Tomek Sikora

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomek Sikora" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa Tomka Sikory na 5 urodziny Pauzy
Pauza i Galeria Pauza zaprasza w najbliższą sobotę, 9 grudnia 2006 roku na wernisaż Tomka Sikory połączony z obchodami piątych urodzin Pauzy. Artysta na dwóch piętrach zaprezentuje swoje dwa najnowsze projekty: "Filmy - Plakaty" oraz "Pieskie życie". Poza tym, tego dnia, tak jak w poprzednich latach klub zamieni się w studio fotograficzne, w którym zebrani goście staną się modelami Tomka Sikory. W ten sposób powstałe portrety przyozdobią ściany powiększając kolekcję klubu.
7 Gru 2006
Marta Sinior
0
Tomek Sikora "Mury mówią"
Projekt "Mury mówią" Tomek Sikora wykonał w ciągu ostatnich 10 lat. Elementem wybranym z rzeczywistości przez artystę jest szablon, wlepka, jaką można spotkać na murach kamienic, przystankach, we wnętrzach publicznych, słowem wszędzie tam, gdzie mają dostęp mieszkańcy danego miejsca. Fotografie zostaną zaprezentowane w warszawskiej Nizio Gallery. Otwarcie nastąpi w piątek, 23 czerwca 2006 roku.
21 Cze 2006
Marta Sinior
0
"Kto z kim przestaje..." Tomka Sikory
WFFA. Pomysł zrobienia wystawy interaktywnej i happeningowej zrodził się pod koniec zeszłego roku. Tomek Sikora planował też zilustrować przysłowia, a Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej okazał się doskonałą okazją do połączenia i zrealizowania obu pomysłów.
14 Mar 2005
Marta Sinior
0
"Miejsce Magiczne" Tomka Sikory
W krakowskiej Alchemii eksponowana jest niezwykła wystawa fotografii Tomka Sikory "Miejsce Magiczne". Jak pisze autor "będzie ona żyła i starzała się wraz z nami", stale wzbogacając się o nowe wspomnienia artysty.
29 Gru 2004
Marta Majewska
0
"Promised Land" Tomka Sikory
Tomek Sikora realizował projekt "Promised Land" w ciągu ostatnich dwóch lat. Prezentujemy cykl, który już wkrótce będzie eksponowany w Sztokholmie i Warszawie oraz rozmawiamy z artystą o jego pomyśle.
4 Wrz 2004
Marta Majewska
0
Tomek Sikora "W cieniu Paryża"
Prezentujemy kilkanaście fotografii Tomka Sikory z najnowszego cyklu "W cieniu Paryża". Znalazły się wśród nich także prace, które nie są eksponowane na niedawno otwartej wystawie w Strefie.
16 Lip 2003
Marta Majewska
0
Uliczne cienie Tomka Sikory
W galerii Strefa Juice & Art przy ulicy Moliera otwarta została nowa wystawa fotografii Tomka Sikory "W cieniu Paryża". Prezentowane na podartych i zniszczonych kawałkach tektury zdjęcia przedstawiają cień autora snujący się po ulicach Paryża.
15 Lip 2003
Marta Majewska
0
Tomek Sikora "Second Skin"
MFK. W galerii Pauza rozpoczęła się wystawa fotografii Tomka Sikory, inicjatora Galerii Bezdomnej. Na ekspozycję "SECOND SKIN" złożyła się seria portretów ludzi ukrytych za tatuażem.
27 Lis 2002
Marta Majewska
0
"Minął rok" i "Dzień po dniu" w Galerii Karowa
W Galerii Karowa prezentowane są niecodzienne wystawy "Minął rok" i "Dzień po dniu", dokumentujące stan ducha jej autorów: Anny Sikory-Teste i Tomka Sikory.
17 Paź 2002
mn
0