Leica

Wszystkie artykuły z tagiem: "Leica" w serwisie fotopolis.pl:
Uchwyć decydujący moment. Ruszyła 7. edycja konkursu Leica Street Photo
Jeżeli macie w zanadrzu ciekawe zdjęcia uliczne z ostatniego roku, nie zapomnijcie zgłosić ich do 7. edycji konkursu Leica Street Photo. Prace 20 laureatów zawisną w warszawskiej Leica 6x7 Gallery. Zgłoszenia można nadsyłać do 18 sierpnia.
19 Lip 2017
Maciej Luśtyk
1
Niemiecka precyzja? Zobaczcie, jak powstają aparaty Leica
O jakości wykonania aparatów Leiki słyszymy z ust producenta za każdym razem gdy na rynku pojawia się nowy model z charakterystyczną czerwoną kropką. Teraz, dzięki serwisowi Surface Magazine możemy zajrzeć za kulisy ich produkcji.
7 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
2
Nowa Leica M10 w rękach zawodowców zaowocowała serią świetnych zdjęć
W zeszłym tygodniu premierę miała najnowsza Leica M10, która kontynuuje ponad 10-letnie dziedzictwo cyfrowej serii M. Ale aparat znacznie wcześniej mieli okazję wypróbować już ambasadorzy marki, którzy pokazują, na co stać nowy model. Zobaczcie galerię zdjęć.
25 Sty 2017
Maciej Luśtyk
12
Leica M10 - zdjęcia przykładowe
Wczoraj w Leica Headquarter Wetzlar swoją premierę miał najnowszy cyfrowy dalmierz systemu M, który ma być kolejnym krokiem w kierunku perfekcji - zapewnia producent. Dziś mogliśmy zobaczyć jak w praktyce sprawdza się zaprezentowany model M10. Koniecznie zobaczcie zdjęcia przykładowe.
19 Sty 2017
Maciej Zieliński
2
Leica M10 - ewolucja legendy
Leica M10 to kolejny krok w stronę perfekcji - obiecuje producent. Zaprezentowany model przeszedł istotne usprawnienia. Otrzymujemy bowiem nową 24 Mp pełnoklatkową matrycę bez filtra AA, drugą generację procesora Maestro oraz jeszcze bardziej intuicyjną ergonomię.
18 Sty 2017
Michał Chrzanowski
3
Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-60 mm f/2.8-4 ASPH. POWER O.I.S - nowa jakość zooma?
CES 2017: Wraz z premierą flagowego modelu GH5, Panasonic zaprezentował także nowy, opracowany przy współpracy z Leiką obiektyw 12-60 mm, który ma być pierwszym z serii wysokiej jakości zoomów ze światłem f/2.8-4.
4 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Leica Summilux-SL 50 mm f/1.4 ASPH - systemowy standard po raz pierwszy
O nowym obiektywie Leica Summilux-SL 50 mm f/1.4 ASPH. dedykowanym do systemu SL usłyszeliśmy w połowie tego roku. Wtedy jednak producent nie podał wielu szczegółów. Dziś wiemy znacznie więcej, a sam obiekty jest już dostępny w przedsprzedaży.
14 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0
Kropka to za mało. Leica APO-Summicron-M 50 mm f/2 ASPH w wersji czerwonej
Już niebawem na rynku pojawi się mocno limitowana edycja szkła, które według producenta oferuje najlepszą optykę spośród wszystkich obiektywów w swojej ofercie.
15 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica TL - déjà vu?
Jeszcze niedawno niektórzy sądzili, że Leica wycofa się z niezbyt popularnego systemu T. Wręcz przeciwnie - producent właśnie zaprezentował nowy model. Niestety, wygląda na to, że niczym nie różni się on od poprzednika.
8 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica Summaron-M 28 mm f/5.6 i Leica Q Titanium Grey
Niemiecki producent przedstawił dwie nowości. Jedną z nich jest zaadaptowany na potrzeby systemu M, klasyczny szerokokątny obiektyw z 1955 roku. Obok niego na rynku pojawia się świetnie oceniana Leica Q w wersji Titanium Grey.
20 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0