Kodak

Wszystkie artykuły z tagiem: "Kodak" w serwisie fotopolis.pl:
Kodak Mobile / Mini Digital Film Scanner - niedrogie i szybkie “skanowanie” negatywów
Szukasz sposobu by szybko i tanio zdigitalizować swoje negatywy. Być może coś dla was ma Kodak. Mobile Film Scanner i Mini Digital Film Scanner to dwa budżetowe urządzenia, które w szybki sposób pozwolą podzielić się  analogowymi zdjęciami w internecie.
15 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
Fotografujesz na filmie? Dzięki grantom Film Photo Award możesz otrzymać nawet 200 rolek ulubionych materiałów Kodaka
Chcesz stworzyć wymarzony projekt na filmie, ale przerażają cie koszta? Aplikuj o grant Film Photo Award i pstrykaj ile chcesz. Do zgarnięcia 200 rolek filmu w formatach 135 i 120, lub 300 arkuszy 4x5.
8 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
Zawirowania wokół Kodaka. Czy firmę czeka kolejne przejęcie?
Wygląda na to, że firma Kodak Alaris wraz z departamentem odpowiedzialnym za papier, fotochemię oraz film może trafić w nowe ręce. Ewentualnej sprzedaży powinniśmy spodziewać się w marcu tego roku.
5 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Kodak Ektachrome w średnim i wielkim formacie? Wszystko na to wskazuje
Użytkownicy aparatów średnioformatowych i wielkoformatowych mogą mieć powody do radości. Firma Kodak Alaris zdecydowała się rozpocząć produkcję Ektachrome E100 w formacie 120 oraz jako pojedyncze błony cięte.
29 Sty 2019
Michał Chrzanowski
3
Nowe aparaty natychmiastowe i akcesoria Kodaka
Aparaty natychmiastowe Smile i Smile Classic, drukarka Smile Instant Digital Printer oraz trzy kompaktowe projektory z serii Luma to nowości, które na targach CES 2019 zaprezentowała firma Kodak.
8 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Kodak Ektachrome E100 - zobacz oficjalne zdjęcia wykonane na kultowym filmie
Z utęsknieniem wyczekujesz powrotu Ektachrome E100? Mamy coś, co umili Ci czekanie - kilka oficjalnych zdjęć przykładowych wykonanych na wskrzeszonym filmie Kodaka.
22 Paź 2018
Michał Chrzanowski
2
Powrót klasyki. Kodak Ektachrome E100 nareszcie trafia do sprzedaży
#Photokina2018 Tegoroczne targi to także święto dla fanów analoga. Długo oczekiwany slajd Ektachrome trafił właśnie do dystrybutorów.
26 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Kodak Ektachrome coraz bliżej. Pierwsze rolki z nowej serii trafiają do testerów
Wznowienie produkcji slajdów Ektachrome to jedno z największych wydarzeń ostatnich lat w świecie fotografii analogowej. Po ponad półtora roku, nowe partie materiału trafiają wreszcie do pierwszych fotografów. Kiedy oficjalna premiera?
16 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Kodak pokazuje próbne zdjęcia wykonane na slajdach Ektachrome. Czy wszystko w porządku?
Na swoim facebookowym profilu Kodak zamieścił kilka zdjęć zapowiadających wyczekiwany od półtora roku slajd Ektachrome. Zdjęcia nie zachwyciły internautów.
6 Cze 2018
Maciej Luśtyk
1
Kodak wprowadza nowy tani jednorazowy kompakt z filmem o czułości ISO 800
Aparaty jednorazowe mogą stać się doskonałym wprowadzeniem na ścieżkę fotografii analogowej i choć lata swojej świetności mają za sobą, wciąż cieszą się popularnością w pewnych kręgach. Najwyraźniej na tyle dużą, że Kodak postanowił wprowadzić na rynek nowy model.
17 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0