Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca

Wystaw swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej! Nabór startuje 1 marca

Toruńskie CSW startuje z 7. edycją konkursu Wystaw się w CSW, którego laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje prace szerszej publiczności na wystawie zbiorowej. Zgłoszenia możecie nadsyłać przez cały marzec.

Konkurs „Wystaw się w CSW”, organizowany co roku przez Dział Edukacji, na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń organizowanych przez toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej. Inicjatywa skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób zajmujących się fotografią amatorsko i co roku przyciąga spore zainteresowanie. To w końcu jednak z niewielu inicjatyw, która daje możliwość niezależnym i początkującym twórcom na zaprezentowanie swojej fotografii szerszej publiczności.

Pokaż, co chcesz. Główny zwycięzca będzie mógł zorganizować wystawę indywidualną

Tegoroczna, siódma już edycja konkursu startuje nieco później - zwykle wystawa odbywała się w lutym, tym razem ekspozycja w przestrzeni CSW wystartuje w kwietniu. Miejmy nadzieję, że wiosenna aura przyciągnie jeszcze więcej odwiedzających.

Zasady udziału w wydarzeniu nie zmieniły się. Na konkurs możecie przesłać prace o dowolnej tematyce i w dowolnym formacie. O wyborze decyduje atrakcyjność zdjęć. "Co roku trafiają do nas zarówno portrety, krajobrazy, jak i zdjęcia reportażowe" - mówią organizatorzy. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze autorów, którzy będą mieli okazję pokazać swoje zdjęcia na wystawie zbiorowej będącej clou wydarzenia. Oprócz tego, przewidywana jest także Nagroda Dyrektora CSW, której laureat będzie miał możliwość zorganizowania wystawy indywidualnej.

Jak aplikować?

Wydrukowane nieoprawione zdjęcia (maksymalnie 6 fotografii) należy dostarczyć (fizycznie, lub listownie) wraz z formularzem zgłoszeniowym i wersją cyfrową nagraną na CD od 1 do 31 marca 2019 roku do recepcji CSW przy ul. Wały gen. Sikorskiego 13 w Toruniu (kod pocztowy 87-100). Szczegóły na temat przygotowania prac znajdziecie w regulaminie konkursu.

Wystawa zdjęć wystartuje 12 kwietnia 2019 roku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem csw.torun.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4