Fotograficzna Publikacja Roku

Wszystkie artykuły z tagiem: "Fotograficzna Publikacja Roku" w serwisie fotopolis.pl:
Książka „Subterranean River“ Łukasza Rusznicy wybrana Fotograficzną Publikacją Roku 2019
Zwycięzcą konkursu Fotograficzna Publikacja Roku 2019 oraz zdobywcą Nagrody im. Krzyśka Makowskiego zostaje książka Łukasza Rusznicy „Subterranean River”.
14 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Znamy finalistów konkursu Fotograficzna Publikacja Roku. Jakie książki podbiły serca jurorów?
Siódma edycja konkursu na najlepszą polską książkę fotograficzną roku powoli dobiega końca. Już 13 czerwca poznamy głównego zwycięzcę, a tymczasem zobaczcie jakie tytuły powalczą o tegoroczny laur.
3 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 - ostatnie dni na zgłoszenia
Kończy się nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
13 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2019 czeka na zgłoszenia
Trwa nabór do siódmej edycji konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
30 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Wystartowała Fotograficzna Publikacja Roku 2019
Ruszyła siódma edycja konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Swoje propozycje tytułów, w których fotografia zajmuje centralne miejsce, możecie nadsyłać do 15 maja.
5 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Alexandra Polina zwyciężczynią Grand Prix Fotofestiwal. Rafał Milach z nagrodą za Fotograficzną Publikację Roku
Podczas inauguracji tegorocznej odsłony łódzkiego Fotofestiwalu poznaliśmy wyniki dwóch głównych konkursów realizowanych w jego ramach. W tym roku triumfują Alexandra Polina i Rafał Milach.
22 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2018 - ostatni moment na zgłoszenia!
Startuje kolejna edycja konkursu poświęconego najlepszym wydawnictwom fotograficznym, które ukazały się na przestrzeni ostatniego roku. Nadsyłać można zarówno albumy i książki fotograficzne jak i opracowania teoretyczne, podręczniki, katalogi wystaw czy ziny. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja.
15 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2017 - zgłoszenia tylko do niedzieli
Jeszcze tylko do 7 maja można nadsyłać zgłoszenia do tegorocznego konkursu na fotograficzną publikację roku. Jeśli więc jeszcze nie zdążyliście przysłać swojego photobooka, macie na to ostatnią szansę.
5 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2017 - już można nadsyłać zgłoszenia
Przed nami piąta edycja konkursu na Fotograficzną Publikację Roku. Do 7 maja organizatorzy czekają na książki, w których fotografia zajmuje centralne miejsce. Udział w konkursie jest bezpłatny.
29 Mar 2017
Michał Chrzanowski
0
„Pozdrowienia z Auschwitz” fotograficzną publikacją roku 2016!
Miło nam poinformować, że photobook Pawła Szypulskiego pt. „Pozdrowienia z Auschwitz” otrzymał tytuł Fotograficznej Publikacji Roku, przyznany w ramach plebiscytu organizowanego przez łódzki Fotofestiwal.
10 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0