Jeszcze tylko do środy potrwa promocja cashback na aparaty i obiektywy Fujifilm. Zwrot do 860 zł

Jeszcze tylko do środy potrwa promocja cashback na aparaty i obiektywy Fujifilm. Zwrot do 860 zł

W ramach trwającej właśnie akcji cashback, poszczególne aparaty i obiektywy systemu Fujifilm X kupicie nawet o 860 zł taniej. Trzeba jednak się spieszyć. Promocja trwa tylko do 31 stycznia.

W ramach promocji Cashback, przy zakupie określonego sprzętu i rejestracji na specjalnej stronie internetowej, możemy liczyć na zwrot części wydanych pieniędzy. Jeżeli więc nosiliście się z zamiarem zakupu sprzętu producenta, warto zrobić to właśnie teraz, gdyż zaoszczędzić można nawet 860 zł.

Jak skorzystać z promocji?

Aby otrzymać zwrot gotówki, należy do środy, 31 stycznia 2018 roku w jednym ze sklepów partnerskich (lista dostępna tutaj) zakupić aparat, obiektyw, lub zestaw objęty promocją, a następnie między 30, a 60 dniem od daty transakcji, zarejestrować zakup za pomocą formularza dostępnego pod adresem fujifilm-promotions.com. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, zwrot w ciągu 14 dni otrzymamy przelewem bankowym.

Produkty objęte promocją:

W okresie promocji jedna osoba może złożyć maksymalnie 3 wnioski o zwrot gotówki. Każdy wniosek zostanie przyjęty, jeżeli nie dotyczy tego samego modelu, co poprzednie wnioski.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem fujifilm-promotions.com.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8