kamera

Wszystkie artykuły z tagiem: "kamera" w serwisie fotopolis.pl:
Kamera Panasonic 4K AG-CX350 już niebawem dostępna w sklepach BEIKS
Jednocalowy 15-megapikselowy sensor typu MOS, nowy kodek HEVC oraz HDR 4K, a także ulepszona łączność sieciowa do transmisji na żywo - to tylko kilka z cech zaawansowanej kamery Panasonic 4K AG-CX350, która już wkrótce będzie dostępna w ofercie BEIKS.
8 Lut 2019
Promocja
0
Blackmagic Pocket Cinema 4K z aktualizacją, o którą zabiegali użytkownicy
Możliwość ponownej kalibracji pikseli, nowy sposób przetwarzania dźwięku, usprawniony autofokus oraz większa wydajność baterii - takie nowości wprowadza ostatnia aktualizacja kompaktowej kamery Blackmagic Pocket Cinema 4K.
8 Lut 2019
Michał Chrzanowski
1
Sharp zaprezentował prototyp aparatu Mikro Cztery Trzecie filmującego w jakości 8K
CES 2019: Jedną z niespodzianek tegorocznych targów Consumer Electronics Show w Las Vegas jest zapowiedź nowego kompaktowego aparatu z systemu Mikro Cztery Trzecie, który miałby umożliwiać filmowanie w jakości 8K. Co ciekawe, za projektem stoi firma Sharp.
9 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0
TinyMOS NANO1 to jedna z najbardziej kompaktowych kamer do astrofotografii
NANO1 to prawdziwy maluch o sporych możliwościach. Zapewnia rejestrowanie filmów w 4K, fotografowanie w rozdzielczości 12 Mp i oferuje podwójny system mocowania obiektywów. A to nie wszystkie cechy kamery zaprojektowanej z myślą o astrofotografii.
17 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Kamera Kodak Super 8 trafi na rynek jeszcze w tym roku. Zobaczcie pierwsze nagrania
Dwa lata temu, podczas targów CES 2016, Kodak zaskoczył wszystkich prezentując nowoczesną wersję kamery formatu Super 8. Dziś wiemy już ile będzie kosztować i jakich efektów dostarczy.
17 Sty 2018
Maciej Luśtyk
3
Removu K1 - podręczny gimbal z kamerą 4K. Alternatywa dla filmujących aparatów i kamer sportowych?
Najnowsza propozycja Removu ma być wszystkim, czego do uwieczniania codziennych chwil mogą potrzebować osoby tworzące materiały do internetu. Czy może zastąpić aparat lub kamerę sportową?
11 Sty 2018
Maciej Luśtyk
1
Sony CCB-WD1 - system sterowania do kamery RX0
Podczas targów CES 2018 Sony zaprezentowało system sterowania do kamery RX0, zapowiadany przy okazji premiery urządzenia. Akcesorium otwierać ma przed twórcami filmowymi nowe możliwości względem kreatywnych ujęć.
9 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
DJI Zenmuse X7 to pierwsza na świecie kamera Super 35 stworzona do fotografii lotniczej
Wygląda na to, że firma DJI przekroczyła kolejne granice w fotografii lotniczej. Zaprezentowana dziś kamera Zenmuse X7 z sensorem Super 35 ma oferować zapis 6K CinemaDNG RAW. A to nie wszystkie jej zalety - obiecuje producent.
12 Paź 2017
Michał Chrzanowski
0
Ricoh Theta V - czy to nareszcie kamera 360° "dla wszystkich"?
Rynek kamer sferycznych rozwija się w szybkim tempie, ale do niedawna brakowało na nim jakościowych rozwiązań dla zwykłego użytkownika. Nowa kamera Ricoh Theta V oferuje wszystko, by zadowolić amatorów filmów sferycznych, m.in. jakość 4K, przestrzenny dźwięk i opcje streamingu.
1 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Samsung Gear 360 (2017) - nowa konstrukcja, matryce i możliwość streamingu na żywo
Oprócz najnowszego flagowca Samsung zaprezentował także nową wersję kamery Gear 360 do tworzenia filmów sferycznych. Czy mamy do czynienia z najbardziej uniwersalnym narzędziem na rynku?
29 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0