portret

Wszystkie artykuły z tagiem: "portret" w serwisie fotopolis.pl:
10 wskazówek, dzięki którym staniesz się lepszym retuszerem
Skuteczny retusz potrafi uratować przeciętny portret, a dobry uczynić spektakularnym obrazem - takiego zdania jest Craig Beckta, który w swoim ostatnim wideoporadniku podzielił się dziesięcioma radami. Stosuj się do tych wskazówek, a staniesz się lepszym retuszerem.
18 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Jaka jest relacja między fotografem a bohaterem? Odpowiedź poznasz już dziś podczas spotkania z Mikołajem Grynbergiem
Już dziś w Warszawie odbędzie się drugie spotkanie organizowane w ramach projektu "Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z… vol. 2“. Jego bohaterami będą: Mikołaj Grynberg - fotograf i pisarz oraz Magdalena Cielecka - aktorka filmowa i teatralna. Wstęp wolny.
12 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Czym jest sztuka portretowania? Odpowiedź poznasz podczas dziesiejszego spotkania z Rafałem Milachem
Już dziś w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu "Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z… vol. 2“. Jego bohaterami będą: Rafał Milach - fotograf i Marcin Cecko - poeta i dziennikarz. Obaj rozmawiać będą o sztuce portretowania, o emocjach i energii.
28 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Oto prosta sztuczka, która natychmiast „wyszczupli“ Twojego modela
Co zrobić, aby nie tylko twarz, lecz także cała sylwetka naszego modela wyglądały szczupło? Odpowiedź na to pytanie ma Brett Florens, profesjonalny fotograf ślubny.
26 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Samyang AF 85 mm f/1.4 EF - jasna portretówka z autofokusem do Canona
Samyang powiększył właśnie swoją ofertę o drugi obiektyw stałoogniskowy z AF, który jest kompatybilny z pełnoklatkowymi lustrzankami Canona. Model AF 85 mm f/1.4 EF ma odznaczać się wysoką jakością i plastyką obrazu oraz wydajnym AF.
18 Cze 2018
Michał Chrzanowski
4
Ten wideoporadnik nauczy Cię, jak skutecznie zapanować nad tłem
Co zrobić, gdy nie mamy ciekawego tła, a chcemy wykonać przykuwający uwagę portret? Na to pytanie odpowiada Unmesh Dinda z kanału PiXimperfect. W swoim filmie prezentuje on zaawansowaną technikę Photoshopa, dzięki której to Ty będziesz mógł kontrolować to, w jaki sposób będzie wyglądać tło na zdjęciach.
13 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Zostań bohaterem zdjęć Rafała Milacha
Jeżeli chcesz stanąć przed obiektywem Rafała Milacha, to masz ku temu świetną okazję. Właśnie trwa nabór do drugiej odsłony projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z…“ organizowanego w ramach znanego już cyklu „Wszyscy Jesteśmy Fotografami”. Zgłoszenia możesz nadsyłać do 17 czerwca.
6 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Zaawansowany retusz portretu od podstaw - filmowe kompendium wiedzy dla fotografa
Najnowszy tutorial Unmesha Dinda z PiXimperfect to prawie godzinny wideoporadnik, dzięki któremu nauczysz się efektywnego retuszu portretu od podstaw.
28 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Chcesz, aby Twoi klienci podczas sesji pozowali jak profesjonalni modele? Ten film podpowie Ci, w jaki sposób oswoić ich z aparatem
W jaki sposób przygotować naszego początkującego modela, by ten czuł się jak najbardziej naturalnie podczas fotografowania? Odpowiedź poznacie w wideoporadniku przygotowanym przez Justina i Kirby Betancourt.
21 Maj 2018
Michał Chrzanowski
1
Bezpłatne warsztaty z portretu dokumentalnego w Muzeum Powstania Warszawskiego
W ramach VII edycji Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”, Muzeum Powstania Warszawskiego organizuje warsztaty fotograficzne i reporterskie z dziedziny portretu dokumentalnego. Do współpracy zostali zaproszeni uznani twórcy – fotograf Michał Szlaga oraz pisarz Grzegorz Kapla. Warsztaty są bezpłatne, jednak wybór uczestników odbędzie się na podstawie przesłanych zgłoszeń. Zarejestrować się można do 7 maja.
2 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0