Wystaw swoje zdjęcia w CSW. Nabór startuje 1 grudnia

0
Maciej Luśtyk
28 Listopad 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Toruńskie CSW kolejny raz organizuje konkurs, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na zbiorowej wystawie. Nabór trwa do 21 stycznia 2018 roku.

Konkurs „Wystaw się w CSW”,  organizowany co roku przez Dział Edukacji, na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej. Inicjatywa skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób zajmujących się fotografią amatorsko.

- Wydarzenie to ma na celu stworzenie niezależnym fotografom okazji do zaprezentowania własnej twórczości szerszej publiczności. - komentują organizatorzy. - To także inicjatywa, która ma dać uczestnikom możliwość dzielenia się swoją pasją, zachęcić ich do dalszego rozwijania artystycznych zainteresowań oraz stworzyć okazję spotkania się z osobami o podobnych zamiłowaniach.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w konkursie, należy od 1 grudnia 2017 roku do 21 stycznia do 2018 roku przesłać, lub przynieść do recepcji CSW w Toruniu maksymalnie 6 wydrukowanych i nieoprawionych prac (format i podłoże dowolne), wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Należy też dołączyć płytę CD ze zdjęciami w formie cyfrowej, w rozdzielczości 300 dpi, gdzie dłuższy bok ma mieć rozmiar zbliżony do 15 cm. Tematyka prac jest dowolna.

Wystawa pokonkursowa

Lista laureatów, których prace zawisną na wystawie zbiorowej zostanie udostępniona do 2 lutego 2018 roku, wernisaż wystawy przewidziany jest natomiast na piątek, 9 lutego 2018 roku. Oprócz tego, kolejny raz przyznana zostanie Nagroda Dyrektora, której zdobywcy będą mieli okazję zorganizować w toruńskim CSW wystawę indywidualną.

Nagrodzone prace będzie można oglądać do 4 marca 2018 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem csw.torun.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Ruszył cashback Panasonic Lumix - aparaty i obiektywy do 1000 zł taniej
Ruszył cashback Panasonic Lumix - aparaty i obiektywy do 1000 zł taniej
W ramach najnowszej promocji, kupując poszczególne modele aparatów i obiektywów możemy uzyskać zwrot części wydanych na nie pieniędzy. W ofercie m.in. flagowce GH5 i...
0
0
Kobiety, numerologia i ukryte symbole. Wystawa Borysa Makarego w Walencji
Kobiety, numerologia i ukryte symbole. Wystawa Borysa Makarego w Walencji
Borys Makary otwiera indywidualną wystawę w galerii NUE w Walencji. Projekt „They were” to man-rayowskie spojrzenie na postać kobiety. Wernisaż już 8...
26
3
"To był czas zapijania się wolnością na umór". Polska na przestrzeni lat w nowej książce Mariusza Foreckiego
"To był czas zapijania się wolnością na umór". Polska na przestrzeni lat w nowej książce Mariusza...
Jacy byliśmy? Jak wyglądał nasz kraj, a jak żyje się teraz? „Mechanizm” to fotograficzna opowieść, dzięki której nie tylko możemy zobaczyć, ale także postarać się...
138
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)