Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca

Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca

Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.

Konkurs „Wystaw się w CSW”, organizowany co roku przez Dział Edukacji, na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej. Inicjatywa skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób zajmujących się fotografią amatorsko i co roku przyciąga spore zainteresowanie. To w końcu jednak z niewielu inicjatyw, która daje możliwość niezależnym i początkującym twórcom na zaprezentowanie swojej fotografii szerszej publiczności.

Pokaż, co chcesz. Główny zwycięzca będzie mógł zorganizować wystawę indywidualną

Tegoroczna, siódma już edycja konkursu startuje nieco później - zwykle wystawa odbywała się w lutym, tym razem ekspozycja w przestrzeni CSW wystartuje w kwietniu. Miejmy nadzieję, że wiosenna aura przyciągnie jeszcze więcej odwiedzających.

Zasady udziału w wydarzeniu nie zmieniły się. Na konkurs możecie przesłać prace o dowolnej tematyce i w dowolnym formacie. O wyborze decyduje atrakcyjność zdjęć. "Co roku trafiają do nas zarówno portrety, krajobrazy, jak i zdjęcia reportażowe" - mówią organizatorzy. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze autorów, którzy będą mieli okazję pokazać swoje zdjęcia na wystawie zbiorowej będącej clou wydarzenia. Oprócz tego, przewidywana jest także Nagroda Dyrektora CSW, której laureat będzie miał możliwość zorganizowania wystawy indywidualnej.

Jak aplikować?

Wydrukowane nieoprawione zdjęcia (maksymalnie 6 fotografii) należy dostarczyć (fizycznie, lub listownie) wraz z formularzem zgłoszeniowym i wersją cyfrową nagraną na CD od 1 do 31 marca 2019 roku do recepcji CSW przy ul. Wały gen. Sikorskiego 13 w Toruniu (kod pocztowy 87-100). Szczegóły na temat przygotowania prac znajdziecie w regulaminie konkursu.

Wystawa zdjęć wystartuje 12 kwietnia 2019 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem csw.torun.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0