Miesiąc Fotografii w Krakowie

Wszystkie artykuły z tagiem: "Miesiąc Fotografii w Krakowie" w serwisie fotopolis.pl:
ShowOFF 2019 - ruszył nabór do kolejnej edycji konkursu. Pokaż swoje zdjęcia podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie
Już można zgłaszać prace do 11. odsłony sekcji ShowOFF festiwalu MFK, oferującego debiutantom możliwość zaprezentowania swoich prac szerszej publiczności. Nabór trwa do 13 stycznia 2019 roku.
23 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Wszyscy Jesteśmy Fotografami w Krakowie vol. 2 - spotkaj się z cenionymi polskimi fotografami
Już drugi rok z rzędu w trakcie Miesiąca Fotografii odbędzie się krakowska odsłona cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Miłośnicy fotografii będą mogli wziąć udział w bezpłatnych spotkaniach z Maciejem Jeziorkiem, Zuzanną Janin, Tadeuszem Rolke i Chrisem Niedenthalem.
29 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już niebawem startuje Miesiąc Fotografii w Krakowie. Zobaczcie, czego się spodziewać
"Tegoroczna odsłona MFK splata historie i obrazy, aby zbadać zamieszkiwaną przez nas „przestrzeń przepływów”. Rozwój społeczeństwa sieciowego i świata wirtualnego uświadomił nam, że nie żyjemy już tylko w fizycznej przestrzeni miejsc". - mówią organizatorzy 16. edycji festiwalu, który startuje już 25 maja.
9 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
ShowOFF 2018 - pokaż swoje zdjęcia podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie. Nabór trwa do 7 stycznia
Wystartował nabór do kolejnej odsłony, skupiającej się na najciekawszych debiutantach sekcji ShowOFF festiwalu MFK, oferującej niepowtarzalną okazją do zaprezentowania własnego dorobku szerokiej publiczności. Prace można nadsyłać do 7 stycznia 2018 roku.
11 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Łukasz Rusznica zwycięzcą Przeglądu Portfolio Miesiąca Fotografii w Krakowie
Przegląd Portfolio to od wielu lat sztandarowy punkt programu festiwalu MFK. Od czterech lat towarzyszy mu także nagroda Griffin Art Space. W tym roku jej laureatem został Łukasz Rusznica.
7 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Cykl spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami niebawem zawita do Krakowa
Nagradzany cykl WJF pod koniec maja przenosi się do Krakowa, gdzie Filip Ćwik, Bownik i Karolina Breguła poprowadzą spotkania, będące zachętą do krytycznego przyjrzenia się fotografii. W planach także warsztaty i konkurs w którym można wygrać aparat Instax.
11 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Miesiąc Fotografii 2016 - korespondencja z Krakowa
Wyjazdy do Krakowa stały się już tradycją w środowisku fotograficznym. Jedne edycje Miesiąca Fotografii były pełne zachwytów, inne - rozczarowywały. Jak będzie w tym roku?
7 Cze 2016
Marcin Grabowiecki
1
Wiktor Dąbkowski z nagrodą Griffin Art Space - Lubicz 2016
Wiktor Dąbkowski został laureatem tegorocznej nagrody Griffin Art Space. Jest ona przyznawana autorowi najlepszego autorskiego portfolio zaprezentowanego podczas Przeglądu Portfolio w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.
31 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Dziś rusza Miesiąc Fotografii w Krakowie 2016
„Kryzys? Jaki kryzys?!” to temat przewodni 14. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie. Oprócz programu głównego, odbędzie się prezentacja projektów młodych fotografów w ramach sekcji Show OFF, przegląd portfolio i dziesiątki wydarzeń towarzyszących. Start już dzisiaj o 18:00.
13 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Nabór zgłoszeń do Przeglądu Portfolio w ramach MFK 2016 tylko do 5 maja
Już jutro mija termin nadsyłania zgłoszeń do XI Przeglądu Portfolio, odbywającego się w ramach tegorocznej edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie.
4 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0