Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą

0
Maciej Luśtyk
4 Grudzień 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Sklep Bez Nazwy oraz Fujifilm zapraszają na przegląd portfolio, który odbędzie się w połowie grudnia w nowo otwartym warszawskim salonie Wonder Photo Shop. Zdjęcia oceni znany fotograf reklamowy Tomek Sikora. Nabór trwa do 10 grudnia.

Już za niespełna dwa tygodnie entuzjaści fotografii będą mieli wyjątkową okazję, by poddać własną twórczość ocenie profesjonalisty, Tomka Sikory. Podczas zajęć, fotograf opowie o swoich projektach fotograficznych, a następnie weźmie na warsztat prace uczestników. Wydarzenie jest jednocześnie początkiem cyklu spotkań, które umożliwić mają młodym twórcom pogłębioną analizę ich portfolio.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w przeglądzie, należy do 10 grudnia 2017 roku przesłać 5 zdjęć ze swojego portfolio na adres darek@wonderphotoshop.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń, organizatorzy wybiorą grono osób, które zostaną zaproszone na warsztaty. Tematyka zdjęć jest dowolna. Jedynym obostrzeniem jest rozmiar pojedynczego zdjęcia, który nie może przekraczać 1 MB.

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 16 grudnia 2017 roku, w godzinach 11:00 - 15:00 w Wonder Photo Shop, przy ul. Plac Konstytucji 5 w Warszawie.

Udział w przeglądzie kosztuje 50 zł (płatne na miejscu przed rozpoczęciem spotkania). Jednocześnie uczestnicy warsztatu otrzymają voucher na wydruki w Wonder Photo Shop, opiewający na taką samą kwotę.

Tomek Sikora

Tomek Sikora - fotograf, autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych oraz 57 wydawnictw autorskich. Członek ZPAF od 1979 roku. Wielokrotnie nagradzany za kreatywność w fotografii. Dwukrotnie wybrany fotografem reklamowym roku w Australii, gdzie mieszkał przez wiele lat. Autor międzynarodowych kampanii reklamowych dla Hoteli Sheraton, Intercontinental, Singapore Airlines, Reebok, Sony. W 2002 roku wraz z Andrzejem Świetlikiem powołał do życia Galerię Bezdomną promującą fotografię niezależną. W 2009 roku, nakładem wydawnictwa ZNAK, ukazał się album „Tomek Sikora światłoczuły“, zawierający kilkaset zdjęć fotografa oraz wiele anegdot, a w 2015 album „Cztery Pory Roku”.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Kolejny raz wspólnie z magazynem Digital Camera Polska zapraszamy Was do wzięcia udziału w największym w Polsce plebiscycie fotograficznym, w którym możecie głosować...
16
0
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Archiwum jest miejscem rozmaitych sekretów. Czy nie jest nim również fotograficzna ciemnia albo pracownia fotografa? Było tak z pewnością w przypadku Marka...
14
0
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja Jaroszewicza w Ney Gallery & Prints
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja...
Autor zdjęć do ponad 50 filmów. Ma na swoim koncie liczne produkcje fabularne, a także dokumentalne, seriale, widowiska telewizyjne i prezentacje multimedialne. Całe...
22
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)