Promocja

Godox Black Week - oświetlenie foto i wideo do 40% taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Listopad 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Lampy Godox to rozwiązania oferujące jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości na rynku. A teraz można kupić je jeszcze taniej. W ramach promocji na Black Friday, do 4 grudnia modele SL-100, SL-150, AD100 Pro i LED64 kupicie do 40% taniej.

Materiał partnera

Obniżyliśmy ceny na kilka popularnych produktów, wśród nich znajdują się lampy LED z serii SL. Są to uniwersalne źródła światła ciągłego LED o temperaturze 5600K stopni, dobrze nadające się do filmowania jak i fotografii. Wyposażone są w mocowanie akcesoriów w standardzie Bowens. W ofercie specjalnej znajdują się:

Kolejnym produktem z obniżoną ceną jest lampa Godox LED64 czyli mały panel oświetleniowy zaprojektowany specjalnie do zastosowań mobilnych. W okresie promocji można kupić go w cenie 80 zł a więc z rabatem 30%.

Amatorom światła błyskowego specjalnie polecamy także bestseller jakim jest lampa Godox AD100PRO. To najlżejszy model w rodzinie przenośnych urządzeń Godox AD. Kieszonkowa lampa AD100Pro dziedziczy zalety serii Godox AD, a także doskonałą kompatybilność z bezprzewodowym system Godox X 2.4GHz.

Jest niezwykle kompaktowa i lekka, odciążając fotografów podczas robienia zdjęć w plenerze. Od dziś do wyczerpania zapasów promocji lampa ta dostępna jest w rewelacyjnej cenie 892 zł! Rabat wynosi więc ponad 40%!

Oferty obowiązywać będą do wyczerpania stanów magazynowych lub do 4.12.2021.

Więcej informacji na temat produktów warki Godox można znaleźć na stronie internetowej godox.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Forza 60C - innowacyjna lampa LED od Nanlite
Forza 60C - innowacyjna lampa LED od Nanlite
Nanlite prezentuje poręczną głowicę Forza 60C z najszerszym spektrum świecenia i największą przestrzenią barw.
1
Sandisk Professional SSD Pro-BLade - nowy modułowy ekosystem dysków SSD dla twórców
Sandisk Professional SSD Pro-BLade - nowy modułowy ekosystem dysków SSD dla twórców
Western Digital, właściciel marki SanDisk zaprezentował nowe rozwiązanie dla fotografów i filmowców, które ma zapewniać wydajną pracę i lepszą mobilność dużych plików. Jest też nowy czytnik do...
7
3 Legged Thing Punks 2.0 - nowa generacja kolorowych statywów
3 Legged Thing Punks 2.0 - nowa generacja kolorowych statywów
Znana z „odjechanych”, ale funkcjonalnych statywów marka 3 Legged Thing zaprezentowała drugą generację serii Punks. To w sumie 4 statywy o ulepszonej...
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)