Informator - wystawy fotograficzne wrzesień 2003

Prezentujemy niemal 40 wystaw fotograficznych, które we wrześniu prezentowane będą w kilkunastu miastach Polski. Do najciekawszych propozycji należy ekspozycja Jurgity Remeikyte w Małej Galerii ZPAF-CSW w Warszawie oraz wystawa fotografii Dariusza Liszewskiego w łódzkiej Galerii FF.
Kraków

MUZEUM HISTORII FOTOGRAFII
Józefitów 16
pon.-pt. 11-18
sob.-nied. 10-15.30
www.mhf.krakow.pl
Wystawa fotografii 85-lecie zakładu fotograficznego Garzyński od 5 do 21 września 2003. Przeczytaj więcej w dziale wystawy

NOWOHUCKIE CENTRUM KULTURY
www.nck.krakow.pl
al. Jana Pawła II 232, tel. 644-28-63, 644-07-71
FOTO GALERIA
Od 31 lipca do 14 września wystawa fotografii Romana Juryka Egipt inaczej. Przeczytaj więcej w dziale wystawy. Od 18 września wystawa Światłocień fotografii słuchaczy Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie.

KLUB GALERIA OKO
Węgierska 1
pon-sob 11-22
www.anteart.com/oko.html
Od 6 sierpnia wystawa fotografii grupy Formacja Fotograficzna Skansen - Śląsk koniec legendy.

GALERIA KRAKOWSKIEGO CENTRUM KINOWEGO ARS
ul. św. Jana 6 (foyer I piętro)
codziennie 14-22
Wystawa Saint-Garmain Project autorstwa Sylwii Kowalczyk. Wernisaż 28 sierpnia 2003 o 18.00. Ekspozycja trwa do 18 października. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

DYM
ul. św. Tomasza 13
Co miesiąc prezentowane są nagrodzone prace w konkursie Fotografia miesiąca Biuletynu Warsztaty Fotograficzne.

DWOREK BIAŁOPRĄDNICKI
ul. Papieronicza 2
Od 11 września prezentowana jest wystawa prac nagrodzonych w konkursie Polskiej Fotografii Prasowej 2003. Przeczytaj więcej o tegorocznej edycji konkursu.

PROMOCYJNA GALERIA FOOTOGRAFII GAZETY ANTYKWARYCZNEJ RYNKU SZTUKI
ul. Michałowskiego 10
Fotografie Ewy Andrzejewskiej, Marka Gardulskiego, Krzysztofa Gierałtowskiego, Waldemara Jamy, Ewelina Kowal, Janusza Leśniaka, Zbigniewa Łagockiego, Aleksandra Mitki, Tomasza Mościckiego, Patrycji Orzechowska, Wojciecha Plewińskiego, Konrada Pollescha, Zygmunt Rytki, Marka Wajdy, Jerzego Wierzbickiego, Wojciecha Zawadzkiego, Ireneusza Zjeżdżałki i Pawła Żaka.


ŚLĄSK

GALERIA ZPAF "NA PIĘTRZE"
ul. Warszawska 5, Katowice
9 września rozpoczyna się wspólna wystawa prac członków Śląskiego Towarzystwa Fotograficznego. Przeczytaj więcej w dziale wystawy

PUB DREWNIANY KONIK
ul. Słowackiego 13 róg Mickiewicza, Katowice
Wystawa fotografii członków Śląskiego Towarzystwa Fotograficznego: Marzeny Paciej, Heleny Zwolińskiej oraz Waldemara Józwy. Wernisaż 6 września o godzinie 17. Wystawa czynna do końca września. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

GALERIA CIASNA
ul. Katowicka 17, Jastrzębie Zdrój
www.ciasna.prv.pl
Wystawa fotografii Andrzeja Hutniczaka Ojciec mojej Matki czynna od 13 sierpnia do 12 września 2003. Przeczytaj więcej w dziale wystawy.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8