Jeszcze tylko do środy potrwa promocja cashback na aparaty i obiektywy Fujifilm. Zwrot do 860 zł

0
Maciej Luśtyk
29 Styczeń 2018
Artykuł na: 4-5 minut

W ramach trwającej właśnie akcji cashback, poszczególne aparaty i obiektywy systemu Fujifilm X kupicie nawet o 860 zł taniej. Trzeba jednak się spieszyć. Promocja trwa tylko do 31 stycznia.

W ramach promocji Cashback, przy zakupie określonego sprzętu i rejestracji na specjalnej stronie internetowej, możemy liczyć na zwrot części wydanych pieniędzy. Jeżeli więc nosiliście się z zamiarem zakupu sprzętu producenta, warto zrobić to właśnie teraz, gdyż zaoszczędzić można nawet 860 zł.

Jak skorzystać z promocji?

Aby otrzymać zwrot gotówki, należy do środy, 31 stycznia 2018 roku w jednym ze sklepów partnerskich (lista dostępna tutaj) zakupić aparat, obiektyw, lub zestaw objęty promocją, a następnie między 30, a 60 dniem od daty transakcji, zarejestrować zakup za pomocą formularza dostępnego pod adresem fujifilm-promotions.com. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zwrot w ciągu 14 dni otrzymamy przelewem bankowym.

Produkty objęte promocją:

W okresie promocji jedna osoba może złożyć maksymalnie 3 wnioski o zwrot gotówki. Każdy wniosek zostanie przyjęty, jeżeli nie dotyczy tego samego modelu, co poprzednie wnioski.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fujifilm-promotions.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
71
2
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)