Warsztaty fotograficzne III edycji Konkursu Fotografii Teatralnej ruszają już w przyszły weekend

Autor: Maciej Luśtyk

2 Czerwiec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Instytut Teatralny zaprasza na warsztaty dla fotografów, które towarzyszą III edycji Konkursu Fotografii Teatralne. Start już w przyszły weekend.

Jeśli pasjonuje Was fotografowanie różnego rodzaju spektakli i życia za ich kulisami, ale chcielibyście robić to jeszcze lepiej, w niedzielę 11 czerwca 2017 roku odwiedźcie warszawski Instytut Fotografii Fort. Podczas organizowanych przez Instytut Teatralny warsztatów “Portfolio” sześciu ekspertów z różnych dziedzin (Magda Hueckel, Rafał Benedek, Aleksandra Wasilkowska, Agnieszka Wanicka, Agata Duda-Gracz i Witek Orski) podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i udzieli porad, próbując wskazać mocne, ale też słabe strony twórczości uczestników warsztatów. Dowiecie się co jest atutem Waszych prac, a gdzie przydałyby się poprawki.

fot. Bartek Warzecha, zwycięzca zeszłorocznej edycji Konkursu Fotografii Teatralnej 

Warsztaty odbędą się w przestrzeni Instytutu Fotografii Fort przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie. Kosztu uczestnictwa w zajęciach wynosi 50 zł, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod adresem jbiernacka@instytut-teatralny.pl oraz pod numerem telefonu +48 791 636 161.

Dodatkowo w poniedziałek 12 czerwca odbędą się bezpłatne warsztaty dla pracowników teatrów odpowiedzialnych za komunikację wizualną i zainteresowanych omówieniem strategii wizerunkowej ich instytucji. Jakość udostępnianych materiałów fotograficznych, edycja, postprodukcja oraz wykorzystywana grafika i typografia ma bowiem zasadnicze znaczenie w komunikacji z publicznością.

Więcej informacji na temat warsztatów oraz Konkursu Fotografii Teatralnej znajdziecie pod adresem instytut-teatralny.pl.

(fot. okładkowa: Bartek Warzecha)

 

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5