nacisną ‘klik’ i opublikują obraz na tej ogromnej wystawie zdjęć? - pyta autorka projektu “I am 14”.
29 Sie 2017
Julia Kaczorowska
0
Hawana oczami fotograf Sary Caron - 10 krótkich dokumentów opisujących kubańskie społeczeństwo
Na platformie internetowej telewizji Arte możemy za darmo obejrzeć serię 10 dokumentów, w których laureatka programu World Press Photo Masterclass, Sarah Caron opowiada o zdjęciach wykonanych na kubie i ich bohaterach.
17 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Masz ciekawe zdjęcia współczesnego Mokotowa? Weź udział w konkursie “Mokotów - teraz” i wygraj aparaty Instax oraz inne nagrody
Jeśli mieszkacie na Mokotowie, lub po prostu zrobiliście na nim jakieś wyjątkowe zdjęcia, nie zapomnijcie zgłosić ich do konkursu “Mokotów Teraz”. Kategorię konkursowe oferują dużą różnorodność, a do wygrania są m.in. aparaty Instax i warsztaty z Szymonem Szcześniakiem.
10 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Najlepsi przedstawiciele polskiego “czarnego reportażu" na nowej wystawie Muzeum Historii Fotografii
Nadchodząca wystawa krakowskiego MHF przedstawia zdjęcia jedenastu reporterów skupionych wokół tygodnika studenckiego “itd”. Choć ich prace można porównać z najlepszymi przykładami fotografii humanistycznej, nie są dość dobrze znani szerokiej publiczności. Wernisaż w sobotę 15 lipca.
26 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0