Tomek Sikora

Wszystkie artykuły z tagiem: "Tomek Sikora" w serwisie fotopolis.pl:
Tomek Sikora przypomina o wyborach
9 października odbędą się wybory parlamentarne. Do oddania głosu zachęca Tomek Sikora, który podobnie jak cztery lata temu przygotował profrekwencyjne filmy.
7 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Inauguracja spotkań fotograficznych w Dynamo Cafe w Warszawie
W środę - 8 grudnia o godz. 20:00 w warszawskiej Dynamo Cafe odbędzie się inauguracja spotkań fotograficznych. Gośćmi będą Tomek Sikora i Tomasz Kwiatkowski. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu proszeni są o przyniesienie swoich fotokastów na płytach.
7 Gru 2010
Marcin Grabowiecki
0
3. Festiwal Smolnej "Synteza Sztuk" w Warszawie
Film, muzyka i fotografia w niecodziennym połączeniu zagoszczą już wkrótce na ulicy Smolnej w Warszawie. Stowarzyszenie Mieszkańców Ulicy Smolnej i Dom Kultury Śródmieście już po raz trzeci zapraszają na festiwal "Synteza Sztuk". W dniach 25-26 września odbędą się także unikalne warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Tomek Sikora.
23 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Alicja w krainie czarów" Marcina Mroszczaka i Tomka Sikory w Galerii Asymetria
Galeria Asymetria i Fundacja Archeologia Fotografii zapraszają na wystawę kultowego cyklu inscenizowanych fotografii "Alicja w krainie czarów", autorstwa fotografa Tomka Sikory i grafika Marcina Mroszczaka. Wernisaż w czwartek 16 września o godz. 19:00 w Asymetrii w Warszawie. Wystawę będzie można oglądać do 29 października.
10 Wrz 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Mali bracia" Tomka Sikory w Męćmierzu
"Mali bracia" - tak zatytułowana jest kameralna wystawa fotografii Tomka Sikory, którą do 20 września możemy oglądać w Męćmierzu koło Kazimierza Dolnego na Wisłą. Na zawieszonych na płocie pracach znajdziemy portrety zwierząt domowych Mięćmierza i Okala.
9 Sie 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Nostalgia Chopina w fotografii Tomka Sikory" w Warszawie
Zapraszamy na wystawę zatytułowaną "Nostalgia Chopina w fotografii Tomka Sikory", którą od 25 maja będzie można oglądać w nowej siedzibie Sinfonia Varsowia w Warszawie.
20 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Nostalgia Chopina w fotografii Tomka Sikory" w Krakowie
Tomek Sikora zaprasza na otwarcie swojej wystawy zatytułowanej "Nostalgia Chopina w fotografii Tomka Sikory", które odbędzie się w czwartek, 18 lutego o godz. 17:45 w Pałacu Sztuki Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.
15 Lut 2010
Marcin Grabowiecki
0
8. Urodziny Pauzy w najbliższą sobotę
W sobotę, 12 grudnia, krakowska Pauza obchodzi 8. Urodziny. W programie znajdzie się sesja zdjęciowa Tomka Sikory oraz spotkanie z Tomem Hunterem. Zapraszamy do wspólnego świętowania.
10 Gru 2009
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty "Nasza reklama" na Smolnej
W ramach II Festiwalu Smolnej, w dniach 26-27 września, Tomek Sikora poprowadzi warsztaty fotograficzne zatytułowane "Nasza reklama". Aktualizacja: brak wolnych miejsc.
21 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
Relacja z wernisażu Tomka Sikory w Starej Galerii ZPAF
Zapraszamy do lektury relacji z wernisażu wystawy "Usłyszane w ciszy", który odbył się 31 sierpnia o godz. 18:00 w Starej Galerii ZPAF. Wystawa będzie czynna do 20 września, a już dziś odbędzie się spotkanie z Tomkiem Sikorą i Renatą Plagą.
8 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0