przegląd portfolio

Wszystkie artykuły z tagiem: "przegląd portfolio" w serwisie fotopolis.pl:
Weronika Perłowska laureatkę Przeglądu Portfolio Miesiąca Fotografii w Krakowie
Weronika Perłowska ze swoim cyklem „Złość piękności szkodzi” zwyciężyła w tegorocznej odsłonie Przeglądu Portfolio organizowanego w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie. „W swoim projekcie nawiązuję do społecznego postrzegania kobiecej złości i jej kulturowych przedstawień“ - tłumaczy laureatka.
19 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Miesiąc Fotografii w Krakowie 2019 wystartował. Zobacz mapę festiwalu
Już jutro Kraków zamienia się w fotograficzną stolicę Polski. Zobacz mapę wystaw i przeczytaj o najbliższych wydarzeniach.
6 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Pokaż zdjęcia kuratorce z Tate Modern - ruszył nabór do przeglądu portfolio w ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie
Chcesz aplikować do szkoły fotograficznej, nie możesz zdecydować się w jakim kierunku podążyć ze swoją fotografią, a może po prostu potrzebujesz porady na temat projektu nad którym pracujesz? Weź udział w 14. przeglądzie portfolio Miesiąca Fotografii w Krakowie.
26 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
PHOTO-MATCH - rusza nabór do przeglądu portfolio w ramach Fotofestiwalu
To nietypowa, wciąż udoskonalana formuła przeglądu. Kładziemy w niej nacisk na networking, publiczne wystąpienia oraz równą rolę kuratorów i artystów” - mówią organizatorzy. Zgłoszenia do 17 maja.
19 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Lexar wraca na rynek w pełni sił! Przyglądamy się ofercie producenta na 2019 rok
Ostatnimi czasy losy firmy Lexar to droga pełna wybojów i zakrętów. Jednak wygląda na to, że producent trafił na właściwe tory i w tym roku zamierza namieszać w segmencie kart pamięci.
11 Kwi 2019
Promocja
0
Zdjęcie do portfolio – jak zrobić je dobrze?
Stworzenie prostego portretu, który będzie elegancką wizytówką danej osoby, pozornie nie stanowi dla fotografa żadnego wyzwania. Nie oznacza jednak, że nie wymaga odpowiedniego przygotowania. Oto kilka wskazówek, które pomogą Wam zmierzyć się z tym tematem.
1 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą
Sklep Bez Nazwy oraz Fujifilm zapraszają na przegląd portfolio, który odbędzie się w połowie grudnia w nowo otwartym warszawskim salonie Wonder Photo Shop. Zdjęcia oceni znany fotograf reklamowy Tomek Sikora. Nabór trwa do 10 grudnia.
4 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Łukasz Rusznica zwycięzcą Przeglądu Portfolio Miesiąca Fotografii w Krakowie
Przegląd Portfolio to od wielu lat sztandarowy punkt programu festiwalu MFK. Od czterech lat towarzyszy mu także nagroda Griffin Art Space. W tym roku jej laureatem został Łukasz Rusznica.
7 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty fotograficzne III edycji Konkursu Fotografii Teatralnej ruszają już w przyszły weekend
Instytut Teatralny zaprasza na warsztaty dla fotografów, które towarzyszą III edycji Konkursu Fotografii Teatralne. Start już w przyszły weekend.
2 Cze 2017
Maciej Luśtyk
0
Natalie Christensen: “Fotografia jest jak poszukiwanie skarbów”
Christensen zawsze ciągnęło do sztuk wizualnych i designu, jednak nigdy nie uznawała fotografii jako medium przez które mogłaby dać upust swojej kreatywności. Dziś, instagramowy profil @natalie_santafe ma ponad 7,5 tysiąca obserwatorów, których wciąż przybywa.
5 Sty 2017
Julia Kaczorowska
0