Nikon F

Wszystkie artykuły z tagiem: "Nikon F" w serwisie fotopolis.pl:
Yongnuo YN 50 mm f/1.4N E - nowy jasny standard do systemu Nikona
Nikoniarze mają się z czego cieszyć. Po wczorajszej premierze szerokokątnego Samyanga, otrzymują kolejny ciekawy obiektyw, który nie nadszarpnie ich budżetu. Oto jasny standard Yongnuo w wersji z bagnetem Nikon F.
21 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Samyang AF 14 mm f/2.8 F - szeroki kąt z autofokusem teraz także do aparatów Nikon
Na początku stycznia Samyang pokazał pierwszy w swojej historii obiektyw z autofokusem do lustrzankowego systemu Canon EF. Teraz w ofercie pojawiła się także długo oczekiwana wersja dla nikoniarzy.
20 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Meyer Optik Görlitz APO Makro Plasmat 105 mm f/2.7 - ekskluzywna portretówka w nowym wydaniu
Niemiecki producent nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny obiektyw bazujący na konstrukcji sprzed lat. Manualny APO Makro Plasmat 105 mm f/2.7 zapewnić ma nam ostrość, doskonałą reprodukcję kolorów i plastyczne, nie pozbawione charakteru rozmycie.
20 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Meyer Optik Görlitz Trioplan 50 mm f/2.9 - klasyczny standard w nowym wydaniu
Niemiecki producent pokazuje kolejne szkło z ciepło przyjętej serii Trioplan. Podobnie jak wcześniej, jest to konstrukcja bazująca na klasycznym układzie optycznym, która dostarczyć ma wyjątkowego charakteru obrazu. W przypadku modelu z mocowaniem Leica M otrzymamy też wsparcie mechanizmu dalmierza.
13 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Nikon AF-S Nikkor 180-400 mm F4E TC1.4 FL ED VR - profesjonalny zoom z wbudowanym telekonwerterem
Najnowszy teleobiektyw Nikona kierowany jest głównie do fotografów sportowych i przyrodniczych. Posiada system stabilizacji o skuteczności 4 EV i wbudowany telekonwerter 1,4 x. Jak wszystkie podobne konstrukcje, jest też wyjątkowo drogi.
9 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Voigtländer Ultron 40 mm f/2 SL II S z mocowaniem Nikon F już dostępny w sprzedaży
Usprawniona optyka, mniejsza minimalna odległość ostrzenia, a także bardziej klasyczny i stylowy design - to główne cechy modelu Ultron 40 mm f/2 SL II S. Nowy obiektyw Voigtländera jest już dostępny w sprzedaży.
26 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Voigtlander Ultron 40 mm f/2 SL II S - usprawniona wersja manualnej stałki do Nikona
Producent optyki Voigtländer zaprezentował obiektyw Ultron 40 mm f/2 SL II S - usprawnioną wersję konstrukcji z 2012 roku. Projektantom udało się znacznie zmniejszyć minimalną odległość ostrzenia.
18 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Adapter Fotodiox Nikon F - Sony E, obsługujący AF, stabilizację i dane EXIF
Nowy adapter firmy Fotodiox umożliwia użytkownikom bezlusterkowców Sony na skorzystanie ze wszystkich dobrodziejstw oferowanych przez szkła Nikona.
21 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Samyang nie zapomina o lustrze. Szkła z AF także do Canona i Nikona
Wiosną producent zaprezentował pierwsze w swojej historii szkła z systemem AF, choć tylko do systemu Sony E. Czy Samyang zapomina o użytkownikach innych aparatów? Wręcz przeciwnie, już niedługo autofokusem będą mogli cieszyć się także właściciele “luster”.
3 Paź 2016
Maciej Luśtyk
1
Nowa optyka Voigtlander - Nokton 58 mm f/1.4 SLIIS , Heliar 50 mm f/3.5 VM i Apo-Lanthar 65 mm f/2 Macro
Austriacki producent optyki zaprezentował dziś 3 nowe pełnoklatkowe szkła z mocowaniami Sony E, Nikon F i Voigtlander VM. Każdy z nich to wyjątkowa konstrukcja.
16 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
1