Poznań

Wszystkie artykuły z tagiem: "Poznań" w serwisie fotopolis.pl:
"Black", czyli piękno czarnoskórych kobiet według Tomka Tomkowiaka
"Chciałem udowodnić sobie, że nie potrzebuję koniecznie wyrafinowanych form z innych dziedzin sztuki, by zdjęcia miały przekaz i sens, by były odpowiedzią na moje zapotrzebowanie piękna." - o swojej najnowszej wystawie opowiada Tomek Tomkowiak. Wernisaż już w najbliższy czwartek w Poznaniu.
24 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
Festiwal Fotografii Przyrodniczej “Przyroda Warta Poznania” - 3 dni warsztatów, wykładów i spotkań
Okręg Wielkopolski ZPFP zaprasza w dniach 23-25 marca 2018 roku do Poznania na pierwszy Festiwal Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania". W ciągu trzech dni odbędą się liczne warsztaty, wykłady oraz spotkania z autorami. W planach także pierwszy ogólnopolski zlot blogerów przyrodniczych.
2 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Atak na Zdjęcie Roku Grand Press Photo [Aktualizacja]
Press zdementował dzisiejszą poranną informację o rzekomym akcie wandalizmu dotyczącym Zdjęcia Roku Grand Press Photo zaprezentowanego na poznańskiej wystawie. Przyczyna zajścia okazała się bardzo przyziemna. 
30 Sie 2016
Michał Chrzanowski
1
Meandry przestrzeni na fotografiach Antoniego Ruta
Wielobarwne kompozycje, które rodzą pytania i nasuwają skojarzenia - tak w skrócie można opisać projekt “Meandry przestrzeni” autorstwa polskiego fotografa, Antoniego Ruta. Wernisaż odbędzie się w najbliższy wtorek w poznańskiej Galerii Miejskiej Arsenał.
27 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Teatr od podszewki - wystawa oraz warsztaty fotograficzne
Chcecie zobaczyć, jak wygląda praca aktora teatralnego zza kulis sceny? A może zależy Wam na poznaniu tajników fotoreportażu? Jeśli tak, to w najbliższy piątek, 4 grudnia zapraszamy do Poznania na wystawę “Teatr od podszewki".
2 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Agata Dobierska „Jedno zdjęcie, jeden dzień”
Warszawski Pawilon Sztuki zaprasza na wystawę zdjęć poznańskiej artystki, Agaty Dobierskiej, która każdy dzień z ostatnich dwóch lat życia uwieczniła na polaroidach. Wernisaż wystawy odbędzie się 22 października o godzinie 18:00.
8 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
“Ego Trip”, czyli o ludziach i fotografiach
Poznańska Galeria EGO zaprasza na wernisaż zbiorowej wystawy zdjęć fotografów związanych z kolektywem i galerią “Czułość”. Ekspozycja ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie o tożsamość tego wielowymiarowego projektu. Wernisaż odbędzie się 11 września o godzinie 18:00.
20 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Inauguracja działalności galerii PIX.HOUSE i wernisaż wystawy “Generacja 74”
Wiosną tego roku, w niewyremontowanej przestrzeni, rozpoczęło działanie nowe miejsce dla fotografii w Poznaniu - PIX.HOUSE. Teraz, 15 lipca 2015 roku galeria wznawia działalność po remoncie i zaprasza na wernisaż międzynarodowej wystawy fotografii dokumentalnej “Generacja 74”. W ciągu najbliższych dni odbędą się także liczne wydarzenia towarzyszące.
15 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0