Fotofestiwal 2014: Przegląd portfolio

Przegląd portfolio podczas Fotofestiwalu w Łodzi odbędzie się w niedzielę, 8 czerwca 2014. Zgłoszenia można przesyłać do 26 maja 2014.


Przeglądy portfolio są obecnie jedną z najważniejszych form promocji, która umożliwia fotografom indywidualne i bezpośrednie spotkania z kuratorami, krytykami, dziennikarzami, wydawcami książek i magazynów oraz właścicielami galerii. Przegląd Portfolio podczas Fotofestiwalu przeznaczony jest dla studentów i absolwentów fotografii, fotografów profesjonalnych lub takich, którzy posiadają już w swoim dorobku co najmniej jedną wystawę lub publikację.

Recenzenci:
Emma Bowked / Financial Times FT Weekend Magazine / Wielka Brytania
Anna Maria Teresa Salvati / Slide Luck Plotshow / Wielka Brytania
Zuzana Lapitkova / kurator niezależny / Słowacja
Anna-Kaisa Rastenberger / Fińskie Muzeum Fotografii / Finlandia
Joanna Kinowska / Leica Gallery / Polska
Agata Ubysz / LookOut Gallery / Polska
Marika Zamojska / Galeria Starter / Polska
Karol Hordziej / Miesiąc Fotografii w Krakowie / Polska
Grażyna Saniuk / fotoedytorka, "Twój Styl" / Polska

Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wam wybrać osoby, z którymi spotkanie będzie dla was najbardziej wartościowe.

Fotografowie chcący wziąć udział w przeglądzie portfolio zobowiązani są przesłać do 26 maja 2014 r. wypełniony formularz oraz 10 swoich zdjęć (JPG) na adres mailowy: s.ciebiada@fotofestiwal.com.

Lista zakwalifikowanych do przeglądu zostanie opublikowana na stronie Fotofestiwalu najpóźniej 29 maja 2014 r. Na przegląd zakwalifikują się osoby wyłonione na podstawie przesłanych zdjęć i formularzy.

Po zakwalifikowaniu się do przeglądu uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za udział w wysokości 80zł do dnia 5 czerwca 2014.

Po zakwalifikowaniu się do przeglądu uczestnik otrzyma login oraz hasło do systemu zapisów do odpowiedniego recenzenta. Uczestnik sam wybiera recenzenta oraz godzinę spotkania - decyduje kolejność zgłoszeń do systemu. Uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z 4 wybranymi ekspertami.

Każde spotkanie z recenzentem trwa 20 minut. Sesja zaczyna się o godzinie 10.30, a kończy o 16:30; w tym czasie przewidziane są dwie przerwy.


Przegląd portfolio na Fotofestiwalu w Łodzi
Termin: niedziela, 8 czerwca 2014, godz. 10:30-16:30

Art_Inkubator
Tymienieckiego 3
Łódź
Komentarze
Polecane artykuły
Alexander Chekmenev: “Ulica była moim uniwersytetem”
25 Mar 2019
Chekmenev urodził się w Ługańsku na wschodzie Ukrainy. W 1997 roku przeniósł się do Kijowa, gdzie do dziś pracuje jako fotoreporter. Jego analogowe fotografie z ostatnich trzydziestu lat to wspaniałe świadectwo życia w tamtych rejonach po transformacji ustrojowej.
0
Witold Ziomek i Michał Sadowski nagrodzeni w konkursie fotografii dronowej Skypixel 2018
22 Mar 2019
Poznaliśmy wyniki tegorocznej odsłony jednego z największych konkursów fotografii lotniczej. Wśród laureatów znalazło się dwóch Polaków. Zobaczcie galerię najlepszych podniebnych zdjęć.
0
Poczuj magię natury płynącą ze zdjęć laureatów International Garden Photographer of the Year
21 Mar 2019
Za nami 12. edycja prestiżowego konkursu International Garden Photographer of the Year. Jak zwykle otrzymujemy urok przyrody najdalszych zakątków świata oraz prawdziwy czar natury z całą paletą barw zaprezentowanych na nagrodzonych zdjęciach laureatów.
0
Polacy wśród zwycięzców FEP European Professional Photographer of the Year 2019. Zobacz najlepsze prace
19 Mar 2019
Organizacja FEP od 1999 roku zrzesza i wspiera zawodowych fotografów pracujących na terenie Europy. Od dekady organizuje także konkurs fotograficzny. Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęli także fotografowie z Polski.
0