Warsztaty fotograficzne III edycji Konkursu Fotografii Teatralnej ruszają już w przyszły weekend

0

Autor: Maciej Luśtyk

2 Czerwiec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Instytut Teatralny zaprasza na warsztaty dla fotografów, które towarzyszą III edycji Konkursu Fotografii Teatralne. Start już w przyszły weekend.

Jeśli pasjonuje Was fotografowanie różnego rodzaju spektakli i życia za ich kulisami, ale chcielibyście robić to jeszcze lepiej, w niedzielę 11 czerwca 2017 roku odwiedźcie warszawski Instytut Fotografii Fort. Podczas organizowanych przez Instytut Teatralny warsztatów “Portfolio” sześciu ekspertów z różnych dziedzin (Magda Hueckel, Rafał Benedek, Aleksandra Wasilkowska, Agnieszka Wanicka, Agata Duda-Gracz i Witek Orski) podzieli się z Wami swoim doświadczeniem i udzieli porad, próbując wskazać mocne, ale też słabe strony twórczości uczestników warsztatów. Dowiecie się co jest atutem Waszych prac, a gdzie przydałyby się poprawki.

fot. Bartek Warzecha, zwycięzca zeszłorocznej edycji Konkursu Fotografii Teatralnej 

Warsztaty odbędą się w przestrzeni Instytutu Fotografii Fort przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie. Kosztu uczestnictwa w zajęciach wynosi 50 zł, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod adresem jbiernacka@instytut-teatralny.pl oraz pod numerem telefonu +48 791 636 161.

Dodatkowo w poniedziałek 12 czerwca odbędą się bezpłatne warsztaty dla pracowników teatrów odpowiedzialnych za komunikację wizualną i zainteresowanych omówieniem strategii wizerunkowej ich instytucji. Jakość udostępnianych materiałów fotograficznych, edycja, postprodukcja oraz wykorzystywana grafika i typografia ma bowiem zasadnicze znaczenie w komunikacji z publicznością.

Więcej informacji na temat warsztatów oraz Konkursu Fotografii Teatralnej znajdziecie pod adresem instytut-teatralny.pl.

(fot. okładkowa: Bartek Warzecha)

 

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
„Archiwa błyskawiczne” - ruszyła największa polska wystawa fotografii natychmiastowej
„Archiwa błyskawiczne” - ruszyła największa polska wystawa fotografii natychmiastowej
Ponad 2 tys. zdjęć, kilkudziesięciu autorów i 50 lat historii. W czerwcu Muzeum Narodowe w Gdańsku otworzyło jeden z największych polskich przeglądów...
6
1
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Za tegoroczną odsłonę Kolekcji Wrzesińskiej odpowiadają Magdalena i Maksymilian Rigamonti. „Stos” to fotograficzno-literacka opowieść o kobietach, powstała w czasie...
0
1
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
Rusza 8. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu...
0
0