Tomek Sikora

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomek Sikora" w serwisie fotopolis.pl:
„Decydujący moment“ to nowy cykl Muzeum Powstania Warszawskiego poświęcony mistrzom polskiej fotografii
Tomasz Sikora będzie gościem premierowej odsłony cyklu „Decydujący moment - spotkania z mistrzami polskiej fotografii”. Już jutro (27 marca) w Muzeum Powstania Warszawskiego opowie o „zabawie fotografią“, a także o najnowszej książce „Kapitalnie” poświęconej jego twórczości. Start o godzinie 18:00.
26 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Dziś rusza 10. edycja spotkań „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“
Tomek Sikora będzie pierwszym gościem jubileuszowej, 10. odsłony „Wszyscy Jesteśmy Fotografami“. Tematem spotkania będą „kapitalne efekty, czyli jak artysta włącza publiczność w działania artystyczne”. Start już dziś o 19:00 w Warszawie.
8 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Portret z Mistrzem, czyli fotograficzne warsztaty dla dzieci z Tomkiem Sikorą. Na zgłoszenia pozostało już tylko dwa dni
Fujifilm i Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na warsztaty dla najmłodszych miłośników fotografii, którzy będą mieli okazję zostać sportretowani przez Tomka Sikorę i wykonać portrety swoim opiekunom. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze tylko przez dwa dni.
8 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Portret z Mistrzem, czyli fotograficzne warsztaty dla dzieci z Tomkiem Sikorą
Fujifilm i Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na warsztaty dla najmłodszych miłośników fotografii, którzy będą mieli okazję zostać sportretowani przez Tomka Sikorę i wykonać portrety swoim opiekunom.
2 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Poznaj magię fotografii kreacyjnej na bezpłatnych warsztatach z Tomkiem Sikorą
Tomek Sikora, Fujifilm i Galeria Pauza w Krakowie zapraszają na wernisaż wystawy „Jesteśmy“, a także na bezpłatne warsztaty z fotografii kreacyjnej.
14 Wrz 2018
Promocja
0
Tomek Sikora na Mysiej, czyli weekendowe święto fotografii w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Leica 6×7 Gallery Warszawa zaprasza na trzydniowe święto Tomka Sikory w weekend 7-9 września. Pięćdziesiąt lat pracy twórczej i 70 urodziny to doskonały pretekst, aby w gronie miłośników fotografii porozmawiać, posłuchać mistrzów fotografii i muzyki.
31 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Jesteśmy“ Tomka Sikory to wystawa fotografii w hołdzie równości
„Jesteśmy“ to dalszy ciąg walki Tomka Sikory z ksenofobią i strachem. Cykl barwnych portretów połączonych z elementami natury będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w Galerii Na Płocie.
27 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
2
„Jesteśmy“ to najnowszy projekt Tomka Sikory. Wernisaż już dziś w Warszawie
Fujifilm i galeria Nowy Świat Muzyki zapraszają na wernisaż najnowszej wystawy uznanego fotografa, Tomka Sikory. Autor szykuje dla nas „silny przekaz odnoszący się do współczesnej kultury”. Podczas dzisiejszego wernisażu goście będą mogli testować aparaty producenta.
5 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Tomek Sikora: „Aparat to rzecz do wykradania rzeczywistości”
Z Tomkiem Sikorą rozmawialiśmy o jego drodze artystycznej, spojrzeniu na współczesny portret oraz relacji pomiędzy własnym stylem a inspiracją.
27 Mar 2018
Michał Chrzanowski
0
Przegląd portfolio z Tomkiem Sikorą
Sklep Bez Nazwy oraz Fujifilm zapraszają na przegląd portfolio, który odbędzie się w połowie grudnia w nowo otwartym warszawskim salonie Wonder Photo Shop. Zdjęcia oceni znany fotograf reklamowy Tomek Sikora. Nabór trwa do 10 grudnia.
4 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0