Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca

0
Maciej Luśtyk
15 Luty 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.

Konkurs „Wystaw się w CSW”, organizowany co roku przez Dział Edukacji, na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej. Inicjatywa skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób zajmujących się fotografią amatorsko i co roku przyciąga spore zainteresowanie. To w końcu jednak z niewielu inicjatyw, która daje możliwość niezależnym i początkującym twórcom na zaprezentowanie swojej fotografii szerszej publiczności.

Pokaż, co chcesz. Główny zwycięzca będzie mógł zorganizować wystawę indywidualną

Tegoroczna, siódma już edycja konkursu startuje nieco później - zwykle wystawa odbywała się w lutym, tym razem ekspozycja w przestrzeni CSW wystartuje w kwietniu. Miejmy nadzieję, że wiosenna aura przyciągnie jeszcze więcej odwiedzających.

Zasady udziału w wydarzeniu nie zmieniły się. Na konkurs możecie przesłać prace o dowolnej tematyce i w dowolnym formacie. O wyborze decyduje atrakcyjność zdjęć. "Co roku trafiają do nas zarówno portrety, krajobrazy, jak i zdjęcia reportażowe" - mówią organizatorzy. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze autorów, którzy będą mieli okazję pokazać swoje zdjęcia na wystawie zbiorowej będącej clou wydarzenia. Oprócz tego, przewidywana jest także Nagroda Dyrektora CSW, której laureat będzie miał możliwość zorganizowania wystawy indywidualnej.

Jak aplikować?

Wydrukowane nieoprawione zdjęcia (maksymalnie 6 fotografii) należy dostarczyć (fizycznie, lub listownie) wraz z formularzem zgłoszeniowym i wersją cyfrową nagraną na CD od 1 do 31 marca 2019 roku do recepcji CSW przy ul. Wały gen. Sikorskiego 13 w Toruniu (kod pocztowy 87-100). Szczegóły na temat przygotowania prac znajdziecie w regulaminie konkursu.

Wystawa zdjęć wystartuje 12 kwietnia 2019 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem csw.torun.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Najbliższe dni będą doskonałą okazją do skompletowania pełnoklatkowego zestawu do fotografii portretowej. Na zakończenie zimowej akcji cashback dealerzy Sony oferują...
23
0
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Zdjęcia Anny Gondek-Grodkiewicz są piękne i pokazują nam rzeczy nieznane, choć geograficznie bliskie. A jednak to nie...
87
0
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Dobiega końca promocja, w ramach której przy zakupie określonych produktów X-Rite możecie otrzymać roczną subskrypcje Planu Fotograficznego Adobe Creative Cloud....
3
4
Powiązane artykuły