Fotofestiwal 2014: Przegląd portfolio

Przegląd portfolio podczas Fotofestiwalu w Łodzi odbędzie się w niedzielę, 8 czerwca 2014. Zgłoszenia można przesyłać do 26 maja 2014.


Przeglądy portfolio są obecnie jedną z najważniejszych form promocji, która umożliwia fotografom indywidualne i bezpośrednie spotkania z kuratorami, krytykami, dziennikarzami, wydawcami książek i magazynów oraz właścicielami galerii. Przegląd Portfolio podczas Fotofestiwalu przeznaczony jest dla studentów i absolwentów fotografii, fotografów profesjonalnych lub takich, którzy posiadają już w swoim dorobku co najmniej jedną wystawę lub publikację.

Recenzenci:
Emma Bowked / Financial Times FT Weekend Magazine / Wielka Brytania
Anna Maria Teresa Salvati / Slide Luck Plotshow / Wielka Brytania
Zuzana Lapitkova / kurator niezależny / Słowacja
Anna-Kaisa Rastenberger / Fińskie Muzeum Fotografii / Finlandia
Joanna Kinowska / Leica Gallery / Polska
Agata Ubysz / LookOut Gallery / Polska
Marika Zamojska / Galeria Starter / Polska
Karol Hordziej / Miesiąc Fotografii w Krakowie / Polska
Grażyna Saniuk / fotoedytorka, "Twój Styl" / Polska

Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wam wybrać osoby, z którymi spotkanie będzie dla was najbardziej wartościowe.

Fotografowie chcący wziąć udział w przeglądzie portfolio zobowiązani są przesłać do 26 maja 2014 r. wypełniony formularz oraz 10 swoich zdjęć (JPG) na adres mailowy: s.ciebiada@fotofestiwal.com.

Lista zakwalifikowanych do przeglądu zostanie opublikowana na stronie Fotofestiwalu najpóźniej 29 maja 2014 r. Na przegląd zakwalifikują się osoby wyłonione na podstawie przesłanych zdjęć i formularzy.

Po zakwalifikowaniu się do przeglądu uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za udział w wysokości 80zł do dnia 5 czerwca 2014.

Po zakwalifikowaniu się do przeglądu uczestnik otrzyma login oraz hasło do systemu zapisów do odpowiedniego recenzenta. Uczestnik sam wybiera recenzenta oraz godzinę spotkania - decyduje kolejność zgłoszeń do systemu. Uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z 4 wybranymi ekspertami.

Każde spotkanie z recenzentem trwa 20 minut. Sesja zaczyna się o godzinie 10.30, a kończy o 16:30; w tym czasie przewidziane są dwie przerwy.


Przegląd portfolio na Fotofestiwalu w Łodzi
Termin: niedziela, 8 czerwca 2014, godz. 10:30-16:30

Art_Inkubator
Tymienieckiego 3
Łódź
Komentarze
Polecane artykuły
Nieznane światy na zdjęciach laureatów National Geographic Travel Photographer of the Year 2019
17 Cze 2019
Zobacz uroki najdalszych zakątków naszej planety na zdjęciach laureatów tegorocznego National Geographic Travel Photographer of the Year.
0
Ponad 20 tys. historycznych zdjęć Bliskiego Wschodu dostępnych do pobrania za darmo
4 Cze 2019
Dziś Bliski Wschód przede wszystkim kojarzy się z wojną. Zobaczcie, jak wyglądał w czasach swojej świetności. Arab Image Foundation udostępnia kilkadziesiąt tysięcy archiwalnych zdjęć z krajów arabskich, obejmujących okres od połowy XIX wieku, aż po czasy współczesne.
1
“Wszystko, co odbywa się na zewnątrz okrętu jest niebezpieczne”. O fotografowaniu Marynarki Wojennej rozmawiamy z Mikołajem Nowackim
3 Cze 2019
O nagrodzonym w tegorocznym konkursie Grand Press Photo projekcie „Gry wojenne: Bałtyk” rozmawiamy z jego autorem Mikołajem Nowackim, fotografem National Geographic i ambasadorem Panasonic Lumix .
3
I am Waldviertel – beztroskie dzieciństwo oczami dorosłego
3 Cze 2019
Dzieciństwo. Lato spędzone na wsi u babci. Beztroska zabawa wśród koni i krów, całe dnie na świeżym powietrzu. Holenderska fotografka Carla Kogelman udaje się z aparatem do małej wioski w austriackim regionie Waldviertel. Wraca tam co roku przez sześć lat, by poprzez swoje zdjęcia przenieść nas w ulotną magię dzieciństwa.
1