fotografia natychmiastowa

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia natychmiastowa" w serwisie fotopolis.pl:
Zoemini S i Zoemini C - pierwsze aparaty natychmiastowe Canona błyskawicznie wydrukują zdjęcia. Także te ze smartfona
Canon wkracza na rynek cyfrowej fotografii natychmiastowej. Po zeszłorocznej drukarce do smartfona przyszła kolej na aparaty. Zoemini S i Zoemini C to kieszonkowe kompakty drukujące zdjęcia w technologii Zink, oferowane w dwóch wariantach cenowych.
28 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Nowe aparaty natychmiastowe i akcesoria Kodaka
Aparaty natychmiastowe Smile i Smile Classic, drukarka Smile Instant Digital Printer oraz trzy kompaktowe projektory z serii Luma to nowości, które na targach CES 2019 zaprezentowała firma Kodak.
8 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Diana Instant Square - natychmiastowy aparat z wymienną optyką już dostępny w sprzedaży
System wymiennej optyki z czterema obiektywami, liczne akcesoria, w tym lampa błyskowa oraz praca na kwadratowych wkładach Instax - to główne cechy Diana Instant Square, aparatu natychmiastowego Lomography, który właśnie trafił do sprzedaży.
14 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
One Instant - natychmiastowe filmy rozdzielane powracają z zaświatów
Najpierw Impossible Project, teraz One Instant. Florian Kaps wskrzesza kolejną legendę czasów fotografii natychmiastowej. Czy jednak stworzony na nowo film typu peel-apart okaże się tak dobry jak klasyczne materiały?
7 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Polaroid Mint - aparat natychmiastowy i drukarka już dostępne w Polsce. Znamy cenę
Pod koniec sierpnia Polaroid zaprezentował bardzo ciekawą natychmiastowo-cyfrową hybrydę, której siłą wydawała się prostota konstrukcji i obsługi. Oprócz niej pokazano także przenośną drukarkę. Obydwa urządzenia zadebiutowały właśnie na polskim rynku.
21 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Escura Instant 60s - tani aparat natychmiastowy w stylu retro, który obsłużysz bez baterii
Jeśli lubicie design lat 60. i magię instaksów Escura Instant jest czymś dla was. Oprócz oryginalnego wzornictwa, konstrukcję wyróżnia także fakt, że nie potrzebuje zasilania oraz niska cena.
5 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Lomo'Instant Automat Glass Elbrus - osiągnij szczyt kreatywności
Lomo'Instant Automat Glass Elbrus to najnowsza limitowana edycja popularnego aparatu natychmiastowego firmy Lomography. Tym razem projektanci wizualnie zainspirowali się górą Elbrus - najwyższym szczytem Kaukazu.
25 Paź 2018
Michał Chrzanowski
1
KiiPix - kolejna analogowa drukarka do instaksów. Jeszcze tańsza od wersji Holgi
Kilka dni temu informowaliśmy Was o kickstarterowej kampanii przenośnej drukarki Holga Printer, którą obsłużymy bez jakiegokolwiek źródła prądu. Na tej samej zasadzie bazuje bliźniaczo podobne urządzenie KiiPix, a do tego jest już dostępne na rynku.
18 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Leica Sofort teraz w nowej czarnej odsłonie
W połowie 2016 roku Leica aparatem Sofort zadebiutowała w świecie fotografii natychmiastowej. Wtedy też aparat był dostępny w trzech wariantach kolorystycznych - białym, pomarańczowym i miętowym. Tym razem do tego grona dołącza kolor czarny.
24 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Lomo'Instant Explorer - natychmiastowy odkrywca w nowej odsłonie
Lomo'Instant Explorer to kolejna limitowana edycja popularnego aparatu natychmiastowego Lomography. Za projektem graficznym stał KristopherH - światowej sławy ilustrator. Nowy model swoim wyglądem przywodzi na myśl ponadczasową chińską porcelanę.
14 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0