CSW Znaki Czasu w Toruniu

Wszystkie artykuły z tagiem: "CSW Znaki Czasu w Toruniu" w serwisie fotopolis.pl:
Brałeś udział w konkursie “Wystaw się w CSW”? Zobacz czy jesteś na liście laureatów. Ekspozycja startuje już w piątek
Poznaliśmy listę laureatów 7. edycji konkursu Wystaw się w CSW, który co roku kilkudziesięciu twórcom daje możliwość zaprezentowania prac o dowolnej tematyce szerszej publiczności. Wystawa startuje 12 kwietnia w Toruniu.
11 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca
Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.
15 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
Fotografia dzieci to nie tylko urocze kadry. CSW w Toruniu oferuje różnorodne spojrzenie na temat dzieciństwa i jego rolę w społeczeństwie
Tego typu zdjęcia, starannie układane w albumie i hołubione, zwykle wzbudzają zainteresowanie tylko w kręgu rodziny. Wizerunki dzieci są pozornie urocze, gdy jednak przyjrzymy się im bliżej, dostrzegamy w nich pewne osobliwe cechy, z których wyłania się niepokojący obraz przyszłości człowieka. Nowa wystawa w CSW w Toruniu prezentuje wybór aktualnych prac, które badają złożoność stanu dzieciństwa.
27 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
0
Wystaw swoje zdjęcia w CSW. Nabór startuje 1 grudnia
Toruńskie CSW kolejny raz organizuje konkurs, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na zbiorowej wystawie. Nabór trwa do 21 stycznia 2018 roku.
28 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Wystaw swoje zdjęcia w CSW
Toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej “Znaki Czasu” startuje z 5. edycją konkursu fotograficznego, w ramach którego najlepsze wybrane zdjęcia zawisną w przestrzeni wystawowej centrum.
20 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
World Press Photo w Toruniu
Wystawa najlepszych zdjęć prasowych nagrodzonych w konkursie World Press Photo podróżuje po kraju. Do 5 lutego będą ją mogli oglądać mieszkańcy Torunia. Otwarcie w piątek, 13 stycznia o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu".
3 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0
World Press Photo 2009 w Toruniu
W oczekiwaniu na wyniki najnowszej edycji World Press Photo zapraszamy do Torunia, gdzie będziemy mogli zobaczyć najlepsze fotografie prasowe 2008 roku nagrodzone w tym prestiżowym konkursie. Otwarcie już w najbliższy piątek, 22 stycznia o godz. 19:00.
19 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Krzysztof Zieliński - spotkanie w CSW Znaki Czasu w Toruniu
W czwartek, 5 marca o godzinie 18, odbędzie się kolejne spotkanie z Krzysztofem Zielińskim, fotografem, autorem projektu Szkoła Tysiąclecia/Millennium School. Wystawę do niedawna można było oglądać w toruńskim CSW Znaki Czasu. Spotkanie ma charakter otwartych konsultacji. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.
2 Mar 2009
ms
0