Samsung Galaxy Tab S2 - test tabletu
0
LG G4 - test
11 czerwiec 2015
Do naszej redakcji trafił zaprezentowany niedawno telefon LG G4, który zamierza powalczyć o tytuł fotograficznego smartfona roku. W naszym teście postanowiliśmy sprawdzić jak wbudowany aparat radzi sobie w rzeczywistości.
3
LG G4 - zdjęcia przykładowe
28 maj 2015
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej LG oficjalnie wprowadziło na nasz rynek model G4. Z tej okazji mogliśmy wziąć aparat w nasze ręce i sprawdzić jego możliwości pod kątem fotografowania. Niebawem na naszych łamach będziecie mogli przeczytać pełny test smartfona, a póki co zapraszamy do obejrzenia zdjęć testowych wykonanych za jego pomocą.
0
Samsung Galaxy S6 - test
30 kwiecień 2015
Mieliśmy okazję przetestować nowy flagowy smartfon ze stajni Samsunga. Model Galaxy S6 wyposażono w super jasny obiektyw o świetle f/1.9 i optyczną stabilizację obrazu. Zobaczcie jak aparat najnowszego modelu w rodzinie Galaxy poradził sobie w naszym teście.
2
Nokia Lumia 930 - test
6 luty 2015
Lumia 930 to kolejna generacja zaawansowanego modelu Nokii. Aparat oferuje dużą matrycę, stabilizację obrazu oraz rozbudowany tryb fotograficzny. Zobaczcie, jak Nokia Lumia 930 poradziła sobie w naszym teście.
1
Sony Xperia Z3 i Z3 Compact - test
10 październik 2014
Sony Xperia Z3 i Z3 Compact to nowe flagowe smartfony Sony. Chociaż różnią się między sobą wielkością, to jednak nie różnią się parametrami aparatu fotograficznego. Przekonajcie się, jak urządzenia wypadły w naszym teście.
0
Czy nowe iPhone'y to najlepsze fotografujące smartfony na rynku? iPhone 6 i iPhone 6 Plus - pierwsze wrażenia
30 wrzesień 2014
iPhone 6 i iPhone 6 Plus to nowe smartfony firmy Apple. Kilka dni temu mieliśmy okazję sprawdzić jak fotografują. Prezentujemy nasze pierwsze wrażenia, w trakcie których przyjrzeliśmy się w również działaniu stabilizacji optycznej w modelu 6 Plus.
1
iPhone 6 i iPhone 6 Plus - zdjęcia przykładowe
26 wrzesień 2014
Prezentujemy zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy nowymi smartfonami Apple - iPhone 6 i iPhone 6 Plus.
0
LG G3 - test
19 wrzesień 2014
Aparat wbudowany w LG G3 oferuje 13-megapikselową matrycę, optyczną stabilizację obrazu oraz dwie lampy LED. Produkt koreańskiego producenta jest także pierwszym smartfonem, w którym zastosowano laserowy autofokus. Do kadrowania posłuży nam 5,5-calowy ekran LCD. Zobaczcie jak LG G3 wypadł w naszym teście.
0
Panasonic Lumix CM1 - pierwsze wrażenia
0