Już w ten piątek wielkie otwarcie pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop - globalnego projektu i nowoczesnego sklepu Fujifilm

0

Autor:

21 Listopad 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Fujifilm i Sklep Bez Nazwy zapraszają na wielkie otwarcie pierwszego w Polsce Wonder Photo Shop. To wyjątkowy, nowoczesny sklep fotograficzny i zarazem kreatywna przestrzeń, w której odbywać się będą wystawy i spotkania fotograficzne.

Wonder Photo Shop to globalny projekt Fujifilm polegający na koncepcji nowoczesnego sklepu fotograficznego. To miejsce dla osób mających w zwyczaju częste odwiedzanie laboratoriów fotograficznych, ale także dla młodej smartfonowej generacji, której firma proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań fotograficznych takich jak aparaty instax czy drukowanie m.in. kwadratowych zdjęć prosto z telefonu.

Salony Wonder Photo Shop znajdują się na całym świecie, m.in. w Tokio, Singapurze, Nowym Jorku, Toronto. W Europie pierwsze tego typu miejsce powstało w 2015 w Barcelonie. Kolejne sklepy powstały lub powstają m.in. w Moskwie, Rydze, Londynie, Dublinie. Teraz ten projekt zostanie po raz pierwszy zrealizowany także i w naszym kraju.

Moc atrakcji

W sklepie przy placu Konstytucji 5 w Warszawie klienci kupią instaxy, aparaty cyfrowe Fujifilm X, akcesoria fotograficzne, wydrukują zdjęcia we wszelkich możliwych formatach, zrobią zdjęcie do dokumentów. Tu także organizowane będą spotkania z fotografami, warsztaty dla dzieci ze scrapbookingu z instaxem czy studyjne z ambasadorami Fujifilm.

Specjalne wydarzenie otwarcia odbędzie się 24 listopada w godzinach 13:00-20:00 i 25 listopada w godzinach 10:00-16:00. 24 listopada znakomity fotograf, Szymon Szcześniak zrobi gościom portrety. Piątek to również tzw. „Black Friday“, a zatem na klientów czekają specjalne akcje promocyjne. Poza tym, wśród darmowych atrakcji konkurs, w którym do wygrania są aparaty instax

Wonder Photo Shop w Warszawie to już drugi sklep fotograficzny właściciela salonu Sklep Bez Nazwy, który mieści się w Łodzi.

zdjęcie główne: fujifilm.eu

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Kasia Trojak i Natalia Poniatowska znalazły się w gronie finalistek konkursu organizowanego przez prestiżowy magazyn British Journal of Photography. Jego celem jest promocja kobiet pracujących w...
44
0
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
17
1
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
18
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)