Nabór zgłoszeń do Przeglądu Portfolio w ramach MFK 2016 tylko do 5 maja

0
Maciej Luśtyk
4 Maj 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Już jutro mija termin nadsyłania zgłoszeń do XI Przeglądu Portfolio, odbywającego się w ramach tegorocznej edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Jak co roku, jednym z wydarzeń towarzyszących Miesiąca Fotografii w Krakowie będzie przegląd portfolio, skierowany do młodych, zaczynających swoją karierę fotografów. To doskonała okazja na skonsultowanie swoich prac z ekspertami.

W ramach jedenastej edycji przeglądu już po raz trzeci autor najlepszego portfolio otrzyma nagrodę ufundowaną przez fundację Griffin Art Space. Będzie nią profesjonalny druk dwóch egzemplarzy teczki z autorskimi pracami zwycięzcy oraz zakup jednej z nich do kolekcji fundacji.

Do udziału w XI Przeglądzie Portfolio organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, a szczególnie studentów szkół artystycznych oraz fotografów i artystów, którzy mają już doświadczenie w prezentacji swoich prac.

Pokaz najlepszych portfolio z udziałem uczestników i recenzentów XI Przeglądu Portfolio oraz prezentacja teczki ubiegłorocznej laureatki Konkursu Griffin Art Space – Wiktorii Wojciechowskiej rozpocznie się 21 maja 2016 roku, o godzinie 18:30, w Centrum Biurowym Lubicz przy ul. Lubicz 23 w Krakowie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija już 5 maja. Radzimy się spieszyć!

Więcej informacji, zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem photomonth.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Już 18 listopada kolejne spotkanie z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je gość zza granicy Kateryna Radchenko, która poruszy temat wizualnej...
3
0
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Jeśli szukacie dobrych zoomów w przystępnej cenie, nowa promocja na obiektywy Tamron to coś dla was. W ramach zimowego cashbacku, otrzymamy zwrot 450 zł z kwoty...
11
0
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
Poznańska Centrala zaprasza na wystawę polskiej fotografki rezydującej w Nowym Jorku i Paryżu. Krawędź Poznania to próba zdefiniowania ponadnarodowej tożsamości dwóch...
27
2