360 stopni

Wszystkie artykuły z tagiem: "360 stopni" w serwisie fotopolis.pl:
Insta360 EVO - filmy sferyczne, lub 3D. Ty wybierasz
Najprężniej działający producent kamer 360° zaprezentował nowy, kierowany na rynek konsumencki model EVO, który pozwoli zarówno na rejestrowanie materiałów sferycznych, jak i filmów stereoskopowych w 180 stopniach. Do tego specjalna nakładka na smartfona, która umożliwi oglądanie materiału 3D bez gogli VR.
13 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Insta 360 Titan - 8 matryc Mikro Cztery Trzecie, by zostawić w tyle sferyczną konkurencję
Kamery sferyczne i doświadczanie rozrywki w goglach VR być może nie przebiły się jeszcze do świadomości masowego odbiorcy, niemniej jednak to stale rosnąca nisza. Działający w jej ramach twórcy właśnie otrzymali urządzenie, które ma szansę stać się standardem wśród zawodowców.
8 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0
Nie masz pomysłu na sylwestra? A gdyby tak sfilmować pokaz fajerwerków od środka?
Tak zrobił Max Richter. W dodatku kamerą sferyczną. Efekt? Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście.
31 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Insta360 Pro 2 - kamera sferyczna 8K 3D, która ma szansę nadać rozpęd rynkowi VR
Kamery sferyczne ciągle jeszcze nie odmieniły tego, w jaki sposób pochłaniamy multimedialną rozrywkę. Jest ku temu kilka powodów. Czy nowa profesjonalna kamera Insta360 Pro 2 ma szansę zmienić ten stan rzeczy?
22 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Kandao QooCam - kamera sferyczna i 3D w jednym
Kamerom sferycznym ciągle trudno przebić się do mainstreemu. Czy ma szansę zmienić to QooCam, oferująca zarówno możliwość nagrywania zarówno filmów 360°, jak i materiałów 3D? Jako jedyna na rynku pozwoli też na rozmycie tła.
7 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
Ricoh Theta V - czy to nareszcie kamera 360° "dla wszystkich"?
Rynek kamer sferycznych rozwija się w szybkim tempie, ale do niedawna brakowało na nim jakościowych rozwiązań dla zwykłego użytkownika. Nowa kamera Ricoh Theta V oferuje wszystko, by zadowolić amatorów filmów sferycznych, m.in. jakość 4K, przestrzenny dźwięk i opcje streamingu.
1 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Garmin VIRB 360 to jedna z najciekawszych kamerek sferycznych jakie do tej pory pokazano
Największym problemem w spopularyzowaniu filmów 360° jest słaba dostępność urządzeń, które oferowałyby akceptowalną jakość obrazu i bogactwo funkcji w przystępnej dla zwykłego użytkownika cenie. Właśnie dlatego nowa kamera Garmina ma szansę zawojować ten rynek.
25 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
YI 360 VR - czy Xiaomi namiesza także na rynku kamer sferycznych?
Xiaomi błyskawicznie wskoczyło do ścisłej czołówki producentów kamerek sportowych. Teraz chce przywłaszczyć sobie także spory kawałek wciąż jeszcze raczkującego rynku konsumenckich kamer sferycznych.
27 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
GoPro Fusion - czy to wreszcie kamera 360° na jaką czekaliśmy?
Kto śledzi rynek kamer sferycznych, ten wie, że na razie trudno na nim znaleźć urządzenie, które oferowałoby wysoką jakość nagrań i było dostępne w akceptowalnej przez zwykłego Kowalskiego cenie. Ten stan rzeczy zmienić ma nowa kamerka GoPro Fusion.
21 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Samsung Gear 360 (2017) - nowa konstrukcja, matryce i możliwość streamingu na żywo
Oprócz najnowszego flagowca Samsung zaprezentował także nową wersję kamery Gear 360 do tworzenia filmów sferycznych. Czy mamy do czynienia z najbardziej uniwersalnym narzędziem na rynku?
29 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0