Lightroom 5

Wszystkie artykuły z tagiem: "Lightroom 5" w serwisie fotopolis.pl:
Adobe Lightroom w małym palcu – ukryte możliwości histogramu
Kolejny poradnik Lightrooma i kolejna szybka porada dotycząca zwiększania zakresu tonalnego. Dzięki pewnej ukrytej funkcji edycja zdjęć będzie jeszcze efektywniejsza.
3 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – edycja w klimacie retro
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób utworzyć efekt zdjęcia retro, który będzie się charakteryzował wysyconymi barwami i zwiększonym kontrastem.
6 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – monochromatyczne presety do pobrania
Agfa Scala 200X, Fujifilm Acros czy Kodak Tri-X to tylko kilka symulacji popularnych monochromatycznych klisz filmowych, które możecie pobrać w przygotowanym przez nas pakiecie. Poza opisanymi filmami znalazło się także kilka bonusów, których nie publikowaliśmy.
28 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Agfa Scala 200X
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pozostajemy w monochromatycznej tematyce. Na tapetę wzięliśmy kolejny popularny czarno-biały film - Agfa Scala 200X.
20 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Kodak T-MAX 400
W dzisiejszym odcinku naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy kolejną cyfrową symulację monochromatycznego filmu. Tym razem na tapetę wzięliśmy kliszę Kodak T-MAX 400.
13 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - jak skonfigurować tablet graficzny
W dzisiejszym odcinku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy kilka prostych kroków, dzięki którym praca za pomocą tabletu graficznego zwiększy efektywność postprodukcji zdjęć w programie Lightroom.
7 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Ilford Delta
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację niezwykle popularnej monochromatycznej kliszy filmowej Ilford Delta.
30 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja klisz filmowej Agfapan
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację monochromatycznej kliszy filmowej Agfapan.
23 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Fujifilm Acros
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację niezwykle popularnej kliszy filmowej Fujifilm Acros.
17 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu - edycja świątecznych zdjęć w formacie JPEG
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika pokażemy, jak w kilku prostych krokach ze świątecznego zdjęcia wyciągnąć, jak najwięcej.
9 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0