Cyfrowy aparat natychmiastowy i drukarka z serii Kodak Smile już dostępne w sprzedaży

Cyfrowy aparat natychmiastowy i drukarka z serii Kodak Smile już dostępne w sprzedaży

Zaprezentowane na tegorocznych targach CES cyfrowy aparat natychmiastowy i drukarka z linii Kodak Smile trafiły właśnie do sprzedaży. ich mocną stroną jest… aplikacja mobilna, która oferuje kilka ciekawych opcji.

Podczas tegorocznych targów CES firma Kodak poszerza swoją ofertę urządzeń zaprojektowanych z myślą o fotografii natychmiastowej. Na początku stycznia zaprezentowała aparat natychmiastowy Smile oraz drukarkę Smile Instant Digital Printer. Po kilku miesiącach od premiery nowe modele wreszcie trafiły do sprzedaży.

Kodak Smile Instant Print Digital Camera

Minimalizm i nowatorskie jak na Kodaka podejście do fotografii natychmiastowej - te słowa najlepiej oddają naturę aparatu Kodak Smile Instant Print Digital Camera. Wyjątkowo kompaktowy model został wyposażony w 10-megapikselową matrycę i wykorzystuje technologię drukowania na papierze Kodak ZINK, dzięki czemu otrzymamy zdjęcia o wielkości karty kredytowej. Dodatkowo aparat został wyposażony we wbudowaną lampę błyskową, gniazdo kart microSD, a także 10-sekundowy samowyzwalacz oraz tylny ekran LCD, na którym podejrzymy lub poddamy edycji wybrane fotografie.

Kodak Smile Instant Digital Printer

Smile Instant Digital Printer to wyjątkowo kompaktowa drukarka do zdjęć, która została wyposażona w moduł Bluetooth, dzięki czemu po zainstalowaniu na smartfonie lub tablecie bezpłatnej aplikacji (iOS i Android), będziemy mogli się połączyć z urządzeniem mobilnym i wywołać z niego wybrane fotografie na papierze ZINK 5 x 7.62 cm. Poza tym oprogramowanie umożliwia „ożywienie statycznych obrazów“ poprzez skorzystanie z funkcji rozszerzonej rzeczywistości. Do wybranego zdjęcia będziemy mogli dołączyć maksymalnie 30-sekundowy film z dźwiękiem z biblioteki multimediów. Po wydrukowaniu wystarczy skierować na zdjęcie smartfon z włączoną aplikacją a na ekranie urządzenia wyświetli się materiał wideo.

Cena i dostępność

Aparat i drukarka Kodaka są już dostępne w sprzedaży. Smile Instant Print Digital Camera możemy kupić w dwóch wariantach kolorystycznych (czarny lub biały) za cenę 100 dolarów. Tyle samo zapłacimy za Smile Instant Digital Printer oferowaną w kilki wersjach: czarnej, białej, zielonej, czerwonej i niebieskiej.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
4