Nabór zgłoszeń do Przeglądu Portfolio w ramach MFK 2016 tylko do 5 maja

0
Maciej Luśtyk
4 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Już jutro mija termin nadsyłania zgłoszeń do XI Przeglądu Portfolio, odbywającego się w ramach tegorocznej edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Jak co roku, jednym z wydarzeń towarzyszących Miesiąca Fotografii w Krakowie będzie przegląd portfolio, skierowany do młodych, zaczynających swoją karierę fotografów. To doskonała okazja na skonsultowanie swoich prac z ekspertami.

W ramach jedenastej edycji przeglądu już po raz trzeci autor najlepszego portfolio otrzyma nagrodę ufundowaną przez fundację Griffin Art Space. Będzie nią profesjonalny druk dwóch egzemplarzy teczki z autorskimi pracami zwycięzcy oraz zakup jednej z nich do kolekcji fundacji.

Do udziału w XI Przeglądzie Portfolio organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, a szczególnie studentów szkół artystycznych oraz fotografów i artystów, którzy mają już doświadczenie w prezentacji swoich prac.

Pokaz najlepszych portfolio z udziałem uczestników i recenzentów XI Przeglądu Portfolio oraz prezentacja teczki ubiegłorocznej laureatki Konkursu Griffin Art Space – Wiktorii Wojciechowskiej rozpocznie się 21 maja 2016 roku, o godzinie 18:30, w Centrum Biurowym Lubicz przy ul. Lubicz 23 w Krakowie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija już 5 maja. Radzimy się spieszyć!

Więcej informacji, zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem photomonth.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
15
2
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
84
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0