pierwsze wrażenia

Wszystkie artykuły z tagiem: "pierwsze wrażenia" w serwisie fotopolis.pl:
Panasonic Lumix DMC-G9 - pierwsze wrażenia
Spodziewaliśmy się następcy amatorskiego G80, ujrzeliśmy zaawansowany korpus dla profesjonalistów. Specyfikacja sugeruje, że G9 ma rywalizować z topowymi modelami konkurencji, wprowadza też kilka ciekawych nowości...
8 Lis 2017
Maciej Zieliński
8
Fujifilm X-E3 - pierwsze wrażenia
Zaprezentowany przed kilkoma dniami X-E3 odziedziczył po flagowcach aparatach firmy znaczną część specyfikacji. Do tego nowy model oferuje niespotykane nigdy wcześniej u Fujifilm podejście do ergonomii i fotografowania. Sprawdziliśmy jak wypada w praktyce.
13 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Nikon D850 - pierwsze wrażenia
Najnowsza lustrzanka Nikona to prawdziwy potwór, który zwrócił uwagę nawet fotografów mocno przywiązanych do innych systemów. Nic dziwnego - wyjątkowo mocna specyfikacja sprawia, że pretenduje on do miana najbardziej uniwersalnego aparatu na rynku. Dziś mieliśmy okazję bliżej mu się przyjrzeć.
6 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
1
Canon EOS 6D Mark II - pierwsze wrażenia
Dziś Canon zaprezentował jeden z najbardziej oczekiwanych aparatów tego roku. Czy model 6D Mark II będzie równie popularny, co jego poprzednik? Sprawdziliśmy to podczas premiery, gdzie mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się nowej pełnej klatce w rodzinie producenta.
29 Cze 2017
Maciej Luśtyk
9
Sony A9 – pierwsze wrażenia
Aparat, który miałby nie tylko zrewolucjonizować segment bezlusterkowców, lecz także skutecznie konkurować z reporterskimi lustrzankami ze stajni Nikona i Canona był marzeniem niejednego zaawansowanego użytkownika systemu Sony. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że sny tych fotografów stały się rzeczywistością.
20 Kwi 2017
Michał Chrzanowski
10
Canon EOS M6 - pierwsze wrażenia
Zaprezentowany wczoraj EOS M6 to najnowszy reprezentant bezlusterkowej rodziny aparatów Canona. Aktualizacja pokazanego przed dwoma laty modelu M3 do konstrukcji wprowadza niewielkie, ale istotne zmiany. Podczas premiery mieliśmy okazję przyjrzeć im się bliżej.
16 Lut 2017
Maciej Luśtyk
2
Pentax KP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Najnowsza lustrzanka Pentaksa łączy kompaktowe, uszczelniane body z imponującą specyfikacją. Czy może godnie konkurować z zaawansowanymi lustrzankami APS-C innych producentów? Dziś mieliśmy okazję bliżej zapoznać się z aparatem.
9 Lut 2017
Maciej Luśtyk
3
Panasonic GH5 - pierwsze wrażenia
Panasonic zaprezentował dziś najnowszy model z rodziny GH, którą upodobali sobie filmowcy. Czy spełni pokładane w nim nadzieje? Podczas premiery mieliśmy możliwość przyjrzeć mu się bliżej.
4 Sty 2017
Maciej Luśtyk
20
Zeiss ExoLens - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Podczas międzynarodowych targów Photokina nieco bliżej przyjrzeliśmy się adapterom Zeiss ExoLens. Producent obiecuje, że mają one „wprowadzić niespotykaną jak dotąd jakość w świecie fotografii mobilnej”. Sprawdziliśmy, czy tak jest naprawdę.
23 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Olympus OM-D E-M1 Mark II – pierwsze wrażenia
Zaledwie kilka dni temu został oficjalnie zaprezentowany, a już przez wielu uznawany jest za prawdziwe monstrum. A to dlatego, że specyfikacja wygląda naprawdę obiecująco. Jednak czy to wystarczy, by nowy OM-D E-M1 Mark II przekonał do siebie profesjonalistów?
22 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0