Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca

0
Maciej Luśtyk
15 Luty 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.

Konkurs „Wystaw się w CSW”, organizowany co roku przez Dział Edukacji, na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej. Inicjatywa skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób zajmujących się fotografią amatorsko i co roku przyciąga spore zainteresowanie. To w końcu jednak z niewielu inicjatyw, która daje możliwość niezależnym i początkującym twórcom na zaprezentowanie swojej fotografii szerszej publiczności.

Pokaż, co chcesz. Główny zwycięzca będzie mógł zorganizować wystawę indywidualną

Tegoroczna, siódma już edycja konkursu startuje nieco później - zwykle wystawa odbywała się w lutym, tym razem ekspozycja w przestrzeni CSW wystartuje w kwietniu. Miejmy nadzieję, że wiosenna aura przyciągnie jeszcze więcej odwiedzających.

Zasady udziału w wydarzeniu nie zmieniły się. Na konkurs możecie przesłać prace o dowolnej tematyce i w dowolnym formacie. O wyborze decyduje atrakcyjność zdjęć. "Co roku trafiają do nas zarówno portrety, krajobrazy, jak i zdjęcia reportażowe" - mówią organizatorzy. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze autorów, którzy będą mieli okazję pokazać swoje zdjęcia na wystawie zbiorowej będącej clou wydarzenia. Oprócz tego, przewidywana jest także Nagroda Dyrektora CSW, której laureat będzie miał możliwość zorganizowania wystawy indywidualnej.

Jak aplikować?

Wydrukowane nieoprawione zdjęcia (maksymalnie 6 fotografii) należy dostarczyć (fizycznie, lub listownie) wraz z formularzem zgłoszeniowym i wersją cyfrową nagraną na CD od 1 do 31 marca 2019 roku do recepcji CSW przy ul. Wały gen. Sikorskiego 13 w Toruniu (kod pocztowy 87-100). Szczegóły na temat przygotowania prac znajdziecie w regulaminie konkursu.

Wystawa zdjęć wystartuje 12 kwietnia 2019 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem csw.torun.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu...
0
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Fujifilm kontynuuje cykl warsztatów reportażu ślubnego ze specjalistą w tej dziedzinie Marcinem Krukiem i ogłasza dwa nowe spotkania. Pierwsze odbędzie się 7 października w Katowicach, a drugie...
0
0
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Startuje kolejna edycja projektu edukacyjnego „To MY tworzymy Świat". Adresowany do uczniów w wieku 13-18 lat, wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ. W programie...
4
0
Powiązane artykuły