Godox Ving V860 III - nowy niedrogi flash już dostępny w Polsce

Autor: Maciej Luśtyk

5 Październik 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Trzecia generacja popularnej reporterskiej lampy flash V860 otrzymuje m.in. wygodniejszą obsługę, bardzie wydajny akumulator a także lampę modelującą LED i blokadę stopki. W Polsce kupimy ją za niecałe 1000 zł.

Niedroga, ale oferująca profesjonalne możliwości seria lamp reporterskich Godox V860 właśnie doczekała się kolejnej odsłony. Zasilany akumulatorem model Godox Ving V860 III z zewnątrz nieznacznie różni się od poprzednika, ale wprowadza wiele użytecznych funkcji.

Godox Ving V860 III oferuje przede wszystkim większa wydajność i polepszoną funkcjonalność

Lampa może pochwalić się mocą 76 Ws, wsparciem trybów TTL i HSS, maksymalnym czasem przeładowania 1,5 s, trybem zoom (20-200 mm), bezprzewodową łącznością radiową i oczywiście obracaną głowicą ( od 0° do 330° w poziomie i od -7° do 120° w pionie). Do tego waży niewiele ponad pół kilograma. Już samo to czyni z niej bardzo urządzenie, ale teraz staje się jeszcze bardziej praktyczna.

Wśród nowości pojawia się przede wszystkim 2-watowa lampa modelująca LED o temperaturze barwowej 5300 K, z 10-stopniową regulacją mocy, która ułatwi ustawianie ostrości w trudnych warunkach oświetleniowych. Do tego otrzymujemy także przełącznik „Quick Switch”, który pozwoli błyskawicznie przejść z trybu TTL do trybu Manualnego, bez konieczności zagłębiania się w menu, a także blokadę stopki i bardziej wydajną baterię, która pozwoli na wykonanie około 480 błysków z pełną mocą.

Cena i dostępność

Wszystko to lampa Godox Ving V860 III ma do zaoferowania w cenie raptem 935 zł, co biorąc pod uwagę możliwości wydaje się ceną bardzo konkurencyjną. Lampa dostępna jest w wersjach do systemów Canon, Nikon i Sony. Do końca roku kompatybilność ma zostać rozszerzona także o pozostałe systemy (OM Digital, Pentax, Fujifilm).

Wszystkie produkty marki Godox pochodzące z oficjalnej, polskiej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją dystrybutora i wsparciem serwisowym. Więcej informacji na godox.pl.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda to seria wyprawowych plecaków fotograficznych dla najbardziej wymagających użytkowników. W sezonie 2023 firma wprowadza szereg nowości, wśród których znajdziecie nowe modele plecaków,...
42
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn wprowadza do sprzedaży baterie z nowej linii Ultimate, będące najwydajniejszymi na rynku zamiennikami akumulatorów LP-E6NH, EN-EL15C, NP-W235 oraz BLX-1. Nowe baterie...
4
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newel prezentuje kolejną generację miecza LED. Główne nowości to płynna regulacja temperatury i koloru, więcej efektów specjalnych oraz mocniejsza bateria, która pozwoli na 70 minut...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)