Fotofestiwal 2014: Przegląd portfolio

Przegląd portfolio podczas Fotofestiwalu w Łodzi odbędzie się w niedzielę, 8 czerwca 2014. Zgłoszenia można przesyłać do 26 maja 2014.


Przeglądy portfolio są obecnie jedną z najważniejszych form promocji, która umożliwia fotografom indywidualne i bezpośrednie spotkania z kuratorami, krytykami, dziennikarzami, wydawcami książek i magazynów oraz właścicielami galerii. Przegląd Portfolio podczas Fotofestiwalu przeznaczony jest dla studentów i absolwentów fotografii, fotografów profesjonalnych lub takich, którzy posiadają już w swoim dorobku co najmniej jedną wystawę lub publikację.

Recenzenci:
Emma Bowked / Financial Times FT Weekend Magazine / Wielka Brytania
Anna Maria Teresa Salvati / Slide Luck Plotshow / Wielka Brytania
Zuzana Lapitkova / kurator niezależny / Słowacja
Anna-Kaisa Rastenberger / Fińskie Muzeum Fotografii / Finlandia
Joanna Kinowska / Leica Gallery / Polska
Agata Ubysz / LookOut Gallery / Polska
Marika Zamojska / Galeria Starter / Polska
Karol Hordziej / Miesiąc Fotografii w Krakowie / Polska
Grażyna Saniuk / fotoedytorka, "Twój Styl" / Polska

Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wam wybrać osoby, z którymi spotkanie będzie dla was najbardziej wartościowe.

Fotografowie chcący wziąć udział w przeglądzie portfolio zobowiązani są przesłać do 26 maja 2014 r. wypełniony formularz oraz 10 swoich zdjęć (JPG) na adres mailowy: s.ciebiada@fotofestiwal.com.

Lista zakwalifikowanych do przeglądu zostanie opublikowana na stronie Fotofestiwalu najpóźniej 29 maja 2014 r. Na przegląd zakwalifikują się osoby wyłonione na podstawie przesłanych zdjęć i formularzy.

Po zakwalifikowaniu się do przeglądu uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za udział w wysokości 80zł do dnia 5 czerwca 2014.

Po zakwalifikowaniu się do przeglądu uczestnik otrzyma login oraz hasło do systemu zapisów do odpowiedniego recenzenta. Uczestnik sam wybiera recenzenta oraz godzinę spotkania - decyduje kolejność zgłoszeń do systemu. Uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z 4 wybranymi ekspertami.

Każde spotkanie z recenzentem trwa 20 minut. Sesja zaczyna się o godzinie 10.30, a kończy o 16:30; w tym czasie przewidziane są dwie przerwy.


Przegląd portfolio na Fotofestiwalu w Łodzi
Termin: niedziela, 8 czerwca 2014, godz. 10:30-16:30

Art_Inkubator
Tymienieckiego 3
Łódź
 
Komentarze
Polecane artykuły
Jeśli podróż, to tylko z aparatem. Zobaczcie najlepsze zdjęcia z konkursu Travel Photographer of the Year 2018
13 Gru 2018
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2019 to zarówno ujmujące zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0