Wystaw swoje zdjęcia w CSW. Nabór startuje 1 grudnia

0
Maciej Luśtyk
28 Listopad 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Toruńskie CSW kolejny raz organizuje konkurs, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na zbiorowej wystawie. Nabór trwa do 21 stycznia 2018 roku.

Konkurs „Wystaw się w CSW”,  organizowany co roku przez Dział Edukacji, na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej. Inicjatywa skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób zajmujących się fotografią amatorsko.

- Wydarzenie to ma na celu stworzenie niezależnym fotografom okazji do zaprezentowania własnej twórczości szerszej publiczności. - komentują organizatorzy. - To także inicjatywa, która ma dać uczestnikom możliwość dzielenia się swoją pasją, zachęcić ich do dalszego rozwijania artystycznych zainteresowań oraz stworzyć okazję spotkania się z osobami o podobnych zamiłowaniach.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w konkursie, należy od 1 grudnia 2017 roku do 21 stycznia do 2018 roku przesłać, lub przynieść do recepcji CSW w Toruniu maksymalnie 6 wydrukowanych i nieoprawionych prac (format i podłoże dowolne), wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Należy też dołączyć płytę CD ze zdjęciami w formie cyfrowej, w rozdzielczości 300 dpi, gdzie dłuższy bok ma mieć rozmiar zbliżony do 15 cm. Tematyka prac jest dowolna.

Wystawa pokonkursowa

Lista laureatów, których prace zawisną na wystawie zbiorowej zostanie udostępniona do 2 lutego 2018 roku, wernisaż wystawy przewidziany jest natomiast na piątek, 9 lutego 2018 roku. Oprócz tego, kolejny raz przyznana zostanie Nagroda Dyrektora, której zdobywcy będą mieli okazję zorganizować w toruńskim CSW wystawę indywidualną.

Nagrodzone prace będzie można oglądać do 4 marca 2018 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem csw.torun.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Startuje kolejna edycja projektu edukacyjnego „To MY tworzymy Świat". Adresowany do uczniów w wieku 13-18 lat, wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ. W programie...
4
0
Samyang Lens Station za 1 zł przy zakupie obiektywów AF do Sony E
Samyang Lens Station za 1 zł przy zakupie obiektywów AF do Sony E
Obiektywy Samyanga to najbardziej kompaktowe i przystępne cenowo obiektywy z autofokusem do Sony E. Teraz, przy ich zakupie stację dokująca do personalizacji systemu...
0
0
Daleka północ w obiektywie Anny Musiałówny. “Próba przeczekania wiatru” od dzisiaj w FAF
Daleka północ w obiektywie Anny Musiałówny. “Próba przeczekania wiatru” od dzisiaj w FAF
Podczas trzymiesięcznej wyprawy w lecie 1981 roku, Musiałówna fotografowała polską stację badawczą w Hornsund, ale przede wszystkim życie w domku traperskim gdzie...
25
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)