Lomography

Wszystkie artykuły z tagiem: "Lomography" w serwisie fotopolis.pl:
Lomography Sprocket Rocket 2.0 - panoramiczne zdjęcia na całej rozpiętości filmu 35 mm
Nietuzinkowe panoramiczne fotografie na całej wielkości klatki filmu 35 mm, wielokrotna ekspozycja i „odkrycie mocy analoga w nowym wydaniu“ - tak można opisać aparat Lomography Sprocket Rocket 2.0, który jest już dostępny w sprzedaży.
15 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Lomography B&W Potsdam 100 Kino Film teraz także w średnim formacie
Gratka dla miłośników średniego formatu. Zaprezentowana na początku stycznia, limitowana edycja filmu Potsdam dostępna jest do kupienia także w wersji 120. Zainteresowanym radzimy się spieszyć.
30 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0
Lomography B&W 100 35 mm Potsdam Kino Film to magia kina w fotograficznym wydaniu
Firma Lomography powraca z kolejnym filmem inspirowanym kinem lat 60. Tym razem producent zaprezentował monochromatyczny Potsdam, który ma dostarczyć „wspaniałych czarno-białych odcieni z ponadczasowym efektem“.
10 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Diana Instant Square - natychmiastowy aparat z wymienną optyką już dostępny w sprzedaży
System wymiennej optyki z czterema obiektywami, liczne akcesoria, w tym lampa błyskowa oraz praca na kwadratowych wkładach Instax - to główne cechy Diana Instant Square, aparatu natychmiastowego Lomography, który właśnie trafił do sprzedaży.
14 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
Lomography Berlin 400 Kino Film - czarno-biały film kinematograficzny w wersji 135
Lubicie czarno-białe kino? Teraz estetykę dawnych filmów będziecie mogli odtworzyć swoimi analogami, dzięki nowemu filmowi Lomography, ciętemu z materiału stworzonego na potrzeby kinematografii.
7 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Lomo'Instant Automat Glass Elbrus - osiągnij szczyt kreatywności
Lomo'Instant Automat Glass Elbrus to najnowsza limitowana edycja popularnego aparatu natychmiastowego firmy Lomography. Tym razem projektanci wizualnie zainspirowali się górą Elbrus - najwyższym szczytem Kaukazu.
25 Paź 2018
Michał Chrzanowski
1
Lomo'Instant Explorer - natychmiastowy odkrywca w nowej odsłonie
Lomo'Instant Explorer to kolejna limitowana edycja popularnego aparatu natychmiastowego Lomography. Za projektem graficznym stał KristopherH - światowej sławy ilustrator. Nowy model swoim wyglądem przywodzi na myśl ponadczasową chińską porcelanę.
14 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Diana Instant Square pozwoli fotografować na wkładach Instax Square różnymi obiektywami. Zobaczcie zdjęcia przykładowe
Lomography zaprezentowało pierwszy na świecie aparat natychmiastowy z wymiennymi obiektywami, który pozwala fotografować na wkładach Instax Mini. Oferuje też ciekawy system akcesoriów.
21 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Obiektyw Naiad 15 mm f/3.8 Art powiększa unikalny system Lomography Neptune
Firma Lomography nie przestaje zadziwiać. Tym razem zaprezentowała ultraszerokokątny obiektyw Naiad 15 mm f/3.8 Art, który bazuje na systemie Neptune Convertible Art.
5 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
1
Unikalny system Lomography Neptune już dostępny w sprzedaży
Nowa propozycja Lomography to oryginalne podejście do tematu kompaktowej optyki. Dzięki systemowi wymiennych elementów frontowych otrzymamy możliwość skorzystania z szerokiego zakresu ogniskowych, przy zachowaniu miniaturowych wymiarów całego systemu.
14 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0